18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem z kierowaniem

meszamorum • 2012-10-10, 19:34
Jak podało dziś Radio Wrocław, instruktor miejscowej szkoły jazdy Henryk N. został przed południem zatrzymany jako podejrzany o szerzenie nienawiści na tle orientacji seksualnej. Sprawę bada prokuratura.

Jak zeznaje bezpośredni świadek zdarzenia, zadeklarowany homoseksualista Robert B., gdy jako kursant wsiadł po raz pierwszy z Henrykiem N. do "eLki" i zapytał co znajduje się pod nogami, ten odpowiedział:
"Pedał do gazu!"
:szofer:

P.S. Za postem :sylian z JM

Stablo

2012-10-10, 22:10
Ta na bank egzaminator wiedział, że jedzie z gejem i zrobił to specjalnie. Brawa dla wszystkich homoseksualistów, którzy tak spinają swoje tyłki na każde zdanie ze słowem pedał i od razu do sądu, bo pie**olony rasista! Nie szanuje mojej orientacji seksualnej! Jak będzie tutaj za jakiś czas w Szwecji, gdzie wszelkiej maści geje i lesbijki mają więcej praw niż hetero, to spadam z tego kraju.

pakicito

2012-10-11, 17:18
@up
w Polsce to ty masz chłopie mniej praw od włamywacza

Br...........ki

2012-10-11, 18:53
Wierzycie że jakikolwiek kursant jest na tyle nieprzygotowany żeby nie wiedzieć co jest pod nogami? Do tego żeby facet nie wiedział co jest pod nogami w samochodzie? To chyba jakiś pedał tylko.

Plecionkarz

2012-10-11, 18:54
To nie szerzenie nienawiści tylko naturalna kolej rzeczy. Kiedyś ludzie albo się obudzę i zagazują to bydło albo będą mówić, że też są pedałami żeby mieć więcej praw. Ciekawe co by zrobiły pedały jakby się okazało, że każdy by mówił, że jest pedałem, ch*j by ich strzelił.

lukasz798

2012-10-11, 18:56
czy tak czy tak instruktor miał rację ;)

stud3nt

2012-10-11, 19:01
Panowie.

Jeśli pedał (chodzi mi o kursanta, ech...) nie rozgłaszał o swojej orientacji, nie obnosił się z nią, słowem - starał się żyć jak normalny obywatel - nic mi do tego. Może sobie robić w domu, co tylko chce, jego sprawa, jego wola, jego chęć. Mam to gdzieś. Nie muszę go lubić, ale żyć też ma prawo.

Jeśli natomiast 'zadeklarowany homoseksualista' oznacza, że on ze swoją orientacją obnosił się wszem i wobec, a instruktora zaskarżyl dla większego rozgłosu - odstrzelić k***iego syna (pedała-kursanta, a nie instruktora...) z miejsca.

Nie wiem, ile k***a razy będą nam usiłowali wmówić, że pedalstwo nie jest zboczeniem. Otóż pedalstwo JEST zboczeniem, do ciężkiego sk***ysyna! Skoro 98% ludzi ma orientację heteroseksualną, a 2% woli r*chanie swojej płci w dupę, to te 2% nie ma żadnego pie**olonego prawa wmawiać reszcie, że jest nienormalna! Norma to coś, co jest uznawane i praktykowane przez większość, zboczenie - to odchylenie od tej normy. A tu k***a mamy taką większość, że trudno o bardziej wyrazistą.

Małżeństw im się k***a chce? Dzieci? Niech wypie**alają na Syberię. Swoje j***ne chęci posiadania dzieci chcą zaspokoić, biadolą o ludzkim traktowaniu i humanizmie, ale sami mają w dupie, że takie dziecko będzie miało zj***ne dzieciństwo, w szkole będzie wyszydzane itp. Małżeństwo? Mogą spisać umowę cywilno-prawną - będzie to samo, z dziedziczeniem i podziałem majątku włącznie. Nietolerancja, zawiść? O ile nie będą się innym pchać w oczy albo głośno krzyczeć, to będą mieli spokój. Ludzie będą mówić, owszem - tak samo, jak mówią o niepełnosprawnych, opóźnionych umysłowo itp. Takie k***a niesprawiedliwe życie i tego się nie zmieni.

~krzys.toxic

2012-10-11, 19:07
Cytat:

nie rozgłaszał o swojej orientacji, nie obnosił się z nią, słowem - starał się żyć jak normalny obywatel


próbujesz nam coś przekazać? czy może starasz sie usprawiedliwić samego siebie :cumshot:



ja głupi :D i tak na jedno wychdzi :idzwch*j:

Lasarr

2012-10-11, 19:13
To sie sedzia z prokuratorem usmieje :lol:

BPSnatta

2012-10-11, 19:18
3@up

Jeśli przeszkadzają Ci małżeństwa homoseksualne, bo żal Ci dręczonych dzieci, z których się śmieją - sam przestań się śmiać. Tą teorią udowodniłeś, że jednak nie oni tworzą swoje problemy, tylko społeczeństwo. Dziękuję.

skunks

2012-10-11, 19:20
To było tylko drobne przejęzyczenie :amused:

łysa_pała

2012-10-11, 19:27
@up
Jeden z najlepszych skeczy jakie można zobaczyc w tak doborowej obsadzie.

Nikloon666

2012-10-11, 20:17
nawet w konstrukcji samochodu opisane jest co zrobić z takim jak on.

Pleso93

2012-10-11, 22:11
Pedalstwo nie powinno mieć żadnych praw, żadnych! Nawet praw do oddychania tym samym paliwem co ludzie! Z dnia na dzień bardziej ich nienawidzę :-x Coraz więcej ich wypełza na ulicę, są jak j***ne robactwo, j***ny pasożyt, który zaczął żer na zdrowym, ułożonym społeczeństwie i rośnie w siłę pogarszając jego kondycję. Nie mogę patrzeć na te upozorowane, ciotowate, "słodziutkie" wyrazy "buziek", na te zniewieściałe ruchy ciała, na gestykulację i sposób ubierania się, TFU!
Śmierć pedałom, na pohybel wszystkim tym zbuntowanym zjebom, którzy próbują wymóc na normalnych ludziach, którzy są zbyt zajęci uczciwą pracą, budowaniem ogniska domowego i swoimi sprawami, żeby się przejmować tym całym ścierwem, tak chorą rzecz jak tolerowanie ich "stylu" bycia. TFU!

AJKS napisał/a:

Wypełza ze mnie gniew, żeby włazić wam w uszy! Żeby obrażać tak mocno byś RZYGAMI się dusił!