18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem rozwiązany

Zlewek • 2018-04-16, 11:23
Kto mówił, że problemu nie da się rozwiązać? 8-)


zwierzak30

2018-04-16, 12:16
Jestem rasistą,ale ukierunkowanym.
Czarni żyjący u siebie w czarnolandzie ...hmmm... jakby to grzecznie określić? ch*j w nich wbijam (nie mylić z - r*cham) Mogę się z nich pośmiać,okazać żal bądź niechęć i tyle.

ALE Tych k***ów co to przypłynęły na jakichś pontonach i nie potrafią się asymilować w naszym bądź innym kulturowo społeczeństwie.TYCH k***ÓW NIENAWIDZĘ całym mym sercem. Nawet ci co się wychowali w UK (tam miałem z nimi styczność (tak zapie**alałem nawet na zmywaku)),nawet te k***y pokazują większe zdziczenie od swoich krewnych z czarnolandu.
A mogę się wypowiadać na ten temat,bo miałem styczność z tymi (w znakomitej większości) k***ami.
Tylko dwóch braci (bliźniacy) urodzeni w Czechach i tam wychowani wśród Białych ,okazywali jako tako ucywilizowanie.Wychowani oczywiście bez taty. Tradycji stało się zadość. :)

inż_Karwowski

2018-04-16, 13:17
zwierzak30 napisał/a:

Jestem rasistą,ale ukierunkowanym.
Czarni żyjący u siebie w czarnolandzie ...hmmm... jakby to grzecznie określić? ch*j w nich wbijam (nie mylić z - r*cham) Mogę się z nich pośmiać,okazać żal bądź niechęć i tyle.

ALE Tych k***ów co to przypłynęły na jakichś pontonach i nie potrafią się asymilować w naszym bądź innym kulturowo społeczeństwie.TYCH k***ÓW NIENAWIDZĘ całym mym sercem. Nawet ci co się wychowali w UK (tam miałem z nimi styczność (tak zapie**alałem nawet na zmywaku)),nawet te k***y pokazują większe zdziczenie od swoich krewnych z czarnolandu.
A mogę się wypowiadać na ten temat,bo miałem styczność z tymi (w znakomitej większości) k***ami.
Tylko dwóch braci (bliźniacy) urodzeni w Czechach i tam wychowani wśród Białych ,okazywali jako tako ucywilizowanie.Wychowani oczywiście bez taty. Tradycji stało się zadość. :)


Amen

nowynick

2018-04-16, 13:19
ja to podziwiam tych murzynów za upartość. Nie teraz, bo teraz to są granice (które powinny być lepiej pilnowane) i ci teraz mają rzeczywiście przesrane, chodzi mi o ich przodków. Nie pomyślał żaden, że ch*jowo się mieszka na pustyni i że gdzieś tam na zachód płynie rzeka i wystarczy się przeprowadzić? Są miejsca na Ziemi jak Somalia czy Sosnowiec , w których po prostu ch*jowo się żyje i nie ma co ojcowizny za wszelką cenę pilnować.

Karbit83

2018-04-16, 19:27
"...Do zrobienia takiego filtra będziesz potrzebował następujących rzeczy:

pustą plastikową butelkę
kawałek tkaniny
węgiel drzewny (taki do grilla)
piasek
żwir lub drobne kamienie"


Ale nie. Napije się błota i będzie zjebiecie. 21 wiek

Dzisiaj

2018-04-16, 20:44
pie**olenie - fotka zrobiona na zamowienie jakies "akcji charytatywnej" pozniej w tv reklamy (za gruba kase) plis daj 3 dolce lub 3 funciaki na pomoc dla afryki.

Z 3 dolcow moze 0.15 dolara idzie na pomoc a reszta na "koszta" lub tzw "oplaty manipulacyjne" czyli poprostu ktos tak jak owsiak kosi gruby hajs wykorzystujac ludzi w potrzebie.

Murzyni nie sa tacy glupi. Potrafia podlaczyc sobie neta i robic w ch*ja setki "wyksztalconych" kobiet z zachodu, wyludzajac od nich kase. Potrafia wysylac maile podszywajac sie pod afrykanskich książąt a nie wykombinują, ze brudną wode mozna nawet przez sciere przepuscic? Ok - nie sa moze oni najmadrzejsza rasa ale nie dajmy sie robic w ch*ja...

M_Boro_

2018-04-17, 08:25
Aż mi się dowcip przypomniał - w oryginale było cygańskie , zróbmy murzyńskie :D

Jak się robi murzyńskie kakało ?
.
.
.
.
.
.
Tarta cegła i woda z kałuży :D

nowynick

2018-04-17, 08:27
Karbit83 napisał/a:

"...Do zrobienia takiego filtra będziesz potrzebował następujących rzeczy:

pustą plastikową butelkę
kawałek tkaniny
węgiel drzewny (taki do grilla)
piasek
żwir lub drobne kamienie"



On Ci na magnata pustynnego wygląda?

Zlewek

2018-04-17, 11:43
zwierzak30 napisał/a:

Jestem rasistą,ale ukierunkowanym.
Czarni żyjący u siebie w czarnolandzie ...hmmm... jakby to grzecznie określić? ch*j w nich wbijam (nie mylić z - r*cham) Mogę się z nich pośmiać,okazać żal bądź niechęć i tyle.

ALE Tych k***ów co to przypłynęły na jakichś pontonach i nie potrafią się asymilować w naszym bądź innym kulturowo społeczeństwie.TYCH k***ÓW NIENAWIDZĘ całym mym sercem. Nawet ci co się wychowali w UK (tam miałem z nimi styczność (tak zapie**alałem nawet na zmywaku)),nawet te k***y pokazują większe zdziczenie od swoich krewnych z czarnolandu.
A mogę się wypowiadać na ten temat,bo miałem styczność z tymi (w znakomitej większości) k***ami.
Tylko dwóch braci (bliźniacy) urodzeni w Czechach i tam wychowani wśród Białych ,okazywali jako tako ucywilizowanie.Wychowani oczywiście bez taty. Tradycji stało się zadość. :)



Tradycją było stawianie takich delikwentów na palik :swinia: