topic

Problem rozwiązany

210
piwo
S4motN1kt  @ 2018-04-16, 11:23
Kto mówił, że problemu nie da się rozwiązać? 8-)

zwierzak30 

7
2018-04-16, 12:16 [link]
Jestem rasistą,ale ukierunkowanym.
Czarni żyjący u siebie w czarnolandzie ...hmmm... jakby to grzecznie określić? ch*j w nich wbijam (nie mylić z - r*cham) Mogę się z nich pośmiać,okazać żal bądź niechęć i tyle.

ALE Tych k***ów co to przypłynęły na jakichś pontonach i nie potrafią się asymilować w naszym bądź innym kulturowo społeczeństwie.TYCH k***ÓW NIENAWIDZĘ całym mym sercem. Nawet ci co się wychowali w UK (tam miałem z nimi styczność (tak zapie**alałem nawet na zmywaku)),nawet te k***y pokazują większe zdziczenie od swoich krewnych z czarnolandu.
A mogę się wypowiadać na ten temat,bo miałem styczność z tymi (w znakomitej większości) k***ami.
Tylko dwóch braci (bliźniacy) urodzeni w Czechach i tam wychowani wśród Białych ,okazywali jako tako ucywilizowanie.Wychowani oczywiście bez taty. Tradycji stało się zadość. :)

serczynski 

2
2018-04-16, 13:17 [link]
zwierzak30 napisał/a:
Czarni żyjący u siebie w czarnolandzie ...hmmm... jakby to grzecznie określić? ch*j w nich wbijam (nie mylić z - r*cham) Mogę się z nich pośmiać,okazać żal bądź niechęć i tyle.

ALE Tych k***ów co to przypłynęły na jakichś pontonach i nie potrafią się asymilować w naszym bądź innym kulturowo społeczeństwie.TYCH k***ÓW NIENAWIDZĘ całym mym sercem. Nawet ci co się wychowali w UK (tam miałem z nimi styczność (tak zapie**alałem nawet na zmywaku)),nawet te k***y pokazują większe zdziczenie od swoich krewnych z czarnolandu.
A mogę się wypowiadać na ten temat,bo miałem styczność z tymi (w znakomitej większości) k***ami.
Tylko dwóch braci (bliźniacy) urodzeni w Czechach i tam wychowani wśród Białych ,okazywali jako tako ucywilizowanie.Wychowani oczywiście bez taty. Tradycji stało się zadość. :)

Amen

nowynick 

6
2018-04-16, 13:19 [link]
ja to podziwiam tych murzynów za upartość. Nie teraz, bo teraz to są granice (które powinny być lepiej pilnowane) i ci teraz mają rzeczywiście przesrane, chodzi mi o ich przodków. Nie pomyślał żaden, że ch*jowo się mieszka na pustyni i że gdzieś tam na zachód płynie rzeka i wystarczy się przeprowadzić? Są miejsca na Ziemi jak Somalia czy Sosnowiec , w których po prostu ch*jowo się żyje i nie ma co ojcowizny za wszelką cenę pilnować.

Karbit83 

4
2018-04-16, 19:27 [link]
"...Do zrobienia takiego filtra będziesz potrzebował następujących rzeczy:

pustą plastikową butelkę
kawałek tkaniny
węgiel drzewny (taki do grilla)
piasek
żwir lub drobne kamienie"

Ale nie. Napije się błota i będzie zjebiecie. 21 wiek

Dzisiaj 

3
2018-04-16, 20:44 [link]
pie**olenie - fotka zrobiona na zamowienie jakies "akcji charytatywnej" pozniej w tv reklamy (za gruba kase) plis daj 3 dolce lub 3 funciaki na pomoc dla afryki.

Z 3 dolcow moze 0.15 dolara idzie na pomoc a reszta na "koszta" lub tzw "oplaty manipulacyjne" czyli poprostu ktos tak jak owsiak kosi gruby hajs wykorzystujac ludzi w potrzebie.

Murzyni nie sa tacy glupi. Potrafia podlaczyc sobie neta i robic w ch*ja setki "wyksztalconych" kobiet z zachodu, wyludzajac od nich kase. Potrafia wysylac maile podszywajac sie pod afrykanskich książąt a nie wykombinują, ze brudną wode mozna nawet przez sciere przepuscic? Ok - nie sa moze oni najmadrzejsza rasa ale nie dajmy sie robic w ch*ja...

M_Boro_ 

2
2018-04-17, 08:25 [link]
Aż mi się dowcip przypomniał - w oryginale było cygańskie , zróbmy murzyńskie :D

Jak się robi murzyńskie kakało ?
.
.
.
.
.
.
Tarta cegła i woda z kałuży :D

nowynick 

2018-04-17, 08:27 [link]
Karbit83 napisał/a:
"...Do zrobienia takiego filtra będziesz potrzebował następujących rzeczy:

pustą plastikową butelkę
kawałek tkaniny
węgiel drzewny (taki do grilla)
piasek
żwir lub drobne kamienie"

On Ci na magnata pustynnego wygląda?

S4motN1kt 

2018-04-17, 11:43 [link]
zwierzak30 napisał/a:

Tradycją było stawianie takich delikwentów na palik :swinia:
   Popularne tagi
stanik  żona  parkowanie  sld  grubaska  dziewica  piesek  mięsny  grill  śmietnik  skarpety  drewno  huta  lalka  streszczenie  festiwal  mocz  komentatorzy  pokaz  big brother  świnie  szczecin  śnieg  flash mob  plucie  sos  atak  grzywna  szyld  down  salut  białas  sąsiad  wycieczka  głos  zegar  inżynieria  satan  shit  kupka  bomba  stworzenie  pieski  jabłka  yamaha
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]