18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zdobycia grupy inwalidzkiej

~Velture • 2022-08-19, 13:29
Jakiś popie**olony debil w nocy k***a go w dupę mać :shock:


p47

2022-08-21, 13:37
ZieleTDH napisał/a:

Co kizo i jego dinsej lepszy?



Od tego pseudo rapu lepszy jest nawet Bajm.

uzytkownik609

2022-08-21, 22:32
pewnie jakiś użytkownik sadola chciał zaistnieć

Andrzejas

2022-08-23, 12:34
Kali111 napisał/a:

Pokaż sam czego sluchasz



https://www.youtube.com/watch?v=ckImXpf6k4I
No masz. Philip Glass to jest muzyka, a nie jakieś małpie recytowanie głupot do podkładu z Rolanda 808.
Ale to przesłuchaj tak za 20 lat, bo teraz Cię przerośnie.

Generalnie rozumiem zjawisko podpieprzania muzyki białym przez murzynów, bo oni na melodii się nie znają, ale plemienne rytmy w bęben umieją, więc rozkwit muzyki soulowej, bluesowej, czy nawet rapu jest jakoś logiczny. Mudzin nie umia w struna i klawisz, to zajumał. Co jednak kieruje białasami, że teraz kradną muzykę mudzinom? Do tego z autotunem. To już muszą być na serio sp***olone jednostki, skoro ani w bęben, ani w strunę, ani nawet w wokal nie umieją.
Nazywanie tych gówien muzyką jest mocnym nagięciem. Jej fani jak robią na osiedlowym murze zwykłego taga jednym kolorem, to mówią o tym "grafitti". XD

Kali111

2022-08-24, 19:06
Andrzejas napisał/a:

No masz. Philip Glass to jest muzyka, a nie jakieś małpie recytowanie głupot do podkładu z Rolanda 808.
Ale to przesłuchaj tak za 20 lat, bo teraz Cię przerośnie.
Generalnie rozumiem zjawisko podpieprzania muzyki białym przez murzynów, bo oni na melodii się nie znają, ale plemienne rytmy w bęben umieją, więc rozkwit muzyki soulowej, bluesowej, czy nawet rapu jest jakoś logiczny. Mudzin nie umia w struna i klawisz, to zajumał. Co jednak kieruje białasami, że teraz kradną muzykę mudzinom? Do tego z autotunem. To już muszą być na serio sp***olone jednostki, skoro ani w bęben, ani w strunę, ani nawet w wokal nie umieją.
Nazywanie tych gówien muzyką jest mocnym nagięciem. Jej fani jak robią na osiedlowym murze zwykłego taga jednym kolorem, to mówią o tym "grafitti". XD



ale pedaleskie gówno słuchasz. trzymacie sie za siurki z chłopakiem przy tym?

Andrzejas

2022-09-04, 21:07
Kali111 napisał/a:

ale pedaleskie gówno słuchasz. trzymacie sie za siurki z chłopakiem przy tym?



Nie, pedale. Pisałem, żebyś przesłuchał za 20 lat, bo jeszcze masz zbyt łyse jaja, żeby to zrozumieć. No i oczywiście nie posłuchałeś mnie i oczywiście miałem rację. :lol: