18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba włamania

CrazyEdek • 2018-05-31, 13:14
Kiedy widzisz, jak ktoś próbuje, włamać Ci się na kwadrat... :amused:


tomeekcz

2018-05-31, 22:13
i co z tego wyszlo? jutro bedzie mial pare siniakow, ale jakby but wszedl dobrze to byl by trup i typek by bekna za zabojstwo.

ValvePlsFix

2018-05-31, 23:12
@AyCaramba ale nie wiadomo co on tam robił, nie wiemy czy chciał się wkraść czy zapukać do domu. Nie znamy kontekstu poza samym wpie**olem. Może być, że gość wcale nie chciał się włamać.

A gówno w baniaku to ty masz, bo nie myślisz.

Cz...........as

2018-05-31, 23:27
HiHtitmamnan napisał/a:

@AyCaramba ale nie wiadomo co on tam robił, nie wiemy czy chciał się wkraść czy zapukać do domu. Nie znamy kontekstu poza samym wpie**olem. Może być, że gość wcale nie chciał się włamać.



Kolejny inteligentny do kolekcji. ch*j mnie obchodzi co ten typ tam robił. Mógł nawet pocztę mu przynieść. Napisałem że każdy śmieć który się włamuje komuś do domu powinien dostawać taki oklep.

Włamuje k***a! Wła! mu! je! Nie puka, nie przynosi paczek, nie pije herbatki na schodach. Teraz dociera?

lajka

2018-05-31, 23:40
takie fok off to tylko w njukasyl beka z tego akcentu

Mors_Nigra

2018-06-01, 11:28
AyCaramba napisał/a:



Kolejny inteligentny do kolekcji. ch*j mnie obchodzi co ten typ tam robił. Mógł nawet pocztę mu przynieść. Napisałem że każdy śmieć który się włamuje komuś do domu powinien dostawać taki oklep.

Włamuje k***a! Wła! mu! je! Nie puka, nie przynosi paczek, nie pije herbatki na schodach. Teraz dociera?

To do Ciebie nic nie dociera.

BDrummer

2018-06-01, 18:14
ale to j***na anglia.. będzie pierdel :D

Bedejot

2018-06-01, 22:40
Włam to włam.

mateuszsadoltzr

2018-06-02, 01:55
Jaki włamywacz?! To harcerz który chciał sprzedać ciasteczka a zysk z ich sprzedaży przekazać na dzieci z porażeniem mózgowym

Podszedł do jakiegos domu zapukał do drzwi i nikt nie otwierał

Własciciel domu ewidentnie przewrażliwiony

iShaman

2018-12-30, 09:49
Chyba Polak.... Sorry mate, sorry mate. :!: