18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba umówienia się z nieletnią...

~DMT • 2021-05-15, 09:54
Pedolarz się troszkę zdziwił...


Bierzcie z niego przykład i sprawy w swoje ręce, w razie W...

ta...........ar

2021-05-15, 13:47
niestety ale jak ktos ma przestawioną klapkę w mózgu na dzieciaki to nawet codzienny wpie**ol temu nie zapobiegnie. W teori kastracja może wydawać sie rozwiązaniem ale może by sie wtedy psychol mścił i np mordował dzieci z zemsty...ciezki temat ogolnie

DzidaZawodnik

2021-05-15, 14:14
Gdzie są obrońcy wolnych sądów?

Poza tym każdy z was jest teraz obrońcą pedofili, bo wystarczyłoby kilka godzin, zeby dowiedzieć kim jest ten pedo, ale musielibyście wyjść ze swojej strefy komfortu. Dlatego, żeby oczyścić swoje sumienie pokrzyczycie, że to wasi wrogowie ukrywają pedofili i cyk odrazu samopoczucie wam urośnie.

Bartas1992PL

2021-05-15, 14:27
croyna napisał/a:

obczaj na YT kanał ECPU Polska ŁOWCY PEDOFILI. kilka tygodni temu jeden pedofil skoczył pod pociąg po ich akcji
@EksporterZła
Tobie to przeszkadza?



W cywilizowanym kraju jakim jest Polska (mam nadzieję że się ze mną zgodzicie) od wymierzania kary jest sąd i prokuratura, a nie banda przećpanych sebów po zawodówkach łasych na atencję. Poza tym Seba podający się za dziewczynkę nie wyczerpuje znamion przestępstwa pedofilii bo to jest Seba, a nie dziewczynka. Jak masz podejrzenia wobec kogoś kto może krzywdzić dzieci to zgłoś to na policję.

~DMT

2021-05-15, 14:29
DzidaZawodnik, skończ pie**olić, tak jak kolega wcześniej....

Jest pewna różnica, miedzy 6, a 16,15 latką....

luxpiotr

2021-05-15, 14:29
Z góry zakładacie, że pedzio będzie słaby i potulnie będzie znosił napie**alanie. A co jakby chciał się pozbyć świadka nożem?

suchy80

2021-05-15, 15:11
Typowy amerykaniec,zamiast mu wpie**ol spuścić to go uświadamia a zboczeniec ma go w ch*ju. Ruskie za ten czas to by mu tak mordę obiły, że by się posrał.

Wiewór

2021-05-15, 16:30
Księdza tak bic? Coś okropnego. :amused:

riderek

2021-05-15, 16:32
Ale wy pie**olicie w tych komentarzach typ zagadywal do jego corki to dostal wpie**ol.

TheDouchestOfBags

2021-05-15, 17:37
Facet, który dostaje lekki oklep, zagadywał do jego 6-letniej córki (z tego co mówi wściekły tatuś, ma w sumie 3 córki i nie chce, żeby facet kontaktował się z którąkolwiek z nich - babka, która filmuje całą akcję mówi, że wspominali o tym bitemu już wielokrotnie; prawdopodobnie żonka). To, co się dzieje na filmie, nie jest skutkiem prowokacji, a napie**al­ający nie jest łowcą pedofili.

Justynka99

2021-05-15, 17:58
Umawia się z nieletnią, a ten mu powtarza "motherfucker". Chyba coś mu się poj***ło jednak.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-05-15, 18:45
crossdressphyxia napisał/a:

Nie wiem, ile lat miała mieć ofiara na filmiku...



Przecież kilka razy mówi "six years old".

Justynka99 napisał/a:

Umawia się z nieletnią, a ten mu powtarza "motherfucker". Chyba coś mu się poj***ło jednak.



No przecież pedofile jebią też własne matki... :mrgreen:

EksporterZła

2021-05-15, 19:24
croyna napisał/a:

obczaj na YT kanał ECPU Polska ŁOWCY PEDOFILI. kilka tygodni temu jeden pedofil skoczył pod pociąg po ich akcji
@EksporterZła
Tobie to przeszkadza?



tak. jestem zwolennikiem systemu amerykańskiego, gdzie policja się nie pie**oli, a sąd wymierza Ci kilkuset lat pierdla albo czapę. Dziwie się, ze kogokolwiek pociągają wizję samosądów tutaj. W miejscu, gdzie jest pełno filmów obrazujących jak to w praktyce działa. Jeździłem trochę po świecie i nie mam na myśli plaż w kurortach i widziałem, że ludność w miejscach gdzie nie sięga władza państwa żyje duuuużo gorzej niż w tym "zgniłym zachodzie".

forneusmarou

2021-05-15, 20:09
Akcent z Alabamy wiec pewnie sam se r*cha... :lol:

St...........on

2021-05-15, 20:15
@EksporterZła

Jaki to niby ma związek z realem pedofilu?

plastic

2021-05-15, 20:25
jeszcze tylko raz! to, no.. tego. to zobaczysz! ...