18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba schowania się do walizki

Suselot • 2019-05-06, 20:21
Nie wszystkim się to spodobało.




Jak było to do pieca.

Pan_Mordu

2019-05-06, 23:24
Pojebne sierściuchy i jeszcze bardziej poj***ni właściciele, najpierw dają słodkiemu kotkowi wejść sobie na łeb bo taki słodki i w ogóle a potem jak już kot zdziczeje i widzi, że zajął w tym "stadzie" pozycję dominacyjną to robi porządek z przychlastami... A tak wgl jakbym to miało miejsce w moim domu to spuściłbym psa najpierw to by tego kota wyr*chał a potem na jego truchło sie jeszcze zesrał :kupa:

Baldzi

2019-05-06, 23:48
A mnie bardziej interesuje o ch*j temu kotu chodziło?

corpo_kills_me

2019-05-06, 23:49
Zabiłbym tego kota, ugotował a potem zjadł.

Mors_Nigra

2019-05-07, 00:01
Takiego kopa by wyłapał, że już nigdy w życiu by nikogo nie podrapał. Zj***na generacja p*zd, trzyma w domu zwierzynę i jeszcze jej pozwala na co jej się chce...

CzarneMleko

2019-05-07, 00:31
Moja dziewczyna została tak zaatakowana przez swojego kota, którego znała z 4-6lat. Miala porwane nadkolanówki i nawet pazury kota w skórze, krwawiła mocno. Do dzisiaj boi sie kotów, a tamtego wyrzucili na schronisko. Nikt nie wie co sie mu stało wtedy, trzymalo go to przez 2 dni (pozniej oddali)

czarny83

2019-05-07, 01:20
Skutki bezstresowego wychowania kota :D

Seligos

2019-05-07, 02:14
k***a jego mać, w momencie w którym kot by mnie w taki sposób zaatakował, automatycznie wypłacany jeden/dwa buty i kot leci z okna bez nanosekundy zastanowienia i żalu. Koty to pedały.

Gambi

2019-05-07, 05:12
Spiderowski napisał/a:

No k***a, kot atakujący człowieka... chyba wstrętny sierściuch nigdy porządnie z buta nie dostał.




O Ty twardzielu. To męstwo, odwaga. Złoty tarzanie...

VabankO

2019-05-07, 07:56
Sk***iela bym golymi rękoma rozj***ł o ścianę

giga92

2019-05-07, 08:00
Jak lubie koty i sam mam 2 tak po takiej akcji kot by wyłapał srogi wpie**ol aż by po ścianach latał. Zwierze to tylko zwierze i zawsze bedzie chciało objąć dominacje w stadzie

DzidaZawodnik

2019-05-07, 11:12
giga92 napisał/a:

Jak lubie koty i sam mam 2 tak po takiej akcji kot by wyłapał srogi wpie**ol aż by po ścianach latał. Zwierze to tylko zwierze i zawsze bedzie chciało objąć dominacje w stadzie



Jak zwykle ch*ja wiesz a udajesz greka. To nie była próba objęcia dominacji w stadzie.

stroona

2019-05-07, 11:26
Też mam kota, wychodzi na podwórko i jest w połowie dziki, bo właśnie większość czasu spędza poza domem, ale gdy tylko do niego wejdzie, to wie gdzie jest jego miejsce. Dostanie jedzenie, potem wskoczy na kolana i domaga się pieszczot, które dostaje. Nigdy mnie tak nie zaatakował, czasem grymasi, ale nigdy nie ugryzł bez powodu. Podczas zabawy czasem ugryzł lub podrapał, ale tylko lekko. Kocham jednak swojego kota, a w zasadzie kotkę, ale gdyby zrobiłaby mi coś takiego, jak tej dziewczynie, to wyj***łbym ją na butach i nie miałaby już miejsca w moim domu. Ona chyba to wie :P



P.S.
Nie dziwię się temu kotu, po ch*j ta laska chowała się w walizce ? Też bym k***a wyciągnął pazury, gdybym się przestraszył. Nawet buta bym jej zaj***ł na miejscu kota :D

bodzionek

2019-05-07, 12:36
Chyba jej nie kochają. Jak ja bym usłyszał krzyk i prośbę o pomoc, od kogoś mi bliskiego, to na pewno nie stałym gdzieś daleko i mówił jak zaśliniony debil "what happened?" 10 razy, tylko bym leciał zaj***ć sk***ielowi.

kampton

2019-05-07, 13:04
A mi się podoba jak kot spuścił wpie**ol małolacie :D

jakis1typek

2019-05-07, 13:49
Zagadka dnia. Co to jest : leci i mialczy? Kot kopniety w dupę.