18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba samobójstwa rozszerzonego

Polskie_Drogi • 2018-06-04, 13:42
Na nagraniu zarejestrowano nieudaną próbę – za którymś razem jednak się udało…
Życie Podkarpackie informuje:
“Mężczyzna i 3-letnie dziecko zostali potrąceni na drodze krajowej w okolicy Skołoszowa. Mężczyzna wtargnął na jezdnie niosąc na rękach dziecko. Kierowca autobusu nie zdołał zareagować. Mężczyzna i dziecko z obrażeniami trafili do szpitala.

siwybis

2018-06-04, 19:25
Z drugiej strony to jest tak poj***na akcja że zanim do łepetyny dotrze co tu się odpie**ala to można spokojnie z trzysta metrów odjechać.

MeanieManie

2018-06-04, 19:48
No w was na pewno wstąpiło by nagle bohaterstwo i wysiedli byście żeby wyrwać jakiemuś pomyleńcowi jego dziecko z jego objęć.

Dragonov

2018-06-04, 20:10
Co jak co, ale k***a smutne.

Wiewór

2018-06-04, 20:45
MeanieManie napisał/a:

No w was na pewno wstąpiło by nagle bohaterstwo i wysiedli byście żeby wyrwać jakiemuś pomyleńcowi jego dziecko z jego objęć.


Dokładnie tak. A jakby kozaczyl to by dostał batonem przez ryj.

edek.bajzel

2018-06-04, 20:50
jaka p*zda, wypie**alaj śmieciu i giń
sorry, za bluzgi, ale tym razem to dotyczy tego zjeba na filmie
a ten, zwłaszcza że pochodzi z Polski szczególnie ryje w mózgu

giń gnido ale sam

Ja...........ro

2018-06-04, 21:02
to mam taka anegdotkę.
Nie bede podawac dokladnie kto, co i gdzie bo nie chcialbym, aby ta osoba dowiedziala sie ze rozpisuje po necie.
Mianowicie w zeszlym roku jakos przed swietami bozego narodzenia sytuacja miala miejsce.
Byla sobie malzenstwo, rozwiedli sie, mieli 3 dzieci. dwoje doroslych i jedno lat 15.
Mama dala ojcu dziecko na dwa tygodnie, owe 15 letnie. No i co tam sie dzialo dokladnie to nie wiem, nie wnikam, w kazdym razie wieczorkiem owy byly mąż jadąc autem dzwoni do niej z takimi oto słowy:
"Wiem, ze za mna tesknic nie bedziesz ale za nim na pewno"

Po czym sie rozlaczyl.

Policja stwiedzila totalny rozpie**ol przy ponad 200kmh zjezdzajac celowo z autostrady miedzy drzewa. podwojna smierc na miejscu.

Kobity szkoda, jeszcze do siebie nie doszla.To trzeba byc sk***ysynem, o ile nie jestem wierzacy to mam szczera nadzieje że pieklo powstaje jednak dla takich sk***ysynow.

AlaksanderLukaszenka

2018-06-04, 21:16
Jak mu życie nie miłe, to powinien skoczyć z mostu lub poświecić się. Na jaką cholerę dziecko w to angażować.

farah398

2018-06-04, 21:41
Komentarz z YT:

"KlawyDan kierowca samochodu wrócił się ale gościu z dzieckiem uciekł na pobliskie targi sprzętu rolniczego. A potem wrócił i znowu wchodził pod samochody. Mieszkam blisko to ludzie dużo mówią ci co uczestniczyli w targach. Na targach tez biegał z jakimiś gałęziami i krzyczał aby dzwonić na policje."

Czyli nie taka znieczulica...

edek.bajzel

2018-06-04, 22:11
Jaczuro napisał/a:

to mam taka anegdotkę.
Nie bede podawac dokladnie kto, co i gdzie bo nie chcialbym, aby ta osoba dowiedziala sie ze rozpisuje po necie.
Mianowicie w zeszlym roku jakos przed swietami bozego narodzenia sytuacja miala miejsce.
Byla sobie malzenstwo, rozwiedli sie, mieli 3 dzieci. dwoje doroslych i jedno lat 15.
Mama dala ojcu dziecko na dwa tygodnie, owe 15 letnie. No i co tam sie dzialo dokladnie to nie wiem, nie wnikam, w kazdym razie wieczorkiem owy byly mąż jadąc autem dzwoni do niej z takimi oto słowy:
"Wiem, ze za mna tesknic nie bedziesz ale za nim na pewno"

Po czym sie rozlaczyl.

Policja stwiedzila totalny rozpie**ol przy ponad 200kmh zjezdzajac celowo z autostrady miedzy drzewa. podwojna smierc na miejscu.

Kobity szkoda, jeszcze do siebie nie doszla.To trzeba byc sk***ysynem, o ile nie jestem wierzacy to mam szczera nadzieje że pieklo powstaje jednak dla takich sk***ysynow.


łamiesz żelazne schematy sadola, bo tutaj tylko kobiety są poj***ne,
wiesz co masz zrobić
ić stund

~DMT

2018-06-04, 23:07
Jaczuro, łap własną:

Chodziłem jeszcze do liceum, dzwonię do takiej laseczki co ją tam wtedy obrabiałem, zgadujemy się na wieczór...
Leżę sobie przed domem na leżaku, wakacje, leci jakaś muzyczka w tle, rozmawiam z nią przez telefon. Mówi, że właśnie jedzie do sklepu po coś tam, wróci, wykąpie się, ogarnie i tu nagle takie JEEEEEB w słuchawce, poprzedzone piskiem, jakiego tu jeszcze na żadnym filmiku nie słyszałem, i cisza...
Przez litwina, który zasnął za kółkiem Magnumki, nigdy więcej już mi nie obciągnęła... :szloch:

Heydash

2018-06-05, 06:34
a jest gdzieś materiał z tego autobusu? To na bank musiało wyglądać mistrzowsko że cały Guangdong może tylko pozazdrościć. Jest nadzieja że dościgniemy Chiny!

kupaDelfina

2018-06-05, 10:57
Za próbę samobójstwa rozszerzonego powinny być ustawowo przewidziane tortury i śmierć. Słyszałem też o przypadku gdzie kobieta zaczęła szarpać kierownice kierowcy busa wiozącego ponad 30 osób bo chciała właśnie samobójstwo rozszerzone popełnić.....j***ć takie zwierzęta maczetami