18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba rabunku policjanta w cywilu

phrontch • 2018-07-31, 06:31
Znowu biedny nieuczciwy da Silva, który chciał tylko dorobić do marnej pensji, został zaskoczony przez policjanta w cywilu, który udaremnił jego plany


Mr.S

2018-07-31, 07:21
Mógł postrzelić, a potem przy bramie samej zabić kiedy stracił by nadzieje na uratowanie się. Inaczej nauczki nie będzie i niczego z tego życia nie wyniesie.

Miruu

2018-07-31, 07:39
Albo po prostu strzelić w jajka i niech sobie dalej żyje jak eunuch bez możliwości rozmnażania się, jako żywa przestroga.

Chyba lepiej by działał na wyobraźnię innych dasilwów :D

Budrys2000

2018-07-31, 08:07
I bardzo mnie to cieszy
Wyciągasz łapy po nieswoje - jeb jeb i do wora

nowynick

2018-07-31, 08:11
Pamiętam jak koło 2000 roku w Angorze czytałem jak to Brazylia rośnie na światową gospodarkę i że niebawem produkcją dogoni Chiny. Inwestorzy z całego świata zalewali ten kraj Dolarami. I co się stanęło? Lula się stanął prezydentem. j***ny socjalista rozdawał na prawo i lewo jakieś drobne kwoty, a sam z kolegami kosił na boku miliony. Potem stanęła się pani Dilma. Inna okładka zachowanie to samo. W 2016 oboje skazani na pierdel za defraudacje (w chwili skazywania Lula był liderem sondaży, wszak obiecywał jak zwykle najwięcej). Szacuje się, że ten kraj będzie wstawał z kolan jeszcze kilka dekad. Z rozwijającego się kraju Brazylia stała się miejscem gdzie ludzie dla kilku Dolarów są w stanie ryzykować swoje życie czy kogoś zabić. Historia Wenezueli podobna tylko bez happy endu (póki co). Tam socjalny cyrk się zaczął 5 lat wcześniej i zdążyli już wprowadzić dyktaturę zanim się lud połapał o co kaman...

No ale ch*j tam, 500 zł mam tu i teraz, a co będzie za 40 lat? Jakoś to tam będzie.. To kto tym razem obieca mi więcej? Może 600, może na każde dziecko?

Wiewór

2018-07-31, 08:39
O przech*j się się skampił. :mrgreen:
Szacun. Jednego podłczowieka mniej.

maniekboy

2018-07-31, 09:01
@Mr.S

Nie rob z siebie szanownego Pana Fantastico, bo nawet Ci to nie wychodzi.

albazsanagycjib

2018-07-31, 17:53
Kolejna dobra morda z faweli zastrzelona za niewinność.

Wayas

2018-07-31, 18:16
Yebany wiedział co się święci. Tylko czekał :D

Karboksylator

2018-08-04, 10:36
oni tam w tej Brazylii to chyba z pistoletem w ręku chodzą.