18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba przywłaszczenia dziecka.

SirMajkel • 2020-05-20, 21:37
Pewna Pani postanowiła przywłaszczyć sobie dziecko co nie spodobało się matce.


Kepeszek

2020-05-21, 02:46
Oj tam pie**olicie hehe małpy, czas by społeczeństwo sadistica zaczęło odróżniać zwierzęta od ludzi nie po kolorze skóry, a po zachowaniu. I u białych są małpy i degenaraci tak samo jak u czarnych (nie wiem czy po równo, socjologiem nei jestem) bardzo dobrze jej wyj***ła bombeczki na maske, elegansior. Piwko leci

pochminick

2020-05-21, 05:33
Bardzo dobra reakcja.

Dzwonienie na policję jako alternatywa? I co powiesz? "Stoi i gada do mojego dziecka"? Albo "podgląda dziecko jak sika"? Widać, że kobieta nie zachowuje się normalnie, widać, że dziecko wyczuwa nienormalność sytuacji i czuje zagrożenie - reakcja matki jak najbardziej prawidłowa.

A wy szczekajcie dalej, że czarna małpa itd. Powiedziałbym, że zmienicie optykę jak sami będziecie mieć potomstwo, ale część z was zachowa się pewnie jak czarni tatuśkowie z waszych opowieści - sp***oli w siną dal, nie biorąc za nic odpowiedzialności.

Je...........ik

2020-05-21, 06:24
Znalazla raz pewna pani murzynka do bani, z sentymentu wzruszona wziela go w ramiona

DrinkingBuddy

2020-05-21, 07:19
Chyba porobiona, bo w ogóle się nie broni. A w końcu to czarnulec.

intermag

2020-05-21, 08:10
j***ne czarne gówna

UoneO54

2020-05-21, 08:41
Zawsze mnie to zastanawia.Dlaczego człekokształtne małpiszony od wewnętrznej strony dłoni mają ludzki kolor.Proszę o wyważone i nierasistowskie opinie expertów

DonVictorioVittutis

2020-05-21, 10:01
UoneO54 napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawia.Dlaczego człekokształtne małpiszony od wewnętrznej strony dłoni mają ludzki kolor.Proszę o wyważone i nierasistowskie opinie expertów




Bo jak ich wędzą to oni się drążka trzymają.

maddog77

2020-05-21, 10:41
Durna c**a zamiast pozbyć się małego negra z domu i zrzucić wychowanie na garb innej samicy to się ciska.

~Bambi~

2020-05-21, 10:52
Przywłaszczenie – występek polegający na włączeniu cudzej rzeczy ruchomej lub cudzego prawa majątkowego do swojego majątku. Przywłaszczona rzecz musi wcześniej znajdować się w legalnym posiadaniu sprawcy, chociażby wskutek jej znalezienia.

:amused:

Czyli wszystko się zgadza :krejzi:

marcin9002

2020-05-21, 16:27
Co jak co ale cepy dobre poszły.

AndyC

2020-05-21, 21:28
Kepeszek napisał/a:

Oj tam pie**olicie hehe małpy, czas by społeczeństwo sadistica zaczęło odróżniać zwierzęta od ludzi nie po kolorze skóry, a po zachowaniu. I u białych są małpy i degenaraci tak samo jak u czarnych (nie wiem czy po równo, socjologiem nei jestem) bardzo dobrze jej wyj***ła bombeczki na maske, elegansior. Piwko leci



Nawet troszeczkę się z Tobą zgodzę. Z wyraźnym akcentem na troszeczkę. ;)
Wśród czarnych jest odsetek normalnych ludzi. Sam nawet znam dwóch murzynów, którym nie miałbym nic do zarzucenia są spoko, pomocni i godni takiego samego zaufania jak spoko biali, których znam. Więc masz rację, że nie wszystkich czarnych należy obrażać- to byłoby prymitywne i niesprawiedliwe ;)

Dwie rzeczy:

Po pierwsze bohaterowie filmików na sadolu zazwyczaj nie należeli do tej samego rodzaju co porządni czarni których znam. Zachowania na filmach świadczą o tym, są bardziej spokrewnieni z szympansami i trudno pogodzić się z faktem, że jesteśmy tego samego gatunku. Spoko czarni rzadko występują na tym portalu bo to nie jest portal o miłych ludziach.

Po drugie odsetek tych sympatycznych jest znacznie mniejszy niż u rasy białej (moim skromnym zdaniem) więc nie należy winić niektórych, że nie rozróżniają który jest murzynem a który po prostu czarnym. Jak już czarni mają pretensję o obelgi pod swoim adresem to powinni je mieć do murzynów za te małpie figle, które odpie**alają dając nam przy okazji dużo radości :D

t0fik

2020-05-22, 00:33
Nigga moment :D

Emperio.O

2020-05-23, 23:41
czarne czarniejsze od czarnego