18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba przemytu

phrontch • 2020-01-28, 05:07
Dostarczenie da Silvom telefonów zakończone niepowodzeniem. Nova Contagem, Minas Gerais




Mom and Death

2020-01-28, 11:48
radek225 napisał/a:

Gadasz jak 15 letni, napalony stulejarz. Jak masz ryj przypominający skrzyżowanie Shreka z Ronem Perlmanem, to odżałuj te 150-200 zł i idź zar*chaj w agenturze. A jak nie, to Tinder, Sympatia, Fotka, albo wyjdź na miasto i poznaj jakąś.
Skoro są telefony to i muszą być ładowarki. Były może 1, 2 modele ładowane panelami słonecznymi. Resztę trzeba ładować ze ściany. Nie przyszło ci na myśl, że zamiast leków mogła szmuglować dragi?
Jeśli telefony miały służyć tylko do dzwonienia, to wystarczyło przemycić stare modele Nokii, które są nie wiele większe od zapalniczki. Z Aliexpress można zamówić chińczyki, które są wielkości breloków i dzwonią. A wtedy można takie cacka powsadzać w kondomy i kilka poupychać w cipie, a kilka w dupsku.




wertuqq

2020-01-28, 12:05
dżuma napisał/a:

A w dupie ? Tam nie zajrzeli, więc może coś jednak przemyciła.
Ładowarki to pewnie do telefonów, bo te szajsony trzymają 1 dzień. Ale też mnie zastanawia po co przemycać witaminy i gumy rozpuszczalne.



A słyszałeś kiedykolwiek o szkorbucie?

shlahcic

2020-01-28, 12:59
to nie tylko przemyt, oni przygotowywali się do ucieczki

sereja3

2020-01-28, 13:33
Ja tam samo przemycam alkohol do domu by kobita nie widziała :D .
Teraz chowam w kapturze i nic nie podejrzewa. Sprawdzone

radek225

2020-01-28, 13:55
@Mom and Death

A dzięki, dzięki. Nie musisz mi tak słodzić, jeszcze w samozachwyt popadnę.

PieronJasnySzlag

2020-01-28, 17:04
Oglądała by Hard na sadolu to by wiedziała że to wszystko mogła schować w odbycie.

homorek

2020-01-28, 17:17
Kuurza stopa... Nie jeden lombard tyle nie ma.

degenerator83

2020-01-28, 17:51
sereja3:Widze trafilem na pobratymca:D.Ja mam inne patenty(chodze w szerokich spodniach),cwiartka za cwiartka codziennie byla na pokladzie,pol roku pranie sam robilem co sie mojej niuni podobalo dopoki nie zapomnialem wyjac butelek z pralki przed pojsciem do roboty i odpalila pralke...Co bylo pozniej to mozesz sie domyslec.Embargo na dupe to byl najmniejszy problem,gorzej z czyszczeniem pralki,waz odplywowy plus filtr,2 bluzy i spodnie do wyj***nia,morda zwieszona jak palak od wiadra i teraz mam w domu Rutkowskiego,ktory pa3 na kazdy moj ruch ze juz nie wspomne o pojsciu do lazienki

Kat-men-Du

2020-01-28, 19:21
Jak ona miała zamiar to wszystko przekazać na widzeniu bez przypału?

SzychaRKS

2020-01-28, 20:29
j***na pół lombardu do puchy przyniosła