18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba podpalenia dziecka

Jesse.Pinkman • 2023-11-29, 09:18
Więcej info w źródle. Źródło.

psotny_fiutek

2023-11-29, 10:23
Mam nadzieję że go zlinczowali błyskawicznie ! Inaczej nie może być !





P.s Jesse.Pinkman nic nie napisał w tym przypadku że to rusek itp. Co wydało mi sie podejrzane...

Sprawdziłem źródło.
To był ukrainiec ! I wszystko jasne!

Swoich ziomków Jesse.Pinkmannie nie komentuje, nawet jak chcą dzieci spalić żywcem...

Daje to do myślenia.

Jesse.Pinkman

2023-11-29, 10:38
psotny_fiutek napisał/a:

Mam nadzieję że go zlinczowali błyskawicznie ! Inaczej nie może być !
P.s Jesse.Pinkman nic nie napisał w tym przypadku że to rusek itp. Co wydało mi sie podejrzane...
Sprawdziłem źródło.
To był ukrainiec ! I wszystko jasne!
Swoich ziomków Jesse.Pinkmannie nie komentuje, nawet jak chcą dzieci spalić żywcem...
Daje to do myślenia.


Wielokrotnie powtarzałem, że nie przeszkadzają mi tylko spokojni, pracowici Ukraińcy (czy na przykład Rosjanie sprzeciwiający się wojnie i polityce adolfa putlera) a k***ą w życiu można być ukraińską, ruską a także polską (w każdym narodzie znajdą się mendy). Jak dorośniesz i jajka zaczną ci obrastać meszkiem to zrozumiesz, że narodowość nie ma tu nic do rzeczy.

goslaw3

2023-11-29, 11:40
Jesse.Pinkman napisał/a:

Wielokrotnie powtarzałem, że nie przeszkadzają mi tylko spokojni, pracowici Ukraińcy (czy na przykład Rosjanie sprzeciwiający się wojnie i polityce adolfa putlera) a k***ą w życiu można być ukraińską, ruską a także polską (w każdym narodzie znajdą się mendy). Jak dorośniesz i jajka zaczną ci obrastać meszkiem to zrozumiesz, że narodowość nie ma tu nic do rzeczy.



co nie zmienia faktu ze jestesmy nacjonalistami i polska powinna byc tylko dla polakow , inne narodowosci powinny moc sobie tu przyjechac conajwyzej na wakacje!!

Siriuz

2023-11-29, 15:33
Jesse.Pinkman napisał/a:

czy na przykład Rosjanie sprzeciwiający się wojnie i polityce adolfa putlera



A masz problem z innymi nacjami zachodu, które nawołują do wojny i wysyłania broni na Ukrainę i popierają prowojenna politykę adolfa Bidona?

420710247365

2023-11-29, 18:29
Siriuz napisał/a:

A masz problem z innymi nacjami zachodu, które nawołują do wojny i wysyłania broni na Ukrainę i popierają prowojenna politykę adolfa Bidona?



Mają tupet sk***ysyny. Napadli kraj 6 razy mniejszy od siebie którego nawet nie potrafią pokonać i jeszcze wyzywają od faszystów ludzi pomagających mu w obronie.

Kooondor2000

2023-11-29, 21:47
Siriuz napisał/a:

A masz problem z innymi nacjami zachodu, które nawołują do wojny i wysyłania broni na Ukrainę i popierają prowojenna politykę adolfa Bidona?



tak popieramy, bo każdy kraj ma prawo do obrony przed agresorem jak adolf H i fiutin. Wypie....jcie tymi czołgami z Ukrainy to nikt im nie będzie wysyłać broni faszystowskie ruSSkie kacapy.

jak w 41 r. wasz kumpel Adolf was zdradził i napadł to jakoś z otwartymi rękami otrzymywaliście pomoc od USA w zbrojeniu i żarciu, żebyście nie zdechli z głodu hahaha

Czy ktoś już w końcu mógłby zbanowacć tą ruską onucę??? Nie dobrze się robi czytając ten jego kremlowski bełkot.

Siriuz

2023-11-29, 21:49
Kooondor2000 napisał/a:

tak popieramy, bo każdy kraj ma prawo do obrony przed agresorem jak adolf H i fiutin. Wypie....jcie tymi czołgami z Ukrainy to nikt im nie będzie wysyłać broni faszystowskie ruSSkie kacapy.



Świetnie Kondomie2000, dokładnie w taki sam sposób myślą Ruscy z Putinem na czele. Jesteście siebie warci towarzyszu. Łap karabin i zapie**alaj na front!

Kooondor2000

2023-11-29, 21:55
Siriuz napisał/a:

Świetnie Kondomie2000, dokładnie w taki sam sposób myślą Ruscy z Putinem na czele. Jesteście siebie warci towarzyszu. Łap karabin i zapie**alaj na front!




Siriuz w moim kraju nie ma wojny, mi nic nie grozi, ty już nie długo jednak zostaniesz nawozem do kwiatków na Ukraińskich polach :D
Nawet pisanie tych bełkotliwych komentarzy z farmy trolli nic ci nie da, fiutinowi się kończy mięso armatnie i potrzebuje nowych hahaha
Zobacz czy na tej zapyziałej swojej wiosce w kacaplandii nie masz już powołania w skrzynce.

Siriuz

2023-11-29, 22:09
Kooondor2000 napisał/a:

Siriuz w moim kraju nie ma wojny, mi nic nie grozi, ty już nie długo jednak zostaniesz nawozem do kwiatków na Ukraińskich polach
Nawet pisanie tych bełkotliwych komentarzy z farmy trolli nic ci nie da, fiutinowi się kończy mięso armatnie i potrzebuje nowych hahaha
Zobacz czy na tej zapyziałej swojej wiosce w kacaplandii nie masz już powołania w skrzynce.



Już jednemu takiemu cwaniaczkowi, co twierdził, że jestem z Petersburga zaproponowałem abyśmy się sprawdzili kto jest skąd i zamilkł. Chcesz Ty może spróbować?

xv89

2023-11-29, 22:26
Jesse.Pinkman napisał/a:

Wielokrotnie powtarzałem, że nie przeszkadzają mi tylko spokojni, pracowici Ukraińcy (czy na przykład Rosjanie sprzeciwiający się wojnie i polityce adolfa putlera) a k***ą w życiu można być ukraińską, ruską a także polską (w każdym narodzie znajdą się mendy). Jak dorośniesz i jajka zaczną ci obrastać meszkiem to zrozumiesz, że narodowość nie ma tu nic do rzeczy.



Co nie przeszkadza Ci jednak stosować podwójnych standardów, co też wytknął Ci kolega post niżej?

Fakty są takie, że podobnie jak w czasach imperium rzymskiego, wpuszczanie dzikusów do własnego kraju, bez jakiejkolwiek kontroli czy zasad, skończy się podobnie, z tą różnicą, że banderowskich Odoakerów będzie wielu, o ile skutecznie problem ukraiński nie zostanie rozwiązany - w co bardzo wątpię.

W tej chwili skutecznie niszczona jest jedna z podstawowych gałęzi gospodarki Polski jaką jest rolnictwo. Za moment uwalony zostanie transport, generujący około 6% PKB.

izurial

2023-12-08, 00:17
goslaw3 napisał/a:

co nie zmienia faktu ze jestesmy nacjonalistami i polska powinna byc tylko dla polakow , inne narodowosci powinny moc sobie tu przyjechac conajwyzej na wakacje!!



Wy nie jesteście nacjonalistami tylko narodowymi socjalistami. Taka drobna różnica jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym. Uwielbiam tą waszą hipokryzję. Nasze nadwiślańskie zadupie tylko dla polaków ale jak inne kraje chcą się pozbyć ze swoich terenów polaków, to już macie ból dupy i bredzicie coś o tym, że skoro ciapate mogą u nich przebywać, to my też. Żałosne