18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba morderstwa z samobójstwem

szczymon • 2023-01-18, 02:40


sto dwanaście? prosze dwie karetki, jedną na małolate, a drugą na fotel

*admin sory za dubla*

argen64

2023-01-18, 10:32
Teraz widzicie, że Polska psychiatria dziecięca leży i kwiczy!

CheeseBeluga

2023-01-18, 11:17
Niech zgadnę. Wychowywani bez ojca? A ta 14 latka za rok, góra dwa lata znajdzie sobie 10 lat starszego bad boya, bo ma kompleksy. Schemat patologii niestety często powielany.

Karboksylator

2023-01-18, 11:40
argen64 napisał/a:

Teraz widzicie, że Polska psychiatria dziecięca leży i kwiczy!



jeszcze ze 20 lat temu takich debili było jak na lekarstwo. z zachodu to przyszło, że dziecko powinno iść do psychologa, który nawet nie jest lekarzem. taki psycholog zajmuje się najczęściej czyimiś problemami, bo ze swoimi nie potrafi sobie poradzić. I najczęściej : to nie jest twoja wina, to wszyscy chcą ci zrobić krzywdę, a pokaż jak tatuś cię dotyka itp. później się tną albo zostają pedałami

Czerstwy_Odbytek

2023-01-18, 12:36
Sami k***a znawcy widze, a 90 procent tego portalu to ludzie z problemami psychicznymi i zaburzeniami .... 8-)

Lololoney

2023-01-18, 13:24
Karboksylator napisał/a:

jeszcze ze 20 lat temu takich debili było jak na lekarstwo.



Typowe pie**olenie podstarzałego pierda...
20 lat temu to mało kto nagrywał takie odpały, bo nie było za bardzo czym i co potem z tym zrobić , a w przypadku jakiejś sprawy kryminalnej, ewentualne nagrania szły pod klucz jako dowód (nie to co dziś lajwy srajwy)... Więc zwyczajnie ch*ja do Ciebie docierało, co najwyżej mogłeś usłyszeć jak sąsiad wpie**ala żonie, albo jak się sebixy poszarpały na podwórku...

Kolejna kwestia - tak, TAKICH debili co prędzej sobie krzywdę zrobią niż komuś było mniej, za to pogugluj sobie statystyki kryminalne od 2000 roku...

HermanVonSztolc

2023-01-18, 13:40
CrookerS napisał/a:

Dokladnie. Dolozylbym do zdania : przywiazana wokol szyji lina pomocnicza do slupa
Wyjebne w samojebow. Chcesz sie odjbac to sie odjeb a nie szopki strugasz. Poj***lo sie w glowie od dobrobytow(internety itp). Ogolnie jebie na wszystkich atencjuszy luzna kac kupa. Jestes slaby to zdychaj i wypie**alaj



Mam nadzieje ze zkladasz gume podczas r*chania.

Syn_Milionera

2023-01-18, 15:29
Patrząc po gadce tego fajfusa to nie dziwię się że dziewczyna ma już dość.

betoon

2023-01-18, 21:56
daj jej noz i sznur i zamknij w pokoju

inferno320

2023-01-18, 22:37
Tragedia, mam nadzieję że ktoś jej pomoże.

mauser

2023-01-18, 23:42
Poj***na .
efekt przegranego pokolenia ròbta co chceta , oraz wychowanka psycholoszek i pedagoszek .

Karboksylator

2023-10-26, 15:04
Lololoney napisał/a:

Typowe pie**olenie podstarzałego pierda...
20 lat temu to mało kto nagrywał takie odpały, bo nie było za bardzo czym i co potem z tym zrobić , a w przypadku jakiejś sprawy kryminalnej, ewentualne nagrania szły pod klucz jako dowód (nie to co dziś lajwy srajwy)... Więc zwyczajnie ch*ja do Ciebie docierało, co najwyżej mogłeś usłyszeć jak sąsiad wpie**ala żonie, albo jak się sebixy poszarpały na podwórku...
Kolejna kwestia - tak, TAKICH debili co prędzej sobie krzywdę zrobią niż komuś było mniej, za to pogugluj sobie statystyki kryminalne od 2000 roku...



nie mogę się z Tobą zgodzić. jak jakiś ułomny nie nadawał się do podstawówki, to szedł do szkoły specjalnej. wierz mi na słowo, że było dużo normalniej niż teraz.