18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba kradzieży samochodu w Brazylii

Jesse.Pinkman • 2021-10-23, 00:16
Kierowca nie miał zamiaru łatwo się poddać i pomógł mu też troszkę ten autobus 8-)

Manolito666

2021-10-23, 01:56
Mimo iż Żyd chce nam wmówić jakim to zj***nym narodem jesteśmy i tylko on może tu rozsądnie rządzić, to jakoś nie zamieniłbym się na te wymieszane rasowo raje na ziemi.

edek_kotek

2021-10-23, 10:01
Myślałam że autobus rozplaszczy złodzieja ... ale się zawiodłam, nie wstawiaj takich słabych filmów.

Justynka99

2021-10-23, 12:30
Dlatego warto mieć zawsze gaz w podłokietniku. W moim samochodzie w dodatku drzwi automatycznie blokują się po starcie i da się otworzyć tylko od wewnątrz.

Juzwa

2021-10-23, 19:43
Justynka99 napisał/a:

W moim samochodzie w dodatku drzwi automatycznie blokują się po starcie i da się otworzyć tylko od wewnątrz.



Ja usunąłem tę "dogodność" jak raz wyszedłem z auta żeby otworzyć bramę. Auto odpalone, drzwi się k***a zablokowały, klucze od domu i telefon w aucie. Zdjąłem szalik i zatkałem nim rurę wydechową. Do sąsiada i telefon do otwieracza drzwi. Kosztowało mnie to 150zł. NIGDY WIĘCEJ SAMOBLOKUJĄCYCH SIĘ ZAMKÓW!

-_-

2021-11-10, 15:08
Juzwa napisał/a:

Ja usunąłem tę "dogodność" jak raz wyszedłem z auta żeby otworzyć bramę. Auto odpalone, drzwi się k***a zablokowały, klucze od domu i telefon w aucie. Zdjąłem szalik i zatkałem nim rurę wydechową. Do sąsiada i telefon do otwieracza drzwi. Kosztowało mnie to 150zł. NIGDY WIĘCEJ SAMOBLOKUJĄCYCH SIĘ ZAMKÓW!



a jaki problem to połaczyć z czujnikiem obecnosci kierowcy na fotelu? ;>