18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prison Break

maksymilian45 • 2015-04-03, 23:44
T-Bag i jego niewyparzona buźka :amused:


Kto nie oglądał serialu, zalecam nadrobić zaległości. Wciąga od pierwszego odcinka.

maksymilian45

2015-04-05, 13:45
usztafe napisał/a:

Prison Break był zajebisty przez pierwszy sezon. Od 3 sezonu tego gówna nie dało się oglądać. Generalnie jesteś pie**olony ignorantem i zapadliną umysłową skoro oceniasz serial który ma kilka sezonów bo obejrzeniu jednego odcinka. To tak jak przeczytać dwa zdania w książce i stwierdzić, że jest ch*jowa. To jak wziąć w rękę piłeczkę do tenisa i rakietkę i stwierdzić, że tenis jest ch*jowy. Maksymilan jesteś kompletnym debilem, nie pozdrawiam. Wracaj do spuszczania się na swoim serialem.



Splywa po mnie twoj gimbiarski hejt.

Towellie

2015-04-05, 14:52
Moim zdaniem PB był ch*jowy od samego początku (widziałem kilka pierwszych odcinków). Pozdrawiam, Wesołych Świąt :)

Samudaripen

2015-04-05, 23:03
Brzydkii napisał/a:

Wikingowie > wszystko


Nie sondze
wszystko<Wikingowie<Czterej Pancerni i Pies<M jak Miłość<Klan<Gute Zeiten schlechte Zeiten

Swoją drogą polaczki z Filmwebu nigdy nie przestaną mnie zadziwiać
Ocena M jak Miłość 4/10 ocena Plebanii 3,3/10 ocena Złotopolskich 2,9/10 Ocena Gute Zeiten schlechte Zeiten(takie niemieckie MjakMiłość) 6,8/10 :shock: pewnie tylko dlatego, bo niepolskie :roll: dla porównania Ranczo 7,2/10 czyli niemiecka moda na sukces tylko o 0,4 gorsza od całkiem dobrego serialu obyczajowo-komediowego. Oceny takich seriali jak Ninia(ta polska)też mnie zadziwiają.. nie wiem dlaczego ten serial ma aż 6,5/10 ci ludzie oceniają chyba na zasadzie podobało mi się, trochę mi się podobało, nie podobało się w ogóle.. :roll:

Dominishia

2015-04-06, 04:09
Glowny bohater jest pedalem, co jest przykre.