18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PRIDE

m3...........4l • 2012-05-03, 20:10
To są prawdziwe walki, a nie te przepychanki w KSW i MMA Srattack.
Pudzian po jednej z walk w PRIDE wylądowałby conajmniej na OIOM'ie :roll: .





sergeantlipton

2012-05-04, 09:18
m3n74l napisał/a:


Pudzian po jednej z walk w PRIDE wylądowałby conajmniej na OIOM'ie :roll: .



Podreperowałeś sobie ego, gnojku?

OneTime

2012-05-04, 09:30
Widzę że ponad połowa nie wie w ogóle co to jest Pride, łącznie z autorem.

PRIDE Fighting Championships – działająca w latach 1997-2007 japońska organizacja promująca walki MMA. W ciągu dziesięciu lat swojego istnienia PRIDE było gospodarzem w sumie 68 gal (66 na terenie Japonii i 2 w Las Vegas), stając się jedną z dwóch (obok UFC) największych organizacji MMA na świecie. Swój byt zakończyła w 2007 roku, kiedy została sprzedana amerykańskiej spółce ZUFFA – głównemu udziałowcowi konkurencyjnego UFC.

Źródło : http://pl.wikipedia.org/wiki/PRIDE_Fighting_Championships

lipka napisał/a:

wytłumaczy mi ktoś jakie są zasady w tym pride ?



Google nie gryzie.

Reguły

Walka toczyła się na ringu o wymiarach 7 na 7 metrów.
Rundy

Walka trwała trzy rundy (2 minuty przerwy pomiędzy każdą):

pierwsza runda 10 minut
druga i trzecia po 5 minut

Wyjątek stanowiły reguły turniejów Pride Bushido (lżejsze kategorie wagowe) – tylko dwie rundy:

pierwsza 10 minut
druga 5 minut

Zakończenie walki

Wygrana następowała przez:

poddanie się przeciwnika
nokaut
nokaut techniczny – walkę przerywa sędzia, lekarz lub sekundanci
dyskwalifikację – 3 żółte kartki,
na punkty – punkty przyznawane przez 3 sędziów; kryteria: agresywność, stopień obrażeń zadanych przeciwnikowi, liczba ciosów i kontrola walki w parterze, różnica wagi pomiędzy rywalami.

Wyjątkowo niektóre walki toczyły się według specjalnych zasad, które przewidywały, że w przypadku nie zakończenia się walki przed czasem, zostawał automatycznie ogłaszany remis.

Akcje zabronione:

atakowanie krocza
uderzenia łokciami w głowę
uderzenia głową
atakowanie oczu przeciwnika
ciągnięcie za włosy lub uszy
gryzienie
wkładanie palców do ust, nosa lub uszu
kopanie lub uderzanie rękoma w tył głowy przeciwnika i kark
dźwignie na małe stawy (dozwolone atakowanie co najmniej 4 palców rąk lub nóg)
wyrzucanie przeciwnika poza ring
uciekanie poza ring
przytrzymywanie się lin ringu
kopanie w głowę przeciwnika leżącego twarzą do ziemi
stosowanie olejków i innych substancji natłuszczających

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/PRIDE_Fighting_Championships

Charles_Manson

2012-05-04, 09:38
@up Ubiegłeś mnie :) k***a, aż się łezka w oku kręci, PRIDE to było coś, skakanie po mordach i napie**alanie do KO a nie przerywanie walki po mocniejszej bombie.

przejebka

2012-05-04, 09:40
co najmniej............ badam tsssssssssss

Bambucza007

2012-05-04, 10:08
PRIDE już niestety nie ma. Ale zawodnicy z tej organizacji dalej walczą.


banana4444

2012-05-04, 10:18
m3n74l napisał/a:

To są prawdziwe walki, a nie te przepychanki w KSW i MMA Srattack.
Pudzian po jednej z walk w PRIDE wylądowałby conajmniej na OIOM'ie :roll: .



ja tam wolę oglądać KSW i pieprzysz, że się do tego nie domywa
samo to, że w ksw walczą w klatkach dodaje charakteru, tam publiczność wręcz domaga się krwi i często ją widać
zasady widzę, że podobne czyli ich brak - naparzać się aż odklepie, albo sędzia przerwie
balachy, duszenia, rzucanie, dźwignie - wszystko tak samo jak w ksw, więc o co Ci chodzi, że ten sport taki oryginalny niby?

a przepychanki? chyba nie widziałeś dobrej walki ksw, na pewno i w tym pride przepychanki się zdarzały, przecież w filmie promującym ten "oryginalny" sport by nie pokazali nudnych momentów, a ciekawych mogę Ci więcej i bardziej efektownych znaleźć z ksw

Erysq

2012-05-04, 11:01
Ej no dziwicie sie.. Jaki kraj taka galla...

Kutas Szatana

2012-05-04, 11:04
z tego co wiem, J. Thompson walczył w PRIDE, więc Pudziankowi niewiele by do tej organizacji brakowało, co więcej, w napie**alance bez zasad miałby dużo większe szanse niż w KSW;)

xts

2012-05-04, 11:38
wszyscy oprócz emperatora z tego filmiku to chyba na emeryturce są, obecny pride to nie to samo ;)

Kris LaMuerte

2012-05-04, 12:23
Najeżdżacie na tego Pudziana jak nie wiem co a doskonale wiecie, że nie dorastacie mu do pięt pod każdym względem. Ten człowiek to tytan pracy, osiągnął potężny sukces sportowy i medialny. Teraz przerzucił się na MMA i sądzę, że coś w nim osiągnie. Dlaczego tak myślę? Bo mało kto potrafi trenować tak ciężko jak on. Widać, że gościu wkłada w to bardzo dużo zaangażowania.

A wy biedaki co robicie? Tylko siedzicie przed monitorem, szukając kolejnych bezsensownych filmików tylko po to, by wyrazić swoją zła opinię na temat KSW i Pudziana. Bo łatwo jest krytykować samemu gówno robiąc.

Bez piwa...

matikati

2012-05-04, 12:27
gówno się znasz menelu, następny pseudofan sprowadzający polskie mma do Mariusza, który na poziomie światowym nie jest nawet przeciętnym zawodnikiem. Cała polska czołówka jak Grabowski, Błachowicz czy Mamed, która walczy w KSW i "MMA Srattack" bez problemu mogła by walczyć w nieistniejącym już pride. Życzę ci żebyś kiedyś się wdał w "przepychankę" z którymś z nich i żeby zwykłym plaskaczem ci upie**olili głowę.

filozoph

2012-05-04, 12:56
Nie żebym miał coś do Pudzianowskiego, jako Strongman'a bardzo go szanowałem, ale nie wyobrażam sobie starcia z Crocopem albo Fedorem.
I pie**olicie że to są zwierzęta. Może i owszem, ale w takim razie ci co to mówią są max planktonem. To są faceci, którzy uprawiają męski sport i nie boją się własnego cienia.

DrPoison

2012-05-04, 13:40
Gdyby Pudzian dowiedział się że Ma się lać z Wanderleiem Silva wysrałby te wszystkie sterydy co brał.

Lipton92

2012-05-04, 13:55
Kopanie leżącego. Bardzo męskie...

EDmaster

2012-05-04, 14:34
wg mnie najlepsza gala jaka kiedykolwiek powstała w formule mma.