18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent Sudanu przyjechał do Rosji

GeorgeHarvey1 • 2023-09-30, 23:51

Ale nie ogarnął techniki. Bladź suka

zbigniewz

2023-10-01, 09:13
Szukają pomocy u niedorozwiniętych krajów brawo

Majles

2023-10-01, 09:27
VeIture napisał/a:

Gość który trząsł światem a spotykając się kazał na siebie czekać największym głowom państw... teraz płaszczy się przed murzynem ubranym jak czarny z usa przed 2 wś.



Co robił ze światem :D za dużo korwina za mało historii.

Aaltonen

2023-10-01, 09:39
Dwie małpy się spotkały.

Jedna czarna druga biała.

Dla niepoznaki założyły ludzkie ubrania.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-10-01, 10:09
ta ruska k***a putin jest tylko kupa gówna i niczym więcej
Tylko pojeby mogą się nim zachwycać zwłaszca te z pseudoprawicy : czyli lewacy z pisu

PiDżej

2023-10-01, 10:23
Dżizus qrwa ja piedrole. BTW admin ten wpis za chwilę i tak usunie bo niegramatyczny

Wiewór

2023-10-01, 10:33
Hahahahha ale wolodia ma przyjaciol. Gruby Kim i django

0dbytBiskupa

2023-10-01, 10:51
Siriuz napisał/a:

Płaszczy się? Chyba oglądamy dwa różne filmy. W normalnej sytuacji natychmiast podeszłaby asystentka i pomogła... a tutaj mamy scenkę jak smoluch jest zwyczajnie ośmieszany. Nie wiem jaki był tego cel... Jak chcesz "płaszczenia się" to poszukaj informacji o tym jak Chiny wspierają państwa afrykańskie. Aczkolwiek budowanie dobrych relacji i wdzięczności z krajami, z którymi planuje się robić interesy nie nazwałbym płaszczeniem się.


Płaszczy, bo nikt nie chce z nim gadać, oprócz obszczanych dyktatorków najbiedniejszych krajów świata.

SlimShady

2023-10-01, 11:29
Antoni79 napisał/a:

On się nie płaszczy. On zdobywa nowe kolonie, terytoria, wpływy. Na tym polega polityka imperium. Polska, jako regionalne mocarstwo militarne, największy sojusznik Ukrainy, gwarant dostaw sprzętu, nie zostaliśmy wczoraj, czy przedwczoraj zaproszeni na rozmowy na temat produkcji broni na Ukrainie i zbrojenia. Byli Niemcy, Francja, USA i inne słabeusze. To z nas zrobili jednego z największych murzynów na świecie i przez naze frajerstwo z Rosji zrobiliśmy sobie największego wroga. Z Ukrainy wroga zawsze mieliśmy i to się nie zmieniło. Krwawy komik, aktor zdjął maskę, po tym jak nas wykorzystał do cna.



Poddałeś się tvn'owskiej propagandzie: https://www.rp.pl/biznes/art39195581-ukraina-kusi-zachodnich-producentow-broni-maja-odbudowac-przemysl-obronny

Siriuz

2023-10-01, 11:59
BękartProboszcza napisał/a:

Pisowcy tego nie zrozumią , bo to jeszcze większe tępaki niż elektorat Putina . Już sam fakt że budżet na przyszły rok wpie**ala nas w mega zadłużenie daje normalnym do myślenia i cudowne ceny paliwa przed wyborami . Ale oni "dajo" więc pislamiści sprzedają się jak tanie k***y.



Wiesz co jest dużo smutniejsze? Wyborcy PiSu łapią się na 800+ czy tanie paliwo. A na co wciąż dają się łapać wyborcy PO? Na serduszka w klapach i marsze ulicami? Mamy blisko 40% wyborców, którzy wybierają rząd bo ma ładne spoty i akcje promocyjne... Ludzie, k***a są poj***ni i czasami sobie myślę, że zasługują na traktowanie jak bydło.

darek1234

2023-10-01, 12:32
Siriuz napisał/a:

Płaszczy się? Chyba oglądamy dwa różne filmy. W normalnej sytuacji natychmiast podeszłaby asystentka i pomogła... a tutaj mamy scenkę jak smoluch jest zwyczajnie ośmieszany. Nie wiem jaki był tego cel... Jak chcesz "płaszczenia się" to poszukaj informacji o tym jak Chiny wspierają państwa afrykańskie. Aczkolwiek budowanie dobrych relacji i wdzięczności z krajami, z którymi planuje się robić interesy nie nazwałbym płaszczeniem się.



Siriuz, zmień dilera, albo ruSSki wibrator na ten zachodni, bo kacapskie drgania rozstroiły ci mózg

LubiewDupkę

2023-10-01, 13:57
Siriuz napisał/a:

Płaszczy się? Chyba oglądamy dwa różne filmy. W normalnej sytuacji natychmiast podeszłaby asystentka i pomogła... a tutaj mamy scenkę jak smoluch jest zwyczajnie ośmieszany. Nie wiem jaki był tego cel... Jak chcesz "płaszczenia się" to poszukaj informacji o tym jak Chiny wspierają państwa afrykańskie. Aczkolwiek budowanie dobrych relacji i wdzięczności z krajami, z którymi planuje się robić interesy nie nazwałbym płaszczeniem się.



zejdz na ziemie idioto ! bo pewnie ruska szmata śni ci się po nocach ! jakim gównem z gliny jest twoja rosyja to każdy widzi !

Buddaa09

2023-10-01, 14:20
~VeIture napisał/a:

Gość który trząsł światem a spotykając się kazał na siebie czekać największym głowom państw... teraz płaszczy się przed murzynem ubranym jak czarny z usa przed 2 wś.



Nie chce psuść tobie i twoim kolegom z ukrainy zabawy, ale to zachód najbardziej płaszczy się przed murzynami. Rosja po prostu robi biznes z kim tylko się da, bo czuby z europy juz totalnie odleciały.

Siriuz

2023-10-01, 14:39
LubiewDupkę napisał/a:

zejdz na ziemie idioto ! bo pewnie ruska szmata śni ci się po nocach ! jakim gównem z gliny jest twoja rosyja to każdy widzi !



No darek, kolejne nowe konto? Już wszyscy Ciebie ignorują? :D Nie posraj się

szaman1991

2023-10-01, 15:03
~VeIture napisał/a:

Gość który trząsł światem a spotykając się kazał na siebie czekać największym głowom państw... teraz płaszczy się przed murzynem ubranym jak czarny z usa przed 2 wś.



przez przypadek ci dałem piwo, od kąd uj***li ci nogę ubyło też chyba mózgu...

Putin to przeh*j i kozak i na pewno wie co robi.