18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezes zapomniał o kocie

idymy • 2017-03-30, 15:38
Prezes podczas pobytu w Londynie z roztargnienia zapomniał o swoim towarzyszu życia. Cexit.





Źródło: wp.pl

koxu42

2017-03-31, 19:54
vass podwójna gejoza,chyba pomyliłeś strony

Valsorim

2017-03-31, 20:19
JK r*cha małe kotki
(czy jakoś tak)

Ptoon

2017-03-31, 20:30
SQRW3L_ponury napisał/a:

Postkomuna ? Aparatczyki ? Bez jaj - bo pomysle że 'łykłeś' te brednie kurdupla jak klasyczny 'ciemnylud'...
W platfusiarni czyli u durngo grzesia jest mniej byłych komuchów niż w pisie - u swetru to już wogóle margines - nie wiem jak można łykać te pisopartyjniackie kocopały i to jeszcze wyprodukowane przez partyję która na czele komisji etyki wystawia byłego komuszego prokuratora... z tych jełopów którzy nie potrafią dobrze ogarnąc nawet własnego bezpieczenstwa (w połtora roku tyle kolizji rzadowych fur co platfusy w osiem lat) rozsądny i myslący człowiek (niezależnie od politycznego skrzywienia w prawo czy lewo) powninien sie jedynie nabijać bo tam wogóle nie ma z kim ani jak polemizować - przecież to są kolesie którzy po żenującym blamażu 27:1 ogłosili swoje spektakularne zwycięstwo :shock: - a to jest robienie wprost gejszy z logiki a z ludzi dałnów... a tego k***a nie trawie



No widzisz problem w tym, że mamy zupełnie inną perspektywę. Dla mnie PiS to mniejsze zło, dla ciebie PO to mniejsze zło. Ja jestem przekonany do moich racji, bo wydają mi się sensowne tezy o manipulacjach madiów głównego nurtu, jestem przekonany, że spełniają one rolę propagandową i z mijania się z prawdą uczyniły sobie sport.
Dla tego pomimo, że trąbią o jakimś blamażu 27:1 ja nie uważam, że jest się czego wstydzić. Jednomyślność i nie wychylanie się z tłumu to cnota w systemach autorytarnych a nie w demokracji. Uważam też, że media ostatnio wałkują temat różnych wypadków, bo to jest na fali teraz. Racjonalnie rzecz biorąc, jeżeli 30 rządowych samochodów codziennie jeździ w różne wielogodzinne trasy, to przy naszych drogach, oczywiste jest to, że co jakiś czas któryś w coś przypie**oli. Bezwypadkowi są kierowcy, którzy jeżdżą 30 min w korku do pracy i 30 min w korku z pracy. Za rządów PO też się rozbijali, była afera z rozbitym samochodem w Budzie Ruskiej u Komorowskiego i pijanymi borowcami, tylko że wtedy przychylne media nie wałkowały tego tematu. No a co do komuchów, może i mają ich trochę w swoich szeregach, ale sam znałem jednego pzprowca, który w młodości zapierdzielał na każdym marszu, a na starość przed posiłkiem odczytywał ewangelię, jedni powiedzą "nawrócenie" drudzy, że to ludzkie k***y bez kręgosłupa. No ale niezależnie od tego, generałów lustrują, emerytury skandalicznie zawyżone odbierają, pomniki i ulice po PRL zmieniają, no więc trudno im zarzucić jakieś ciągotki komunistyczne, prędzej sanacyjny socjalizm.

kenzol

2017-03-31, 20:38
Tylko Kaczyński ma w tym kraju kota?

SQRW3L_ponury

2017-03-31, 21:28
Ptoon napisał/a:


jestem przekonany do moich racji, bo wydają mi się sensowne tezy o manipulacjach madiów głównego nurtu, jestem przekonany, że spełniają one rolę propagandową i z mijania się z prawdą uczyniły sobie sport.
Dla tego pomimo, że trąbią o jakimś blamażu 27:1 ja nie uważam, że jest się czego wstydzić. Jednomyślność i nie wychylanie się z tłumu to cnota w systemach autorytarnych a nie w demokracji.



Ja naprawde jestem w stanie zrozumieć jakieś tam ciągoty czy sympatie do jakieś partii - ale jeżeli ktoś wciska mi kit ze w UE opierajacej sie na kompromisach w głosowaniu gdzie wszyscy (łacznie z Orbanem i Fico) leją sikiem prostym na układy z kaczynskim a ten ogłasza ze to sukces - to ja nie wiem jak trzeba być odrealnionym żeby to łyknać...

w dodatku nie kumam jak mozna tej klasy ludzi i tej klasy propagande rodem z najgorszych k***idołków na ziemi traktowac jako mniejsze zło - no przecież niedługo ci wcisną że... że wynik głosowania 27:1 to sukces bo pokazaliśmny własne zdanie i na tym polega demokracja... :-P to tak jakby ludzie wierzący w płaską ziemie zostali przegłosowani przez naukowców i ludzi rozsądnych w stosunku 27:1 i... odtrąbili sukces oraz oczywiscie prawdziwosc swojej teorii bo pokazali własne zdanie :shock: - ch*j tam że wszyscy mają ich za kompletnych idiotów - ważne że pokazali... :shock: - no to jest tak głupie że aż mnie krew zalewa ze są ludzie gotowi kupić (w dobie internetu i możliwości weryfikacji dowolnej ilości zródeł zwalanie winy na jakieś mityczne kłamliwe media - to absurd) lub akceptować tej klasy popelinę... a pis robi tak w praktycznie kazdej dziedzinie - nawet jak coś ewidentnie sp***oli to nie przyzna sie do winy i nie wyciągnie konsekwencji (vide limuzyny) i wnioosków tylko bedą szli w zaparte - zadna inna partia niepozwala sobie na taką bezczelność a pis uczynił z tego swój sztandar - i dlatego jest najbardziej szkodliwy

Ptoon

2017-03-31, 22:03
@up Ale coś ty się tak doczepił do tego sukcesu. Oczywiście, że ogłaszanie sukcesu to polityczny cyrk, a witanie swojego pionka na lotnisku przez Kaczyńskiego to marketing, ale mało tego kłamliwego marketingu było za rządów PO? Mało było zielonych wysp i polityki sukcesu? Ale jak się oddzieli tą polityczną hucpę od reszty, to można próbować dogrzebać się do prawdy. W przypadku głosowania nad Tuskiem i tak było wiadomo, że Tusk zostanie królem Europy na kolejne 2,5 roku. Do tego głosowali pytając "kto jest przeciw" co wskazuje na to, że ta cała rada to monarchia absolutna, a nie demokracja. No więc Beatka mogła albo powiedzieć tak, wtedy nieprzychylne media z 10 razy do roku przy każdej okazji wyciągałyby "Donald Tusk, Przewodniczący z poparciem polskiego rządu...", a tak poparcia ni ma, więc na użytek wewnętrzny jest coś tam do przodu. Co do użytku zewnętrznego, zaraz po wyborze Tuska debatowano nad tekstem na 60lecie traktatów rzymskich. Ja myślę, że wariatki która idzie pod prąd 27 do 1 słuchano o wiele uważniej niż kogoś kto mimo absolutnej opozycji do Tuska jest spolegliwy. Zrobił się szum i wzrosła pozycja negocjacyjna, bo ten tekst był o wiele ważniejszy prestiżowo niż wybór Tuska. Czy coś ugrali czy nie to i tak się teraz nie dowiemy, ale widać, że Kaczyński coś tam próbował ugrać. Wolę to niż Polityków PO, którzy przy takich okazjach przeglądali rozmówki niemieckie żeby jak najwyraźniej powiedzieć "Ja ja, natürlich!". W polityce międzynarodowej na prawdę nie chodzi o popularność i o to żeby cię wszyscy lubili jak nastolatkę w liceum, nikt też się nie obraża ani nie wytyka palcami, liczą się interesy. Media przedstawiają to jako wyścig o bycie lubianym, ale to jest teatr dla debili i wyborców PO. Popatrz na Erdogana jest znienawidzony przez wszystkich, a rozgrywa taką grę, że i Putin i Trump z nim rozmawiają na poważnie. Turcja w ciągu paru lat będzie regionalną potęgą i Turcy wyjdą na tym doskonale, a następca Merkel z przyjemnością będzie rozmawiał z Tureckimi politykami.

Lenart

2017-04-01, 01:15
Źródło wp.pl i wszystko jasne.

Dokładnie pokazuje jak bardzo niedoj***ne są media w tym kraju a zwłaszcza internetowe brukowce jak wp, natemat czy sok z buraka, który jest kwintesencją nowotworu dla niedoj***nych baranów.

Kaczyniak jest jaki jest. PiS jest partia socjalistyczna bo wywodzi się ze związków zawodowych, ale nikt mi k***a nie powie ze jest gorzej niż było. I darujcie sobie pie**olenie z TVNu czy od Szechtera. Jak PO kradło jak poj***ne to wszyscy dzisiejsi miłośnicy ucha prezesa siedzieli cicho a teraz tacy k***a kawalarze. Dodatkowo moherowy elektorat PiSu nie zniżał się do j***nego KODziarskiego poziomu.

Drażnią was miesięcznice smoleńskie? Mnie trochę tez. Ale to wina tej rudej k***y która kolejne kilka lat będzie siedzieć pod parasolem Angeli w Brukseli

Ba...........yk

2017-04-01, 01:27
Jest 01:17 a stwierdzam że się za GÓWNOburzyło Niebo. Za co Wy jedni i drudzy tak się wałkujecie? Przetrzecie w końcu te swoje oczka i zrozumiecie że wcale tacy różni od siebie nie jesteście? A jedyne co Nas dzieli/różni to "pejsoland" usytuowany na ul. Wiejskiej w Warszawie? 27 lat - dziel i rządz! 27 odnowionego kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym przy "zatrutym stole"
Chodź ten zabór trwa o wiele, wiele dłużej. Gówno w jarmułkach i ten gówniany patyk na którym "polskie" panicze nabiją dilda z knotem co roku... żałosne że się Polacy masowo nie irytują z tego jakże haniebnego obrządku. Przywykli. TFFFU

SQRW3L_ponury

2017-04-01, 15:02
@Ptoon
Trzeba było od razu napisać że lubisz/cenisz systemy autorytarne/dyktatorskie (Erdogan) które człowieka widzącego wady i kontestującego absurdy chwyta za twarz i nie puszcza w mysl idei że cel uswieca środki nawet jesli nie ma racji... bo to jest mój główny zarzut do tych alogicznych pajaców którzy z blamażu i nieumiejętnosći wypracowania jakiegokolwiek kompromisu Z KIMKOLWIEK uczynili cnotę... brocha sie nakrzyczała natupała a jak przyszło co do czego to grzeczniutko podpisała traktat - i tyle wyszło z tego - jak to opisujesz - próby ugrania czegokolwiek...

i naprawdę uważasz ze kolesia który twierdzi - pomimo sprzeciwu wszystkic opróćz siebie - ze ziemia jest płaska - bedzie bardziej słuchany tylko dlatego że sie wyróznia ? Nie - każdy rozsądny cżłowiek stwierdzi że to niepełnosprytny kretyn z kórym nie warto wdawać sie w polemikę i układy - no chyba że bedzie sie do tego zmuszonym - ale to insza inszość... Za sekundę wszyscy bedą robić to samo co kaczynski wobec nich - czyli przejmować sie jedynie własnym partykularnym interesem a własciwie już to robią - vide Fico i Orban - teoretyczni sojusznicy którzy takiego partnera jak Kaczynski traktują dokładnie tak jak on innych - czysto instrumentalnie - i tak Orban z czrnego luda Europy - m.in. dzieki podpuszczeniu kaczynskiego a następnie olaniu go podczas gołosowania 27:1 - awansował na w miarę rozsądnego polityka kierującego sie pragmatyzmem - na jego zaś miejsce wszedł kaczynski i Polska - ten cały 'wielki strateg' z Zoliborza został ograny jak dziecko i to niepełnosprawne - co dobitnie świadczy jakie tuzy intelektualne zawiadują tym bajzlem... Bo zeby miec w dudzie oczekiwania i aspiracje innych to trzba mieć oprocz przerosnietego ego jakiekolwiek argumenty - Erdogan ma - zarównbo superistotne położenie geopolityczne jak i armię oraz kurek od uchodzców - my dzieki karakanowi nie mamy za to ani jednego sojusznika (co jest bez porównania gorsze niż dobre stosunki z najbogatszym krajem Unii dziek którym oba kraje korzystały - nie wiem jak mozna z dobrych relacji jakie miał i ma Tusk z Merkel czynić zarzut - no chyba ze sie jest naiwniakiem ulegającytm karaczanej dezinformacji która wbrew logice twierdzi że lepiej z Neimców zrobić sobie wrogów bo oni okradają nasz naród (co jest tak tępą i prymitywną formą agitacji politycznej ze nie mogę sie nadziwić ze ktoś w XXI wieku łyka tę papkę dla lemingów - szczególnie wobez faktów ze jadną z pierwszych inwestycji którą chwalił sie Morawiecki była fabryka Merca a NIemcy nadal są dla nas najważniejszym partnerem strategicznym...