18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent od ISIS

~DMT • 2017-02-24, 16:35
Isis wręcza Irakijczykom prezent, za pomocą drona.


Skuteczny

2017-02-24, 23:23
MaszAyahuaskę napisał/a:



To nie jest dron z tesco, czy nawet jak najbardziej wypasiony, jaki można kupić w sklepie, tylko k***a dron WOJSKOWY! Czujesz różnicę, czy nie? Tam to dopiero stabilizatory mają. Przyrządy celownicze ma operator, na swoim monitorze, w wygodnym i pancernym centrum obsługi i gra w gre, a tu masz czysty obraz, na który się nakłada odpowiednie wskaźniki cyfrowo... Kierunek wybuchu jest jak najbardziej prawidłowy.

Padnij i 50... :amused:




Skonfrontuj swoją wypowiedź, z nagraniami np. dronów używanych w armi amerykańskiej, każdy moment zwolnienia, odpalenia ładunku, odznacza się w dosyć charakterystyczny sposób na filmach.

Co do kierunku siły wybuchu, pozwól że Ci to rozrysuje!



;-)

Crapshit

2017-02-25, 00:22
@_RottenFetus_ - ale z ciebie cep.

RafalMKS

2017-02-25, 10:59
@Skuteczny
Zwróć uwagę, grafiku komputerowy, że pocisk nie był zrzucony centralnie, także ten... ;)

~DMT

2017-02-25, 11:39
Skuteczny, ja jednak obstaję, za moją teorią...

qwerq221

2017-02-25, 21:24
to isis ma drony? ja myślałem, że tylko kozy do dymania

tranzystor

2017-02-26, 00:29
MaszAyahuaskę napisał/a:



To nie jest dron z tesco, czy nawet jak najbardziej wypasiony, jaki można kupić w sklepie, tylko k***a dron WOJSKOWY! Czujesz różnicę, czy nie? Tam to dopiero stabilizatory mają. Przyrządy celownicze ma operator, na swoim monitorze, w wygodnym i pancernym centrum obsługi i gra w gre, a tu masz czysty obraz, na który się nakłada odpowiednie wskaźniki cyfrowo... Kierunek wybuchu jest jak najbardziej prawidłowy.

Padnij i 50... :amused:




Wygląda więc na to, że arabscy terroryści mają lepszy sprzęt od amerykanów i ruskich.
Tylko widzisz, wojskowe drony, szczególnie uzbrojone, są w postaci samolotów a na filmie widać zabawkę w postaci śmigłowca.
Te wojskowe, uzbrojone drony, które są w stanie przenieść bombę lub rakietę ppanc, latają na zdecydowanie większym pułapie, bo są kurewsko drogie i nie można sobie pozwolić, żeby zostały zestrzelone z karabinu.

RmX

2017-02-26, 00:44
Amerykanie zarabiają na wojnach miliardy, zawsze próbują utrzymać je jak najdłużej uzbrajając obie strony konfliktu. Największa zaraza tego świata. Dopóki nikt nie rozpie**oli tego kontynentu nic się nie zmieni.

~DMT

2017-02-26, 13:46
tranzystor napisał/a:




Wygląda więc na to, że arabscy terroryści mają lepszy sprzęt od amerykanów i ruskich.
Tylko widzisz, wojskowe drony, szczególnie uzbrojone, są w postaci samolotów a na filmie widać zabawkę w postaci śmigłowca.
Te wojskowe, uzbrojone drony, które są w stanie przenieść bombę lub rakietę ppanc, latają na zdecydowanie większym pułapie, bo są kurewsko drogie i nie można sobie pozwolić, żeby zostały zestrzelone z karabinu.



Jesteś do tyłu z informacjami, ale ja ci tego nie podpowiem... Przeszukaj TORa, zobacz jakie obecnie się produkuje octakoptery na potrzeby wojska i do czego są zdolne... ;)

rumpelstiltskinxxx

2017-02-26, 13:52
co to za moda że isis jest zła a reszta tego gówna już nie, każdy kozojebca który życzy mi śmierci i chce mnie zarżnąć bo urodziłem się jako katolik powinien zdechnąć, i zamknijcie p*zdy z chejtem na katolików bo gdyby nie my mówili byście k***y po arabsku albo mówili po hebrajsku

tranzystor

2017-02-26, 23:58
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jesteś do tyłu z informacjami, ale ja ci tego nie podpowiem



Najwidoczniej ty ze swoimi informacjami jesteś do przodu. Ale ja w przeciwieństwie do ciebie miałem bezpośrednio do czynienia z tymi urządzeniami.