18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent dla Babci

marecki12 • 2013-03-29, 11:00
Niezly Gift, babcie ucieszona :-)

twor4ss

2013-03-29, 15:15
Stare to, a k***a dalej głupie... -.-

becool

2013-03-29, 15:20
Śmiali się z Babcią do utraty tchu.Babcia wygrała.......

przepon

2013-03-29, 15:22
dex6969 napisał/a:

szkoda dilda...



Jako facet raczej powinieneś darować sobie takie teksty :)

Pogos

2013-03-29, 16:05
marecki12 napisał/a:

Niezly Gift, babcie ucieszona


słowo "prezent" było za długie ?

Lisuuu

2013-03-29, 16:17
od samego poczatku spodziewalem sie jakiegos dildosa czy czegos w tym stylu i przygotowalem sie zeby napisac czy im nie wstyd robic cos takiego i ze to jakas banda idiotek a tu sie okazuje ze babka podeszla do tego z jajem, propsy dla niej za to ze sie nie obrazila tylko smiala ze wszystkimi btw ciekawe czy sobie ulzy czy bedzie lezalo jako pamiatka ^^

kicsi

2013-03-29, 16:40
opossun napisał/a:

k***a! Ja chce taką babcie! :D
Moja mnie prawie na stosie spaliła i wydziedziczyła z rodziny jak się dowiedziała, że z chłopakiem bez ślubu mieszkam xD



a chłopak daje radę...? 8-)

yeloneck

2013-03-29, 16:52
opossun napisał/a:

k***a! Ja chce taką babcie! :D
Moja mnie prawie na stosie spaliła i wydziedziczyła z rodziny jak się dowiedziała, że z chłopakiem bez ślubu mieszkam xD



Pogratuluj jej czarnogrodu.

MamWidelec

2013-03-29, 17:00
ta z lewej na drugim planie całkiem fapable

AdekZbójnik

2013-03-29, 17:12
k***a, nie wiem czmu, ale wiedział że to będzie ku*as...

kjds

2013-03-29, 17:39
Swoją drogą te laseczki zdrowo popie**olone, pewnie, że niektóre r*chable, ale bądźmy szczerzy - zachowują się jak dz**ki... Czyli wszystko się zgadza :krejzi:

Bridgwater88

2013-03-29, 17:54
stara komunistyczna hamerykanska ropucha !

Biker50

2013-03-29, 18:07
opossun napisał/a:

k***a! Ja chce taką babcie! :D
Moja mnie prawie na stosie spaliła i wydziedziczyła z rodziny jak się dowiedziała, że z chłopakiem bez ślubu mieszkam xD





Musiałem i ch*j! :)

chrap

2013-03-29, 18:19
kjds napisał/a:

Swoją drogą te laseczki zdrowo popie**olone, pewnie, że niektóre r*chable, ale bądźmy szczerzy - zachowują się jak dz**ki... Czyli wszystko się zgadza :krejzi:


I właśnie takie j***ne przygłupy jak Ty sprawiają, że nawet nasze dzieci jak będą dziadkami/babciami, to nadal nie będą miały do siebie tyle dystansu i radości co ta babcia. Oczywiście żartów i takich prezentów wszystkim robić nie wypada, bo można kogoś urazić, ale jak widać dziewczyny babcie doskonale znają i trafiły idealnie.
Rozpie**ala mnie jak czytam tego typu komentarze. Na jakiej podstawie stwierdziłeś, że zachowują się jak dz**ki? Dziewczyny ani się nie r*chają za pieniądze, ani nie rozbierają, ani nie zdradzają. Gdzie tu kurewstwo? To jest właśnie ta zaściankowa mentalność - kobieta z wibratorem w dłoni = k***a. Niestety idioci jak Ty są wyznacznikami tego co moralne, bo krzyczą najgłośniej i w wyniku tego nikt takiej "dz**karskiej" akcji nie zrobi. Porażka...

K3NJI

2013-03-29, 19:09
opossun napisał/a:



Nie MOGŁEM, bo jestem kobietą ....



to h*jowo bo sie nie szanujesz

kjds

2013-03-30, 23:23
chrap napisał/a:


I właśnie takie j***ne przygłupy jak Ty sprawiają, że nawet nasze dzieci jak będą dziadkami/babciami, to nadal nie będą miały do siebie tyle dystansu i radości co ta babcia. Oczywiście żartów i takich prezentów wszystkim robić nie wypada, bo można kogoś urazić, ale jak widać dziewczyny babcie doskonale znają i trafiły idealnie.
Rozpie**ala mnie jak czytam tego typu komentarze. Na jakiej podstawie stwierdziłeś, że zachowują się jak dz**ki? Dziewczyny ani się nie r*chają za pieniądze, ani nie rozbierają, ani nie zdradzają. Gdzie tu kurewstwo? To jest właśnie ta zaściankowa mentalność - kobieta z wibratorem w dłoni = k***a. Niestety idioci jak Ty są wyznacznikami tego co moralne, bo krzyczą najgłośniej i w wyniku tego nikt takiej "dz**karskiej" akcji nie zrobi. Porażka...



Widzę, że się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi o ich zachowanie, o to, że wyśmiewają się przez całe 2 minuty. Nie wydaje się, by to był serdeczny śmiech, raczej podbiega pod szyderę. To, że się nie zrozumieliśmy nie uprawnia Cię do nazywania mnie j***nym przygłupem i idiotą. Skoro ja reprezentuję zaściankowe podejście, to Ty chyba jesteś przeciwległym biegunem - otwartości i wielkiego dystansu. Pozdrawiam serdecznym sp***alaj.