18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

blueman87

2012-09-03, 02:23
full wersja:




a za ohydnych kibiców nigdy już nie wyślę smsa na jej fundacje, zresztą czego się spodziewać po żonie komunisty...

azerbejdzanification

2012-09-03, 09:19
wudun napisał/a:



OK rozbawiłem ciebie;) Tylko czym?
1 Masz internet- ile miesięcznie wpłynęłoby do kasy gdybyś go nie miał(Pomijam że za 99(koszty modemu) zł można dzięki Tuskowi mieć net za darmo(filmu nie ściągniesz ale na sadola wystarczy) :D
2 Auto;D Po co tłuc sie komunikacją, lepiej oddać połowę zarobków na paliwo i narzekać na cenę benzyny tudzież ropy.
3 telefon komórkowy(koniecznie smartfon). Gdyby w pracy poczuli parcie na komunikację z tobą dostałbyś telefon służbowy.
4. Obuwie i odzież kupiona w centrum handlowym jak buty to tylko NIKE bądź ADIDAS(przecież w ciuchach z rynku(wyprodukowanych w Polsce)nie pokażę się).
Za przeproszeniem większość najbardziej narzekających na sytuację gospodarczą jest wyznawcą zasady zastaw się a postaw się.

Teraz otwórz lodówkę policz ile masz tam produktów a teraz sprawdź ile z nich zostało wytworzonych przez rodzimy kapitał

Tym ciebie rozbawiłem?




@wudun:Następny z serii, cieszcie się tym co macie, i nie narzekajcie, to o czym napisałes to nie są jakieś luksusy i ekstrawagancje,na to powinno być stac każdego obywatela,a niestety na samochód,buty adka, czy cata, internet nie stać wszystkich,mało tego nie stać bardzo wiele osób.
Jakby ktoś napisał że przegląda neta z kompa za 20 tysięcy zeta, na jachcie który jest przycumowany do portu w Miami,i do tego "narzeka",to bym cię zrozumiał,a tak to uważam że pie**olisz głupoty.

groocha76

2012-09-03, 18:11
Gość w hotelu chciął się wymeldować i mówi do recepcjonistki:
-Zasłałem łóżko.
Recepcjonistka odpowiada:
-Dziękuję, to bardzo dobrze
Na co gość:
-Nie bałdzo.


kipax

2012-09-03, 18:52
Haha k***a coś ją musiał gnieść że miała sranie na myśli.

Tym samym 2 punkty dla gryfindorfu :) )