18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prażenie prądem i smażenie ogniem żywcem...

Halman • 2021-02-12, 02:18

brak danych gdzie to się przytrafiło ale obstawiam złoty trójkąt...

pro_avenger

2021-02-12, 02:30
Znalazł się trochę w mało komfortowej sytuacji :shock:

plastic

2021-02-12, 05:05
pytanie do stałych bywalców: czy admin/admini tego portalu nie wrzucają sami żadnych materiałów, czy też ukrywają się pod nickami takimi jak halman, parchoh itp. ?? nie żebym się przypie**alał, nie widzę w tym nic złego, ja bym tak robił, ale pytam, bo lubie wpie**alać paluchy w różne intrygi.
to jak to jest? :D

CoJaTamKurwaWiem

2021-02-12, 05:37
plastic napisał/a:

... ale pytam, bo lubie wpie**alać paluchy w różne intrygi...



Nie wiedziałem, że to teraz "intryga" się nazywa.... :shock:


Halman

2021-02-12, 05:39
plastic, jako stały bywalec od ponad 10 lat odpowiadam; a jak to jest że przez prawie rok utworzyłeś tutaj AŻ jeden temat a potem się dziwisz że za takich leni trzeba nadrabiać bo inaczej strona by zdechła..?

McQurwa

2021-02-12, 06:03
Jedno jest pewne, żaden wirus nie przeżył

maki1981

2021-02-12, 07:24
Rzuca się bo jeszcze nie wie, że lepiej dla niego, żeby się dopalił do końca. Straszna śmierć.

Ahoi

2021-02-12, 11:18
Cyk telefon, filmik się kręci, BBQ przez prawie minute, jest fajny filmik - kamerzysta zdaje sobie sprawę co się dzieje "oh my god!"

ar...........up

2021-02-12, 11:40
Jak widzę takie sceny to zastanawiam się, co taki kretyn robi na słupie? Jak tam wlazł, to zasłużył. Jednego debila mniej.

Adrian649

2021-02-12, 12:04
Jaki prąd, słychać miecz świetlny!


plastic

2021-02-12, 15:37
Halman napisał/a:

, jako stały bywalec od ponad 10 lat odpowiadam; a jak to jest że przez prawie rok utworzyłeś tutaj AŻ jeden temat a potem się dziwisz że za takich leni trzeba nadrabiać bo inaczej strona by zdechła..?



lol :D

po pierwsze, założylem DWA TEMATY. nie moja wina, że jeden spadł z powodu duplikatu ;)

po durgie, ja się wcale nie dziwie, co jasno zaznaczyłem. co miałoby w tym być dziwnego? dla mnie nic. może jedynie to, że macie warny ^^ ale to jest zabawne, a nie dziwne.

zwykle jesteś bystrzejszy, a tutaj, w takim prostym wpisie, nie zrozumiałeś ;] uznam to za brzdęk nożyc.

Dupaapud

2021-02-12, 19:09
plastic napisał/a:

lol
po pierwsze, założylem DWA TEMATY. nie moja wina, że jeden spadł z powodu duplikatu
po durgie, ja się wcale nie dziwie, co jasno zaznaczyłem. co miałoby w tym być dziwnego? dla mnie nic. może jedynie to, że macie warny ^^ ale to jest zabawne, a nie dziwne.
zwykle jesteś bystrzejszy, a tutaj, w takim prostym wpisie, nie zrozumiałeś ;] uznam to za brzdęk nożyc.



Plastic, ja powiem więcej, Halman to fantastico, a fantastico to bongman. Oni jeszcze sami ze soba rozmawiają. Ogólnie sadola ciągnie jeden gość. Ma płacone za to 2500 miesięcznie na umowę o dzieło. Płaci mu ruski oligarcha (sprawdź ze kto jest właścicielem zadola w stopce :) )

Tu masz link do profilu właścicieli i se wybierz kto to jest Halman albo bongman:)

https://www.linkedin.com/search/results/people/?currentCompany=%5B%2235564841%22%5D&origin=COMPANY_PAGE_CANNED_SEARCH