18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawy do lewego! Dawaj kolego!

~Velture • 2023-01-29, 13:17
Cantroprawicowolewicowy wyprzedzacz zimowo lodowy. :roll:


dennissliwa

2023-01-29, 13:28
Ale trzeba byc debilem żeby w takich warunkach na zakręce wyprzedzać...

radek225

2023-01-29, 13:51
Idę o zakład, że to kierowca Bardzo Małego Wacka, (k)Audi, albo Szmelcedesa. Choćby TIR mógł 200km/h grzać autostradą, to oni nie - oni za TIRem nie pojadą. To jest dla nich ujma na honorze jechać za ciężarówką. Nie po to kupił bawarę, cztery zera (a on piąte za kierownicą) albo gwiazdę z 2005 roku, z przebiegiem 180.000 km, w empakiecie, które jest czarne, a pod odpryskiem lakieru czerwone, a po wpięciu się OBD laptop się zawiesza od ilości błędów w sterowniku; aby 80km/h za TIRem się wlec.

kasiakamyczek

2023-01-29, 14:59
radek225 napisał/a:

Idę o zakład, że to kierowca Bardzo Małego Wacka, (k)Audi, albo Szmelcedesa. Choćby TIR mógł 200km/h grzać autostradą, to oni nie - oni za TIRem nie pojadą. To jest dla nich ujma na honorze jechać za ciężarówką. Nie po to kupił bawarę, cztery zera (a on piąte za kierownicą) albo gwiazdę z 2005 roku, z przebiegiem 180.000 km, w empakiecie, które jest czarne, a pod odpryskiem lakieru czerwone, a po wpięciu się OBD laptop się zawiesza od ilości błędów w sterowniku; aby 80km/h za TIRem się wlec.



Przecież widać, że wysoko siedzi więć pewnie inny TIROwiec bombowiec albo dostawczak

kubol

2023-01-29, 15:46
kasiakamyczek napisał/a:

Przecież widać, że wysoko siedzi więć pewnie inny TIROwiec bombowiec albo dostawczak



No tak ale kolega radek tego nie chce widziec bo sam jest tiroszoferem i robi pewnie takie same akcje...

AmonG

2023-01-29, 20:24
Jeb, jeb!!

Aligejtor

2023-01-29, 21:34
radek225 juz sie nie zesraj p*zdo z nissana o te bmw kaldi merceseda, widac cie cos boli

PryszczatyJeż

2023-01-30, 00:13
Aligejtor napisał/a:

radek225 juz sie nie zesraj p*zdo z nissana o te bmw kaldi merceseda, widac cie cos boli



Nie wiem czy go boli, ale prawda taka, że tymi trzema markami najgorsze wsiury jeżdżą

:-D

radek225

2023-01-30, 15:27
Aligejtor napisał/a:

radek225 juz sie nie zesraj p*zdo z nissana o te bmw kaldi merceseda, widac cie cos boli



Czyżbyś ujeżdżał pijące olej, zdrutowane E46 albo E39, wyp***ziane i zajechane W220, albo zgruzowane A4 B6 i teraz dupa zapiekła? Jeśli tak, to bardzo się cieszę :mrgreen: . Nie jeżdżę Nissanem, bo dla mnie zwyczajnie są to wstrętne auta i mam trochę instynktu samozachowawczego aby nie podawać marki samochodu jakiego posiadam na tym portalu. Pod koniec lutego tego roku minie rok jak wziąłem go nowego z salonu. Trochę kilometrów zrobiłem w Polsce i po Europie i nie każdy kto jeździ Audi BMW albo mercedesem to debil, ale każdy debil jeździ albo Audi albo Mercedesem albo BMW. Po prostu modele tych marek, które staniały do kwoty 10.000-40.000 zł przyciągają pojebów, którym się później wydaje, że są królami szos.