18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawo jazdy zdane pod stołem.

tommitmx • 2018-05-16, 17:29


Brak słów.

banerr

2018-05-16, 21:24
Z babą się nie dyskutuje. Babie wydaje się polecenia albo stwierdza się fakt. Z kobietami to inna sprawa. Jestem ciekawy ile lodów musiała zrobić aby dostać prawko. Podejrzewam, że Algida może być zazdrosna.

Justynka99

2018-05-16, 22:11
Proszę się nie kłócić, bo ja chyba lepiej wiem to najlepszy argument wszechczasów :D

kapete

2018-05-16, 22:15
Baba babą ale tutaj miała rację. Na rondzie bez wyznaczonych pasów ruchu, jeśli zmieniasz pas na prawy ustępujesz pierwszeństwa przejazdu pojazdom z prawej. Zasada prawej ręki obowiązuje.

baxter

2018-05-16, 22:36
mam nadzieje ze zartujesz

PryszczatyJeż

2018-05-16, 22:38
kapete napisał/a:

Baba babą ale tutaj miała rację. Na rondzie bez wyznaczonych pasów ruchu, jeśli zmieniasz pas na prawy ustępujesz pierwszeństwa przejazdu pojazdom z prawej. Zasada prawej ręki obowiązuje.


Prziecież ona miała znak ustąp pierwszeństa. Nie odzywaj się na temat, na który nie masz pojęcia. Wracając do tematu mi baba centralnie wjechała przed maskę z lewego pasa jak jechałem na drugi zjad prawym pasem i jeszcze z pretensjami ''nie widzisz gówniarzu, że mam kierunkowskaz'' Ale dostała zjebę, oczy jak 5zł zamknęła ryło i pojechała dalej.

pisage

2018-05-16, 22:39
@kapete
nie masz racji. Kobieta miała znak nakazujący ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Chodzi ci zapewne o sytuację, w której jeden jedzie lewym pasem, drugi prawym i obaj chcą wjechać na środkowym. Tutaj czegoś takiego nie było.

Pawlogen

2018-05-16, 22:52
Ale o co chodzi...???

necrofallus

2018-05-16, 23:02
Ta lacha powinna ustąpić pierwszeństwa, gościu ewidentnie zmienił pas na prawy zgodnie z zasadami poruszania się po takim rondzie - zaraz za zjazdem poprzedzającym ten docelowy, by jechać bezkolizyjnie z innymi uczestnikami ruchu. Martwi mnie nieco ilość osób, które ją bronią - nie chciał bym was kiedyś spotkać na skrzyżowaniu...

PryszczatyJeż

2018-05-16, 23:06
necrofallus napisał/a:

Ta lacha powinna ustąpić pierwszeństwa, gościu ewidentnie zmienił pas na prawy zgodnie z zasadami poruszania się po takim rondzie - zaraz za zjazdem poprzedzającym ten docelowy, by jechać bezkolizyjnie z innymi uczestnikami ruchu. Martwi mnie nieco ilość osób, które ją bronią - nie chciał bym was kiedyś spotkać na skrzyżowaniu...


Mieszkam koło podobnego ronda, tylko ma pasy oddzielające. Co tu się odpie**ala to nie mam pytań. Albo burak stanie na lewym bo nie ma jak zjechać, albo janusz passatem jedzie zewnętrznym pasem dookoła z włączonym lewym kierunkowskazem. Ukraińcy to całkiem zestawem się na pasie nie mieszczą tylko przejeżdżają jak chcą.

gieno1

2018-05-16, 23:20
"no już DZIEWCZYNY zamknijcie sie " pasażerka chciała uspokoić zwaśnione strony :)

Pasażerka chciała uspokoić zwaśnione strony "no już dziewczyny zamknijcie sie " :)

alpha100f

2018-05-17, 00:58
Jedno z wielu rond z 2 pasami w Radomiu. Niestety większość kierowców nie umie po nich jeździć. Wiele razy kierowcy zjeżdżali mi drogę, a niektórzy nawet trąbiili chcąc z lewego pasa wyjechać z ronda sądząc, że to oni mają pierwszeństwo.

szczypior00

2018-05-17, 12:12
Zdawałem tez prawko kilka razy. No trudno jak sie zrypało to sie oblewa i mozna powtorzyc :) ale widze ze u dzisiejszych niewiast zanika jakiekolwiek poczucie pokory i honoru. Szlaufy co sie uwazaja za ksiezniczki :D

Nihilista

2018-05-17, 13:42
alpha100f napisał/a:

Jedno z wielu rond z 2 pasami w Radomiu. Niestety większość kierowców nie umie po nich jeździć. Wiele razy kierowcy zjeżdżali mi drogę, a niektórzy nawet trąbiili chcąc z lewego pasa wyjechać z ronda sądząc, że to oni mają pierwszeństwo.


Bo w Polsce jakiś k***a debil te ronda projektuje. Polecam Irlandię jako przykład pięknie zorganizowanych dróg z masą rond - pierwszy raz w życiu wsiadłem za kółko po prawej stronie nawet nie wiedząc, czy z prawej, czy z lewej ma ktoś pierwszeństwo i od razu śmigałem po ichniejszych rondach jakbym się tam urodził. Można? k***a jasne, że można! Tych cwe*i co "projektują" polskie ronda nadziałbym na końskiego bolca, banda j***nych kretynów! Nawet tak głupia dupa powinna bez problemu dowieźć dzieciaki do szkoły czy pojechać na zakupy, co w przypadku tej radosnej twórczości drogowej umysłowej parówy jest k***a niemożliwe, kolejny film to udowodnił. ch*j mnie strzela jak widzę na co idą nasze pieniądze. Na jedno porządne rondo budują dwa potworki, no k***a brawo!

Aldous

2018-05-17, 20:17
Dlatego wiele rond jest coraz częściej oznakowanych poziomo - lewy do jazdy na wprost i w lewo, prawy tylko w prawo, eliminuje to problem zajeżdżania drogi przy zjeździe bo jadąc zgodnie ze strzałkami (i przyjmując że nie ignoruje się znaku ustąp pierwszeństwa jak pani z filmiku) ruch na takim rondzie zawsze będzie bezkolizyjny. Rozwinięciem tej koncepcji są ronda turbinowe które wbrew pozorom są bardzo logiczne ale w Polsce nawet jazda na suwak nie może się udać więc nie ma co za dużo wymagać.