18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawo do posiadania broni

wodzwioski • 2015-12-09, 18:01
Krótka wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego na temat posiadania broni.


Moim zdaniem dobrze mówi i warto stracić 14 min swojego życia na ten materiał :oops:

Magik2501

2015-12-09, 18:15
Władza nie zalegalizuje broni, bo uzbrojeni ludzie to wolni ludzie. Dyktatury zawsze starają się odebrać ludziom wolność, np. przez odbieranie ludziom broni. Robiły tak zawsze, wszystkie po kolei.

A całe to pie**olenie, że "jak broń będzie legalna, to liczba morderstw wzrośnie o 1488%!!" o kant dupy potłuc. Statystyki pokazują jednoznacznie - tam gdzie ludzie mogą nosić broń na widoku tam nawet drobnych złodziejaszków nie ma.

8michal7

2015-12-09, 18:36
pie**ole od dziś wstawianie tematu zaczynam od Upload filmów;] Piwko

kalijanek

2015-12-09, 18:39
strach im nie pozwoli nigdy zalegalizować broni

Mateo.

2015-12-09, 18:44
Nie zgadzam się z Cejrowskim odnośnie posiadania broni przez kryminalistów i osoby niebezpieczne. Jak ktoś jest świrem to prawdopodobieństwo tego, że kogoś z niej zamorduje jest zbyt duże, podobnie kryminaliści. Osoba zdrowa psychicznie, wie jakie są konsekwencje użycia tej broni, a świrowi nie wiadomo co odbije.

DerFels

2015-12-09, 19:02
Dałem piwo, ale nie do końca z Cejrowskim się zgadzam. Przydałyby się jakieś obostrzenia dla ludzi po prostu niespełna rozumu. I jak zapytał wprost czy to, że człowiek ma depresje oznacza, że będzie do innych strzelać, to odpowiedziałem sobie: NIE, ale jest ku temu większa obawa. Jeśli chodzi o dostęp do broni, to państwo nie powinno utrudniać przede wszystkim! Jeśli chcę mieć broń i nie ma ku temu przeciwskazań (badania lekarskie, może niekaralność?), to państwo nie powinno mi tego utrudniać!

Kuriki

2015-12-11, 00:03
Magik2501 napisał/a:

Władza nie zalegalizuje broni, bo uzbrojeni ludzie to wolni ludzie.


Wolni w ch*j.
[Człowiek z bronią]: Od dziś nie płacę podatków, w dupie mam państwo, korzystał będę tylko z prywatnych usług...
[Państwo]: No k***a nie wydaje mi się. Dawaj hajs śmieciu bo jak nie to moi ludzie cię zastrzelą, ewentualnie wrzucą do klatki. ch*ja zrobisz sam jeden z tym swoim coltem czy czym tam wymach*jesz.

Hurr broń = wolność durr

Fajnie jest mieć klamkę podczas włamania jakiegoś początkującego włamywacza ale z tą wolnością to są brednie i mity.

:emo: