18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawilne chłopaki

jkllll485 • 2022-01-25, 15:05
Polskie więzienie


Halman

2022-01-25, 15:07
widziałem to nagranie na stronie naszacela.pl

Zbysław

2022-01-25, 15:11
Zamknąć mordy tym świetoszkom

SomebodySomebody

2022-01-25, 15:27
więźniowie pokrzyczeli, po czym obciągneli koledze z celi i poszli spać. koniec.

maxkulczyk

2022-01-25, 15:37
SomebodySomebody napisał/a:

więźniowie pokrzyczeli, po czym obciągneli koledze z celi i poszli spać. koniec.



Z twoich opowiesci wyciagam wniosek,ze przypomnialo ci sie jak obciagales siedzac i mierzysz wszystkich swoja miara :D

zdun

2022-01-25, 15:39
reszta siedzi za niewinność :D
sorry, jest lepszego sortu.....

Jarosławkaczyński

2022-01-25, 15:44
Głowno mu zrobią. Pójdzie na pojedynkę z pełną ochronką i wyżywieniem. Odbębni swoje jak na wakacjach po czym wyjdzie jeszcze bardziej zdegenerowany i wysuszony sexualnie i prawdopodobnie dokona większej zbrodni celem zaspokojenia swoich marzec o których myślał całymi dniami w więzieniu.

JolkiPolkiPL

2022-01-25, 16:40
Jarosławkaczyński napisał/a:

Głowno mu zrobią. Pójdzie na pojedynkę z pełną ochronką i wyżywieniem. Odbębni swoje jak na wakacjach po czym wyjdzie jeszcze bardziej zdegenerowany i wysuszony sexualnie i prawdopodobnie dokona większej zbrodni celem zaspokojenia swoich marzec o których myślał całymi dniami w więzieniu.



To chyba bardziej chodzi o strach takie męczarnie psychiczne.

lokal.szczecin

2022-01-25, 16:48
Pochodze z prawniczej rodziny, to co piszecie o tym ze siedza za niewinnosc to oczywiście macie racje ale w wiezieniu panuja jakies zasady. Jedna z nich jest to ze dzieci sie nie rusza bo one nie sa niczemu winne. Gosciu bedzie mial przej***ne az do wyjscia. Dopadna go tak czy siak. Ale do czego zmierzam to to ze zasady sie nie zmienily w tym wzgledzie co mnie badzo cieszy, licze ze zaobaczymy co mu zrobili w naszej ulubionej czerwonej zakladce na tej stronie.

Pi...........22

2022-01-25, 16:59
Wielkie prawilniaki xD Na codzień żyją bez zasad Ale takimi zagrywkami chyba myślą, że się wybielą

dadar123

2022-01-25, 17:16
Halman napisał/a:

widziałem to nagranie na stronie naszacela.pl



Chyba dawno temu, bo strona nie istnieje

Krakus36

2022-01-25, 18:34
Typ pewnie po kuracji w tym pierdlu urodzie dwójkę dzieci XD zęby i twarz będą nie rozpoznawalne xD

Mchudy97

2022-01-25, 18:51
lokalszczecin napisał/a:

Pochodze z prawniczej rodziny, to co piszecie o tym ze siedza za niewinnosc to oczywiście macie racje ale w wiezieniu panuja jakies zasady. Jedna z nich jest to ze dzieci sie nie rusza bo one nie sa niczemu winne. Gosciu bedzie mial przej***ne az do wyjscia. Dopadna go tak czy siak. Ale do czego zmierzam to to ze zasady sie nie zmienily w tym wzgledzie co mnie badzo cieszy, licze ze zaobaczymy co mu zrobili w naszej ulubionej czerwonej zakladce na tej stronie.



Za to zabicie przypadkowego przechodnia za to, ze nie chcial oddac porfela jest juz legitne, nawet jesli nikomu nie zawinil i na klatce dzien dobry mowil? :-D

NataliaW

2022-01-25, 19:37
Taka k***a powinna żyć tak, by każdego dnia chciała umrzeć.
Szkoda że dopiero tam , pomiedzy bandytami być może spotka go chociaż cząstka sprawiedliwości.
Gdyby zasady prawa były normalne, to już wyrokiem prawa by był poćwiartowany, organy sprzedane/oddane i tak samo ta jego k***a.

ifheowna

2022-01-25, 19:46
Nic mu nie zrobią pójdzie na ochronkę. Tak jestem kryminalistą. Jak coś to nie r*chali mnie w dupe, nie musiałem też obciagac. Z tym r*chaniem to tylko na dużych wyrokach w zamkniętych celach.