18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawe Skrzydło - Pochód Degeneratów

Nefario • 2012-06-02, 19:10
W kwesti pedalstwa powiedziano już wiele. Co nie oznacza że wszystko ;) Jeden z ciekawszych poglądów na temat homosiów pod którym się podpisuje, podany w miłej dla ucha formie :D enjoy


Avalansh

2012-06-02, 19:23
Demokracja? Mniejszość nie może mówić WIĘKSZOŚCI co ma robić. Koniec.

amatorka_protein

2012-06-02, 19:30
Wole takie pochody / imprezy niz katolickie swieta z pozamykanymi sklepami i ogólno cierpietniczą atmosferą czy pielgrzymkami ktore blokują ruch w calym miescie . Nikt wam nie broni rozmawiac z waszym wyimaginowanym przyjacielem wiec wy tez nie zabraniajcie innym bawic sie jak chca .

Nefario

2012-06-02, 19:39
My nie rozmawiamy z naszym wyimaginowanym przyjacielem pod waszymi oknami. Nie robimy tego przebierając się za przedstawicieli odmiennej płci, my bronimy a nie atakujemy. Nie organizujemy pochodów gdy nas atakujecie i odbieracie nam prawa. Na procesje, ludzie nie wybierają się mobilnymi platformam a co do atmosfery to wole iść w grupie "nudnych, zacofanych fanatyków" niż stać obok i patrzeć na całujących się facetów ubranych w różowe rajstopy. No ale o gustach się nie rozmawia :)

ekek

2012-06-02, 19:46
Videoklip troche populistyczny ale pedaly i lesby powinny siedziec w domu a nie manifestowac swoja odmiennosc na ulicach po za tym jest ich mniej niz muzulmanow w PL a ryja dra jak by ich bylo milion....

bloodwar

2012-06-02, 20:11
Ja bym tam ich wszystkich po równo walcem przejechał - i j***nych katoli gadających z postaciami z bajek i pie**olonych pedałków poprzebieranych w rajstopki i staniczki - obie te cudne grupy społeczne sa siebie warte i uprawiają "dyskusję społeczną" na tym samym poziomie - poziomie szamba i ekstrementów

kaiel

2012-06-02, 20:15
homosie byli i będą , siedzieli cicho i było ok , a teraz cała Polska musi świętować ich "odmienność" bo bycie ciotą jest trendi dżezi ,czy ch*j wie co , a swojego zdania wyrażać nie wolno, bo powiedzą że jesteś faszysta
powiedziałbym ch*j im w dupe ,ale by sie ucieszyli.

as...........at

2012-06-02, 21:02
IM WIĘCEJ homo wym więcej dziewczyn dla normalnych ludzi !!!

Nefario

2012-06-02, 21:05
asmodat napisał/a:

IM WIĘCEJ homo wym więcej dziewczyn dla normalnych ludzi !!!



Widze że jesteś mocno zdesperowany skoro chwytasz się takich rozwiązań :D

Giorgio69

2012-06-02, 21:21
Wałęsa być może kiedyś myślał, ale i tak twierdzę że to nie jego cytat :mrgreen:

arekwroclaw

2012-06-02, 22:46
wszyscy sadole przeciwko homoseksualistom, a z drugiej strony - patrząc na harda - to maskotką tego serwisu jest kobieta z penisem... WTF?

NoobsAndBoobs

2012-06-02, 22:47
jak to jest w milej formie dla ucha, to ja jestem chinski cesarz.

EdmundKemper

2012-06-02, 22:53
Flaga niemiecka na pewno nie jest tam z przypadku.

Suka_Blyat

2012-06-02, 22:57
arekwroclaw napisał/a:

wszyscy sadole przeciwko homoseksualistom, a z drugiej strony - patrząc na harda - to maskotką tego serwisu jest kobieta z penisem... WTF?


Skądże znowu, maskotkami sadola są różowe jednorożce, tęcza, kolorowe misie oraz moja pszczółka :)
Poza tym te baby z ku*asem siedzą w domach. studiach tam nagrywają swoje filmiki wrzucają w sieć i kto chce ogląda, a jak pedalstwo idzie ulicą w sile kilkuset osób to ciężko ich zignorować :-/

AmatorWiader

2012-06-02, 22:57
Postawiłbym piwo,ale kolesi po chemioterapii i w ortopedycznych butach też nie trawię.