18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy Wietnam

NastyRascal • 2014-02-03, 09:15
Niedługi filmik ukazujący wojnę w Wietnamie połączony ze wspaniałą muzyką Samuela Barbera.


merh

2014-02-03, 18:28
Za filmy z czasów okupacji piwo sie należy.

SharpSe

2014-02-03, 18:59
Uwielbiam takie kurestwo. Piwo leci.

jendró

2014-02-03, 19:10
Jest klimat jest piwo.




Zawsze zastanawiam się, jak kurewsko muszą być opanowani piloci śmigłowca, który wymaga mega precyzji w pilotażu. Koleś ląduje w strefie zagrożenia jest ostrzeliwany. Nie rozbija się, bierze rannych czy kogoś tam i odlatuje... Masa ludzi nie potrafi sie opanować w samochodzie na zwykłej drodze, a tu śmigłowiec i pod ostrzałem. Wielki szacun...

wudun

2014-02-03, 19:47
kashan napisał/a:

To DjTiesto - Adagio for Strings tylko że wolniej puszczone ^_^



proszę ciołku. Tiesto jak to powstało na gówno papu mówił.

poetanapalmu

2014-02-03, 20:01
Ameryka gdzie nie pojdzie to wpie**ol dostaje... w Wietnamie przegrali w Iraku tez im super nie idzie. Ale to z nich robia najwiekszych bochaterow... Tak samo jak z auschwitz ze to niby zydzi byli tam paleni... NIE k***A! auschwitz birkenau byl przenaczony glownie dla polakow... dopiero po 2 latach od otwarcia zaczeto palic tam zydow.

CiasnyJanusz

2014-02-03, 20:08
"Aż mi się Wietnam przypomniał" pomyślał Bongman.

Ma...........gw

2014-02-03, 20:16
Piwko dla autora za świetną wstawkę i dobry avatar ;)

Trzeba było mieć jaja wielkości piłki lekarskiej, żeby przetrwać wietnam, dlatego krata piwka należałaby się tym wszystkich chłopakom którzy tam byli i świeczka dla tych, którym się nie udało.

NorbertoNTS

2014-02-03, 21:15
Za R.A. zawsze piwerko.

S.W.A.T

2014-02-03, 22:18
Hamburger Hill aż mi się zachciało obejrzeć.

myfault

2014-02-03, 23:05
piwo za rugged mana, zwrotka klasyk, tymi paroma wersami wciaga dupskiem całą scene polską, dziekuje dobranoc.

hogg

2014-02-03, 23:08
DukeNukem77 napisał/a:

Ach ci biedni amerykanie...
Chwila, oni chyba u siebie nie byli, nie?



mieli tyle do gadania gdzie są, co ty masz w szkole kiedy chcesz mieć klasówkę.

POW667

2014-02-03, 23:35
Przez ciebie, autorze znowu muszę sięgnąć po Pluton :) . Piwko.

@HannibalSmith
Aż mnie zaciekawiłeś. Poszukam i kupię ;].

poetanapalmu napisał/a:

Ameryka gdzie nie pojdzie to wpie**ol dostaje... w Wietnamie przegrali w Iraku tez im super nie idzie. Ale to z nich robia najwiekszych bochaterow... Tak samo jak z auschwitz ze to niby zydzi byli tam paleni... NIE k***A! auschwitz birkenau byl przenaczony glownie dla polakow... dopiero po 2 latach od otwarcia zaczeto palic tam zydow.


W Iraku już im nie idzie, bo ich tam nie ma (oprócz szkoleniowców lub, nieoficjalnie, sf-ów). Inna sprawa, że o ch*j ci się rozchodzi z tym bohaterstwem? Że nagrywają SWOJE działania wojenne wrzucając przy tym "patetyczną" (fajną) muzykę? A o kim mają robić? O Polakach? Każda sroczka swój ogonek chwali. Że my niby nie uważamy się za wyjątkowych i bohaterów? A to pie**olenie o uratowaniu Europy przed komunizmem (Bitwa Warszawska) lub Islamem (Bitwa pod Wiedniem) albo wyznawanie tego absurdalnego nurtu mesjanizmu Polski? Każdy progajue swój naród, a że ktoś pomyślał, że to Amerykanie mogą być bohaterami, świadczy tylko o skuteczności tych działań. O tym obozie to już w ogóle nie wiem, po co to wysmarowałeś. Widziałeś nazwę tematu? Nie ma tam nic o Zydach, Polakach, II wojnie itp itd. Nie nawidzę jak ktoś wtrynia w każdy temat bierzącą politykę albo nawiązuje to nie związanych z tematem wydarzeń.

MarcinnicraM

2014-02-04, 12:22
@crossdressphyxia

Fakt masz racje że koleś pojechał przypisując kawałek Tiesto w skrócie żenada.

Ale nie mów, że Ci którzy słuchają Tiesto czy chodzą na jego koncerty to "zaćpani ćwierćinteligenci". Ja niektóre kawałki Tiesto lubię i nie jestem ani ćpunem ani ćwierćinteligentem. Nie przywiązuję jakiejś większej wagi do tego tupu muzyki.

Widzę że szufladkowanie ludzi przychodzi Ci łatwo, ciekaw jaki ty mądry jesteś w realu.