18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy skurwysyn

symptomCOVID19 • 2022-07-12, 12:28
Prawdziwy ludzki śmieć

eMTe87

2022-07-12, 19:30
Marzę żeby zobaczyć taką akcję na żywo . Wyzyl bym się się za wszystkie czasy . Zrobił bym z niego osobista kalekę . A ci co piszą że fajny filmik ... k***a też lubię się pośmiać i oglądać tu debili ale pewne rzeczy są nie do przyjęcia jak Tusk w narodzie .

Bul_od_bytu

2022-07-12, 19:31
Widzę, że śliski kocyk to nie był ostatni wypadek przy wychowaniu dzieci :D Bombelki już nie będą tacie truły o pójściu na huśtawki albo karuzelę po takim sprawdzeniu czy buciki mocno zasznurowane

Janko

2022-07-12, 19:33
Widać tu wyraźnie że tatuś sk***iela mocno kochał

Akain

2022-07-12, 19:52
Myślałem że jeszcze tak łokciem skoczy na nich jak w wrestlingu.

czlowiekrakieta

2022-07-12, 21:07
M_A napisał/a:

Różne rzeczy mogę oglądać i mało co mnie tu rusza, ale bicia dzieci przez takich szmaciarzy jak ten nie jestem w stanie przetrawić. Może dlatego, że sam jestem ojcem i patrzę na to trochę inaczej



Ja też nie mogę się na takie rzeczy patrzyć, już miałem pałzować i oglądać dalej inne filmiki, ale usłyszałem, że to ruskie i pooglądałem z uśmiechem na twarzy :)

betoon

2022-07-12, 22:16
mozę im wybije ze lba nagrywanie tiktokow

molkkin

2022-07-12, 22:20
Zaje…..m c..ja

krolikosus

2022-07-12, 22:21
Kacap jak słysze ? Do ubicia

Kolo_taki

2022-07-12, 22:34
KapejloneK napisał/a:

Nawet dwa. Na szczęście ojciec próbuje ich wychować.




Ty na prawdę masz coś z garem, od dłuższego czasu obserwuje Twoje komentarze ( i jeszcze paru innych osób ) i muszę przyznać że zjebów Twojego pokroju nie brakuje. Ale nie martw się, choroby psychiczne też można leczyć.

kocur

2022-07-12, 22:49
KapejloneK napisał/a:

Nawet dwa. Na szczęście ojciec próbuje ich wychować.



widze podobne masz wspomnienia z dziecinstwa, do tego pewnie sporo wujkow badajacych twoje dupsko

Alduric

2022-07-12, 23:14
M_A napisał/a:

Różne rzeczy mogę oglądać i mało co mnie tu rusza, ale bicia dzieci przez takich szmaciarzy jak ten nie jestem w stanie przetrawić. Może dlatego, że sam jestem ojcem i patrzę na to trochę inaczej



Bo się popłacze, nagraj coś własnego to Ci piwko kliknę.

gora666

2022-07-12, 23:31
zaj***l bym sk***ysyna

dżonyłojlker

2022-07-13, 00:13
Kolo_taki napisał/a:

Ty na prawdę masz coś z garem, od dłuższego czasu obserwuje Twoje komentarze ( i jeszcze paru innych osób ) i muszę przyznać że zjebów Twojego pokroju nie brakuje. Ale nie martw się, choroby psychiczne też można leczyć.



Mistrz jest tylko jeden 8-)

kocur napisał/a:

widze podobne masz wspomnienia z dziecinstwa, do tego pewnie sporo wujkow badajacych twoje dupsko



Nigdy nie rzucałem o podłogę małymi banderami. Nawet by mi do łba nie wpadło by tam jechać.

Justynka99

2022-07-13, 01:16
Loliconus napisał/a:

Przecież to Ukraiński "ojciec roku", najlepsze techniki wychowawcze, modelowa ukraińska rodzina, według Kijowa



Raider napisał/a:

A ch*j z tymi ukraińskimi k***ami niech się pozabijają a od Polski wara wypie**alać do tych swoich rożpie**olonych wioch i miast szmaty banderowskie



Dzisiaj napisał/a:

ja sie nie dziwie - przeciez to standard wychowawczy na ukrainie. Nie zdziwilbym sie jakby ten ojczulek z filmiku siedzial w Polsce i pińcet plus pobieral



Filmik zupełnie nie na temat, ale putinowskie kurewki już o rubla żebrzą.

W dodatku "facet" mówi po rosyjsku (co co prawda nie wyklucza Ukrainy, bo tam też sporo rosyjskojęzycznych, ale jednak zwiększa prawdopodobieństwo, że to Rosja).

picolo

2022-07-13, 01:57
Putler tak latał w sierocińcu i teraz macie skutki.