18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy mężczyzna

Avalanger • 2014-01-15, 11:20
W końcu poprawna definicja prawdziwego faceta! :D


No...........ic

2014-01-15, 15:21
Widzę że dzieci z gimnazjum wylewają żale że nie mogą znaleźć dziewczyny.

TB303

2014-01-15, 15:22
Nortic napisał/a:

Widzę że dzieci z gimnazjum wylewają żale że nie mogą znaleźć dziewczyny.


Przyznaj się - twój wiek wyświetlany w profilu - nie jest adekwatny dla twojej mentalności ;)

brnemtg

2014-01-15, 15:24
Obrażają sie to tylko male dzieci i dziewczynki

eNeRgOo

2014-01-15, 15:25
Nortic napisał/a:

Widzę że dzieci z gimnazjum wylewają żale że nie mogą znaleźć dziewczyny.



Tylko dzieci z gimnazjum mówią o dzieciach z gimnazjum :amused:

shiverf

2014-01-15, 15:29
k***a, tutaj sobie wszyscy dają po 20-30 lat, w tym ja, a tak naprawdę gruba większość nie powychodziła jeszcze z liceum, jak ja. :amused:

Ishii

2014-01-15, 16:00
shiverf napisał/a:

k***a, tutaj sobie wszyscy dają po 20-30 lat, w tym ja, a tak naprawdę gruba większość nie powychodziła jeszcze z liceum, jak ja. :amused:



Gratuluję wyjścia z szafy. Może masz coś jeszcze, z czym chciałbyś się podzielić? Gejem może jesteś? Czarny? Rudy? Cokolwiek? :-)

MrSiara

2014-01-15, 16:19
shiverf powiedz że jesteś za gender.To jest tera glamour

Porky

2014-01-15, 16:31
Łysy z wąsami, mężczyzna XIX wieku :D

ja...........03

2014-01-15, 16:36
Można dowieść wieku np w taki sposób jak ten. Moja żona słuchała new kids on the block a ja miałem telewizor unimor. w 8 klasie jak się zrobiło komplet zdjęć klasowych za 25 zł to można było wygrać rower górski. Acetylen z puszki od karbidu spalił mi brew,
Pani od rosyjskiego mówiła patrzysz w knigu widzisz figu i kazała mi się uczyć wierszyka który kończył się słowami toczka toczka aguriecik eta wyszedł czołowiecik

W liceum była pani od wosu z bujnymi włosami miała ksywę owca i w mojej notatce prasowej było o sklonowaniu owcy dolly i wyj***ła mnie z klasy za to że powiedziałem o owcy. Nie myślac że ją urażę dosłownie. Kiedyś było inaczej... ktoś był niezdolny lub niedobry to go WYj***lI i spokój. Był odsiew poziom studia miały sens

WakeUpDead

2014-01-15, 16:46
shiverf napisał/a:

k***a, tutaj sobie wszyscy dają po 20-30 lat, w tym ja, a tak naprawdę gruba większość nie powychodziła jeszcze z liceum, jak ja. :amused:


Ja se jebłem 70 a co! :amused:

Camel_06

2014-01-15, 17:31
Hehehe. A ja jebłem prawdziwy rok urodzenia, dzień i miesiąc nawet, myślałem że mi może ktoś w końcu życzenia złoży a tu ch*j :)

WakeUpDead

2014-01-15, 19:19
Camel_06 napisał/a:

Hehehe. A ja jebłem prawdziwy rok urodzenia, dzień i miesiąc nawet, myślałem że mi może ktoś w końcu życzenia złoży a tu ch*j :)


Nie wiem co za Pojeby podają w ogóle swoje prawdziwe dane personalne na portalach społecznościowych. Może mi jeszcze powiesz, że masz takie samo hasło jak do FB? :D

heliot

2014-01-15, 20:26
a ja myślałem, że on taki smutny jest, a to wąsy

Camel_06

2014-01-15, 21:04
WakeUpDead napisał/a:


Nie wiem co za Pojeby podają w ogóle swoje prawdziwe dane personalne na portalach społecznościowych. Może mi jeszcze powiesz, że masz takie samo hasło jak do FB? :D



Ale z ciebie internetowy tajniak. Masz rację, precz z inwigilacją.

A ja mam zwyczajnie w dupie czy ktoś zna moją datę urodzenia czy nie, nie mam 15 lat żeby podawać fałszywy wiek przy rejestracji żeby mieć dostęp do materiałów 18+. Jak jesteś w stanie mnie w ten sposób namierzyć to wpadnij, postawię ci za to piwo.

Aha, za nazwanie mnie pojebem: