18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

krasnal_hałabała

2022-12-26, 02:45
Hetman_Wielki napisał/a:

co to za chłopczyk który leje kobietę przyszła żonę matkę, tak kultura czy nie moc?
osobiście gnoja bym wykastrował by żadnej już nie krzywdził



Dokładnie, wykastrować i nabić na pal, jego i całą jego rodzinę, żeby wadliwe geny nie były przekazywane. Obozy Zagłady powinny być elementarną częścią kultury Europejskiej, trafiać tam powinni wszyscy przedstawiciele sk***ysyństwa, bo jak mawia stare przysłowie "Jeśli chcesz walczyć ze sk***ysynami, to musisz być gorszym sk***ysynem od nich".

35i napisał/a:

ch*ja byś zrobił.
Kolejny internetowy napinacz, bez znajomości zasad poprawnej pisowni.



Ty za to byś zrobił tyle, że ja pie**olę. Spokojnie, niedługo pokażesz ruskim jaki jesteś macho, wezmą cię siłą do wojska, wpie**ol spuszczą podoficerowie jedenaście razy dziennie po pół godziny bicia przez dwa tygodnie, nauczą dyscypliny, jak się będziesz stawiał za bardzo, to na drzewo... ale... myślę, że nie będziesz się stawiał i pamiętaj, nieważne jak dobrze wspominasz wojsko, służyłeś w czasie pokoju, w czasie wojny są inne zasady. Potem pójdziesz zesrany na pierwszą walkę spotkaniową z ruskimi i wtedy dopiero będziesz wiedział z jakiej gliny cię ulepiono, zakładając, że przeżyjesz. A jeśli mieszkasz na zachodzie, to nic nie zmienia, wojna będzie na całym świecie, w Polandii z ruskimi, na zachodzie z ciapatymi, w USA z murzynami i latynosami, Wschodnia Azja będzie zmagała się z Chinolami, Indie kontra Pakistan a na Bliskim Wschodzie i w Afryce totalna dzicz i wszyscy na wszystkich, Australia też z Chinami a także z ciapatymi z Indonezji. Wtedy zobaczymy jaki jesteś macho.

Babosz

2022-12-26, 02:49
Na końcu oczywiście stawianie na nogi, wiec okolicznosc łagodząca w sądzie - idzielił pierwszej pomocy.

mamurra

2022-12-26, 03:13
krasnal_hałabała napisał/a:

wpie**ol spuszczą podoficerowie jedenaście razy dziennie po pół godziny bicia przez dwa tygodnie,



ROTFL. Kto ci, dzidziuś, te bajki opowiada? W Czerwonego Kapturka i Złego Wilka też wierzysz? :D

Owlman

2022-12-26, 03:30
Te kopy na twarz znaczyły, że oświadczyny zostały przyjęte?

Aloaloo

2022-12-26, 03:54
Co za j***ny debil. Żeby tak dać się nagrać?

Ajot

2022-12-26, 04:59
Aloaloo napisał/a:

Co za j***ny debil. Żeby tak dać się nagrać?



Dlaczego debil? Dzięki temu nagraniu zyskał szacunek w lokalnej społeczności, do tego stał się obiektem pożądania wielu kobiet.

Ryju1983

2022-12-26, 07:05
Czyli przyja oświadczyny a teraz żyją sobie w pełnej charmoni i miłości.

35i

2022-12-26, 07:22
krasnal_hałabała napisał/a:

Dokładnie, wykastrować i nabić na pal, jego i całą jego rodzinę, żeby wadliwe geny nie były przekazywane. Obozy Zagłady powinny być elementarną częścią kultury Europejskiej, trafiać tam powinni wszyscy przedstawiciele sk***ysyństwa, bo jak mawia stare przysłowie "Jeśli chcesz walczyć ze sk***ysynami, to musisz być gorszym sk***ysynem od nich".
Ty za to byś zrobił tyle, że ja pie**olę. Spokojnie, niedługo pokażesz ruskim jaki jesteś macho, wezmą cię siłą do wojska, wpie**ol spuszczą podoficerowie jedenaście razy dziennie po pół godziny bicia przez dwa tygodnie, nauczą dyscypliny, jak się będziesz stawiał za bardzo, to na drzewo... ale... myślę, że nie będziesz się stawiał i pamiętaj, nieważne jak dobrze wspominasz wojsko, służyłeś w czasie pokoju, w czasie wojny są inne zasady. Potem pójdziesz zesrany na pierwszą walkę spotkaniową z ruskimi i wtedy dopiero będziesz wiedział z jakiej gliny cię ulepiono, zakładając, że przeżyjesz. A jeśli mieszkasz na zachodzie, to nic nie zmienia, wojna będzie na całym świecie, w Polandii z ruskimi, na zachodzie z ciapatymi, w USA z murzynami i latynosami, Wschodnia Azja będzie zmagała się z Chinolami, Indie kontra Pakistan a na Bliskim Wschodzie i w Afryce totalna dzicz i wszyscy na wszystkich, Australia też z Chinami a także z ciapatymi z Indonezji. Wtedy zobaczymy jaki jesteś macho.



Mam propozycję, bierz połowę tego co bierzesz.
Dawno nie widziałem wpisu tak odklejonego typa. Fajnie, że w ogóle piszesz na temat, dzieciaku. :-D

kubol

2022-12-26, 08:06
Powinna mu podziekowac, przeciez wszyscy widzielismy to samo- mucha jej siedziala na glowie, a potem wplatala sie we wlosy, aprzeciez wiadomo, ze w tamtych rejonach sa to owady smiertelnie niebezpieczne.

Duczki1234

2022-12-26, 08:38
35i napisał/a:

ch*ja byś zrobił.
Kolejny internetowy napinacz, bez znajomości zasad poprawnej pisowni.



Już zesrałeś się poligloto j***ny ?...

mr-dupa

2022-12-26, 08:44
I jutro zrobi mu zajebisty humus :)
Pa mam nadzieje że ona ma starszego brata :)

Lexter

2022-12-26, 08:47
Łobuz kocha najbardziej :lol:

smc

2022-12-26, 08:50
Przecież to taka tradycja. Dobrze odegrał swoją rolę, pokazał, że potrafi się bić i w razie czego obroni swoją rodzinę. Dlatego oświadczyny zostały przyjęte i będą na zawsze razem.

chitlerowiec

2022-12-26, 09:08
Hetman_Wielki napisał/a:

co to za chłopczyk który leje kobietę przyszła żonę matkę, tak kultura czy nie moc?
osobiście gnoja bym wykastrował by żadnej już nie krzywdził



Pantoflarz zwykły jesteś