18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy gentleman

~McSadol • 2021-08-13, 21:35
Zaprowadził swoją damę do domu :mrgreen:


ra0mir

2021-08-14, 07:05
Anosa20 napisał/a:

Gdy kobiety się nie bije to jej wątroba gnije...
Ale serio trzeba być ku*asem by ot tak bez powodu lać kobietę. Tak jak w przypadku patusów to śmieszy. Tak w tym nie bardzo.



A nie śmieszy cię to, że ona mu następnego dnia wybaczy? Zbyt wygodne jesteście bez honoru. "No czasami wpie**ol spuści, ale za to dobrze zarabia i dobrze r*cha"...

juderaus

2021-08-14, 08:01
Teraz laski lubią takich ''bad boyów''. Najlepiej jak ma zły wzrok, tatuaża z orłem i chodzi na mma. Niektórzy mają też szybki motocykl aby nim jechać do Szczecina na gołą klatę. To akurat sytuacja widziana na trasie Szczecin - Świnoujście. Niestety nie zdążyłem zrobić fotki.

emilwkpg

2021-08-14, 08:55
Muszę przyznac iz jest to calkiem wysublimowany sposob transportowania samicy, widac ma wprawe, gdyby ciagnal za noge to nalecial by do niej piasek.

zwierzak30

2021-08-14, 09:42
Metoda na podryw rodem z neolitu.
Za włosy i do jaskini.

Wcześniej za nogę wybrankę serca ciągnęli,ale piasku nabierała i piekło po stosunku. :)

Karboksylator

2021-08-14, 11:35
Anosa20 napisał/a:

Gdy kobiety się nie bije to jej wątroba gnije...
Ale serio trzeba być ku*asem by ot tak bez powodu lać kobietę. Tak jak w przypadku patusów to śmieszy. Tak w tym nie bardzo.



a kto powiedział, że bez powodu?
filmy tu zamieszczane bardzo często są wyrwane z kontekstu. skąd wiesz, co ona zrobiła?
skąd wiesz, czy nie puściła sie z murzynem, czy nie opie**oliła berła sąsiadowi a później przyszła i dała mu buzi, skąd wiesz, że nie zagłodziła jego chomika, no skąd to wszystko wiesz?

Ay...........ya

2021-08-14, 11:49
DupcyperChui napisał/a:

Jak za dawnych czasów za włosy i do jaskini .
A tak nawiasem to wiecie dlaczego jaskiniowcy zaciągali swoje kobiety do jaskini za włosy ?
Bo jakby ciągli za nogi to by piachu nabrały i nic z tego



Stare i już dawno nie śmieszy - chyba, że się jest gimbusem, to faktycznie można uznać ten staroć za odkrycie roku.

pyskatyyy

2021-08-14, 13:37
Aya napisał/a:

Stare i już dawno nie śmieszy - chyba, że się jest gimbusem, to faktycznie można uznać ten staroć za odkrycie roku.



Śmieszy nadal, bardziej ze względu na to, że taka tępa c**a na to zasłużyła. Nie wmówisz mi, że zanim sie związała z takim gościem, to nie było żadnych przesłanek że ma naj***ne we łbie. Żadna, podkreślam, żadna z moich koleżanek, nie trafiła na gościa który na pierwszych randkach był prze wspaniały, a potem okazało sie że lubi sobie ponapie**alać babę. Takie rzeczy widać jeżeli nie rozkładasz nóg na pierwszej randce, i potrzebujesz trochę czasu żeby sie z kimś związać.

wojciech1234

2021-08-14, 15:38
Może już wystarczy tych filmów instruktażowych jak wychować sobie kobietę. Przecież i tak tu same prawiczki albo geje więc nikomu to się nie przyda.

Ci...........la

2021-08-14, 17:06
Przynajmniej suka wie gdzie jej miejsce :mrgreen:

P4GER

2021-08-16, 09:38
I cyk rozwodził, ani dupy ani pieniędzy po takiej akcji

Arinek

2021-08-16, 11:07
dlaczego? jak się należało to prawidłowo

dantel

2021-08-16, 13:37
robo72 napisał/a:

Wiele rzeczy rozumiem i toleruję,ale cwe* bijący kobietę...tego k***a nie udźwignę. Czy to jest jestem silniejszy,władczy ? Nawet jak się sk***iła to sp***alam i tyle. Szmać się dalej baby .



a co to za różnica czy biją kobietę czy mężczyznę? Pajacu

:->

Wlodek1988ns

2021-08-17, 17:39
robo72 napisał/a:

Wiele rzeczy rozumiem i toleruję,ale cwe* bijący kobietę...tego k***a nie udźwignę. Czy to jest jestem silniejszy,władczy ? Nawet jak się sk***iła to sp***alam i tyle. Szmać się dalej baby .


sammy77

2021-08-17, 21:36
Mógł się nie męczyć tak długo z otwieraniem tych drzwi i rozj***ć szybę jej łbem