18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy gentelmen

~Angel • 2020-10-02, 13:56
Odprowadził dziewczynę pod same drzwi :lol:



i poznał jej rodziców przy okazji.

Camel_06

2020-10-02, 14:07
Jak worek kartofli... Naj***na ale dama, na rękach ją noszą :D

riddick19902721

2020-10-02, 14:10
Jak wytrzeźwieje to pewnie mu powie że zawsze marzyła by mieć takiego faceta jak on i poleci do innego xD

bercisko

2020-10-02, 14:39
I wszystkie trzy dziurki są jego tej nocy.

~Angel

2020-10-02, 15:07
Kilkadziesiąt minut wcześniej pewnie tak to wyglądało:

Jeszcze kolejeczka i zmykamy


outsidethebox86

2020-10-02, 15:09
Mimo wszystkich ciętych komentarzy, zachowanie chłopaka naprawdę ujmujące, coraz mniej takich mężczyzn

Pralpunkt

2020-10-02, 15:35
Tez uważam że koleś zachował się zajebiscie, i naprawdę zrobił dobre wrażenie na jej rodzicach

ProVVe

2020-10-02, 17:12
Ja trovhe inaczej niosłem koleżankę, a na koniec "wyrzuciła" z siebie wszystko co miala... Ja natomiast, ze to byl dość dlugi dystans zapytałem się czy kuwa nie mogła wcześniej mnie odciążyć. Przyjęła pozycje embrionalna pod drzwiami na ziemii i szukałem kluczy do jej lokum dwie inne sie smialy... Także starsze roczniki miały jakieś ramy moralne

maddog77

2020-10-02, 17:29
Ja dwa razy swoją byłą do domu odnosiłem i raz obcą laskę.

olaff666

2020-10-02, 18:22
outsidethebox86 napisał/a:

Mimo wszystkich ciętych komentarzy, zachowanie chłopaka naprawdę ujmujące, coraz mniej takich mężczyzn



coraz mniej takich mezczyzn bo coraz wiecej takich kobiet

outsidethebox86

2020-10-02, 19:05
olaff666 napisał/a:

coraz mniej takich mezczyzn bo coraz wiecej takich kobiet



I na odwrót. Można tak w nieskończoność. Ale czy ma to sens? Nie sądzę. Przynajmniej "takie" kobiety i "tacy" mężczyzni, tworzą tło, na którym ci wyjątkowi (i kobiety i mężczyźni) mogą się wyróżniać i być rozpoznawalni jako ci wyjątkowi, warci starań i miłości.

olaff666

2020-10-02, 19:42
outsidethebox86 napisał/a:

I na odwrót. Można tak w nieskończoność. Ale czy ma to sens? Nie sądzę. Przynajmniej "takie" kobiety i "tacy" mężczyzni, tworzą tło, na którym ci wyjątkowi (i kobiety i mężczyźni) mogą się wyróżniać i być rozpoznawalni jako ci wyjątkowi, warci starań i miłości.



mądrego to i miło posłuchać

sard

2020-10-02, 20:23
Ileż razy damskie zwłoki człowiek dostarczał do domu... żadna p*zda nie podziękowała. Baby to ch*je.

outsidethebox86

2020-10-02, 21:29
olaff666 napisał/a:

mądrego to i miło posłuchać



Po prostu trzeźwy punkt widzenia. Nie ma się co obrzucać błotem, bo można w nieskończoność wymieniać złe zachowanie kobiet i mężczyzn. A na takie zachowanie wpłynęło nieskończoność czynników (szkoła, rodzice, wychowanie, religia, środowisko, koledzy, k***a disco polo nawet ;-) itd.). Jesteśmy siebie warci pod wieloma względami, im szybciej się to zaakceptuje, tym szybciej człowiek przestaje chować jakieś urazy do płci przeciwnej i nie ocenia przez pryzmat bólu jakiego doznał od którejś z płci. Ból jest złym doradcą. Powoduje, że człowiek jest samotny i osamotniony. Traci spontaniczność i poczucie szczęścia.

sard napisał/a:

Ileż razy damskie zwłoki człowiek dostarczał do domu... żadna p*zda nie podziękowała. Baby to ch*je.



Jak miały mówić, skoro nie mogły nawet chodzić?

W takim razie ja DZIEKUJE CI w imieniu wszystkich naj***nych kobiet, które dostarczyles bezpiecznie do domu ;-) .