18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy Dżentelmen

lookersik • 2017-05-20, 18:44
Pierwszy temat.
Zaj***ne z mistrzowie org

Pa...........ć

2017-05-20, 20:40
Cytat:

Dennis Rader, znany jako BTK, Dusiciel BTK lub Dusiciel z Wichita, (ur. 9 marca 1945) – amerykański seryjny morderca.



Cytat:

Rader pisał o swoich ofiarach jako "projektach". Swoje narzędzia zbrodni: (pistolet, taśma, lina, kajdanki) trzymał w torbie na kręgle, mówił o nich "hit kit". Nie zapominał również o ubraniach, w które przebierał się przed dokonaniem morderstwa.



Cytat:

Aby uspokoić swoje ofiary, udawał gwałciciela, który chce tylko zaspokoić swoje fantazje seksualne. Wiele ofiar słysząc to, godziło się na współpracę, sądząc, iż po zgwałceniu napastnik pozostawi je w spokoju. Rader krępował, torturował i zabijał swoje ofiary. Dusił je aż traciły przytomność, a następnie czekał aż się ockną, aby ponownie je dusić. Ten rytuał powtarzał wielokrotnie, zmuszając ofiarę do wielokrotnego ocierania się o śmierć. Po uśmierceniu ofiary masturbował się nad zwłokami, pozostawiając swoje nasienie na jej bieliźnie.


matek87

2017-05-21, 14:17
Dobry człowiek patriota prawdziwy katolik zawsze pochylony nad losem bezbronnych biednych ludzi.

Je...........el

2017-05-21, 17:09
Łap piwko :D

Pa...........ć

2017-05-22, 01:32
matek87 napisał/a:

Dobry człowiek patriota prawdziwy katolik zawsze pochylony nad losem bezbronnych biednych ludzi.



Był Luteraninem i należał do rady parafialnej, a wpadł bo wysłał dystkietkę policji i odnaleźli nazwę parafii w plikach

kaiel

2017-05-22, 03:54
każdt ma jakiegoś bzika,każdy jakieś hobby ma ...a ja w domu mam chomika,dziecko w lochu oraz psa....

Ra...........hi

2017-05-22, 12:35
Brutal kocha najmocniej :amused: