18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwi skinheadzi nie są rasistami

Skinhead101 • 2016-05-12, 20:14
Film wstawiam ponieważ zauważyłem że na sadolu wielu niedouczonych gimbusów którzy myślą że są "cool" gdy walną jakieś rasistowskie hasło i że to patriotyczne.

Na sadolu jestem od samego początku ale konta nigdy nie zakładałem, niby strona wygląda tak samo ale treść komentarzy spadła do poziomu ulicznej prostytutki.


janlew

2016-05-13, 12:44
Rasista to człowiek który dostrzega różnicę, między różnymi rasami ludzi. Jest nim więc prawie każdy.
Skur...synem jest ten który popełnia zbrodnie na tle rasowym.
PS. Co nie zmienia faktu że pobicie na tle rasowym, powinno być karane tak samo jak każde inne.

Na deser żarcik:
"- Popełnianie zbrodni na tle rasowym to przestępstwo
- My więc starajmy się go nie popełniać
- Bo przestępstwa są dla czarnych "

Skinhead101

2016-05-13, 13:25
Oczywiście że są różnice ale to że je dostrzegasz nie czyni cię rasistą.

Żarcik spoko.

De...........37

2016-05-13, 15:53
Pobicie na tle rasowym jest gorsze niż zwykłe więc spuszczę Ci wpie**ol bez powodu :D .

remi1982

2016-05-15, 14:29
k***a, jak widzę skinheadów (a raczej łysych pojebów w glanach) to mi się nóż w kieszeni otwiera. Większość z nich, nie ma bladego pojęcia skąd się wziął ten ruch.

Ale ch*j tam. Ostatnio będąc na koncercie w knajpie, miałem nieprzyjemność obcować z tzw. skinheadami. Dno k***a umysłowe i trzy metry mułu. W tych czerwonych szelkach, glanach z łysymi łbami, wyglądali jak k***a maklerzy po chemioterapii w obuwiu korekcyjnym.
Śpiewanie piosenek wychwalających adolfa, żarty o gazowaniu żydków, hajlowanie (przez tych debili wypaczony zupełnie salut).
I oni się k***a mienią patriotami, gloryfikując jednocześnie faceta który w komorach gazowych mordował Polaków?

Skinhead101

2016-05-15, 15:06
Nie chodzi o gloryfikację Hitlera a jego poglądów, podejdź to tobie wytłumaczymy.

Ale jak okaże się że jesteś żydem to do domu nie wrócisz.

I lepiej że byś naprawdę miał nóż w kieszeni, bo my mamy.

Cz...........as

2016-05-22, 01:27
@up pisanie o sobie w 1 osobie liczby mnogiej często świadczy o małym penisie. Nóż w kieszeni o wątłych łapkach.

A niechęć do żydów to spoko :)

pawelozory

2016-05-23, 13:42
remi1982 spotkał chyba boneheadów. :/

Recydywista

2016-05-26, 12:15
Jak slysze ze skinhead to naziol albo rasista to mnie k***a krew zalewa pie**olone niedouczone glupki...

ho...........et

2016-05-27, 19:15
Rzadko się loguje ale polecam skinhead attitude i ksiazke chyba tylko w necie można znaleźć, bo nie wydrukowali Sprit of 69 te dwa dokumenty przedstawiają zajebiście skąd wywodzi się ruch skinhead i jak przez politycznych balwanow ale tez naiwnych lysych został skrzywdzony. I dla muzyki This is England niby na podstawie życia reżysera. A co do do Adiego i żydów, no to naziolstwo jest wszędzie nie trzeba mieć łysego łba żeby walić gruchę do zjeba z wąsem.

Skinhead101

2016-06-07, 12:46
Arkadyjczyk napisał/a:

@up pisanie o sobie w 1 osobie liczby mnogiej często świadczy o małym penisie. Nóż w kieszeni o wątłych łapkach.

A niechęć do żydów to spoko :)



18cm w gaciach i 52cm w bicepsie. Pozdrawiam.

Recydywista

2016-06-07, 13:03
Skinhead101 napisał/a:



18cm w gaciach i 52cm w bicepsie. Pozdrawiam.



z tym bickiem to raczej przesadziles, wg tego co napisales wygladasz jak pudzian w dodatku zalany tluszczem .

co do komentujacego glupka
Kosior w kieszeni Skinheada to jedynie pomoc w starciach 1vx

PS. <3 biale sznurowki w glanach ;)