18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwi kibice ..

~McSadol • 2021-12-25, 16:26
.. na meczu hokeja ..


radek225

2021-12-25, 19:47
baronturbina napisał/a:

Znowu kogoś obrażasz. Kompleksy bo po kryjomu jadasz się Polo?



Nie dość, że nie mówisz, nie czytasz, to jeszcze niedoj***ny. Trzeba ci wszystko jak debilowi tłumaczyć? Zobacz, kto pierwszy zaczął mnie obrażać. Ja tylko odpieram atak.

baronturbina

2021-12-25, 20:22
radek225 napisał/a:

Nie dość, że nie mówisz, nie czytasz, to jeszcze niedoj***ny. Trzeba ci wszystko jak debilowi tłumaczyć? Zobacz, kto pierwszy zaczął mnie obrażać. Ja tylko odpieram atak.


Bądź mądrzejszy i porzuć agresję oraz ordynarne prostactwo. Znasz swoją wartość, skoro w wirtualnym świecie przejmiesz się tym, że wszyscy maja cię za nic?

Tryper

2021-12-25, 21:13
Łysemu to wpie**ol za sam ryj się należy.

ThunderZ

2021-12-25, 21:33
jak zwykle baba musi przeszkodzić ehhh a pewnie by od razu ładnego strzała wyłapał

radek225

2021-12-25, 21:49
baronturbina napisał/a:

Bądź mądrzejszy i porzuć agresję oraz ordynarne prostactwo. Znasz swoją wartość, skoro w wirtualnym świecie przejmiesz się tym, że wszyscy maja cię za nic?



Bądź jeszcze mądrzejszy, i przestań mnie atakować. Sam zacząłeś, a teraz płaczesz, gdy ci cisnę. Przejmować się randomami w internecie? Na głowę upadłeś? Nie interesuje mnie opinia ludzi z tej strony, która jest jednym z największych ścieków polskiego internetu zaraz obok wykopu.

baronturbina

2021-12-25, 23:21
radek225 napisał/a:

Bądź jeszcze mądrzejszy, i przestań mnie atakować. Sam zacząłeś, a teraz płaczesz, gdy ci cisnę. Przejmować się randomami w internecie? Na głowę upadłeś? Nie interesuje mnie opinia ludzi z tej strony, która jest jednym z największych ścieków polskiego internetu zaraz obok wykopu.


No nikt mi nie cisnie jak ty mistrzu ciętej riposty. Zacząłem bo poziom twoich wypowiedzi razi w oczy. Jak ci nie pasi to zmień stronę na TT. Bo w końcu opinia ludzi z tej strony, która jest jednym z największych ścieków polskiego internetu obok wykopu. Sadistic nie zasługuje na taki kwiat intelektu jak ty.

Adriankas

2021-12-26, 01:14
Na każdym osiedlu jest taki łysy wyszczerzony sebiks co się go zapobiegawczo omija

ortonsuck

2021-12-26, 02:00
Juzwa napisał/a:

Łysy się z nikogo nie śmieje, on ma tylko taki poj***ny grymas na ryju. Ciekawe, ile już razy za to oberwał.



skoro ma taki uśmiech to niech nie wychodzi z liściem do innych typie

BambiPMT

2021-12-26, 04:56
Ale po co te p*zdy startują z łapami. Powinien ją łysy dla samej zasady skasować.

Lussy

2021-12-26, 14:54
Bambrych napisał/a:

Ale po co te p*zdy startują z łapami. Powinien ją łysy dla samej zasady skasować.



widziales ze to ona mu wpie**olila?

Adrian92

2021-12-26, 16:50
Adriankas napisał/a:

Na każdym osiedlu jest taki łysy wyszczerzony sebiks co się go zapobiegawczo omija



Z kupą w gaciach, jak szczur kanałami pomykasz bo się boisz jakiegos typa na osiedlu xD

Hailz

2021-12-26, 17:53
radek225 napisał/a:

Jaranie się hokejem to pedalstwo, a wszystkie kluby hokejowe to ciota i ch*j.



Ale jestes smieszny! no normalnie boki zrywac! Co za orginalny tekst!

mazga50

2021-12-30, 15:58
Juzwa napisał/a:

Łysy się z nikogo nie śmieje, on ma tylko taki poj***ny grymas na ryju. Ciekawe, ile już razy za to oberwał.



To wioskowy głupek po prostu...