18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tranzystor

2015-04-26, 16:05
maksymilian45 napisał/a:

Sport dla facetów z jajami 8-)




Z jajami, ale bez mózgu. A w życiu niestety oba organy są równie ważne.

dziolo22

2015-04-26, 16:28
Były próby organizacji ligi międzynarodowej na tych zasadach. Odbył się zaledwie jeden mecz. I później o rozgrywkach ucichło. Dopowiem, że tamten mecz wygrali Polacy, a grali z prekursorami, czyli Włochami. FFL - Fight Football League

ilikehorses

2015-04-26, 16:34
Gówno prawda że nie ma zasad. Wiele meczy, również finałowych, przerwano z powodu bójek, nieopuszczania boiska przez graczy którzy zostali w ten sposób ukarani przez sędziego itp.

xyster

2015-04-26, 16:35
Jeżeli facet musi sobie udowadniać, że jest "prawdziwym mężczyzną" przez napie**alanie się z innymi to coś jest z nim nie tak.

wildu88123

2015-04-26, 16:55
Acha, czyli wrzucamy na "arenę" w ch*j chłopa, dla których wyznacznikiem prawdziwego męstwa jest napie**alanie się po mordzie, rzucamy im piłkę, żeby inni nie myśleli, że jest to zwykłe mordobicie i żebyśmy mogli nazwać to "sportem". Wspaniałe!!!

MrRobaczek

2015-04-26, 18:43
jerryA napisał/a:

Prawdziwy facet chodzi do roboty, dba o żonę i dzieci i unika zatargów. Te pajace to tylko napakowane koksy z niedoj***niem mózgowym.




Prawdziwy facet gra w LCS EU, streamuje i robi openningi. Reszta to pantoflarze.

qwerq221

2015-04-26, 21:41
Fajne takie napie**alanie się bez żadnych zatargów personalnych może być oczyszczające...
Upuści zj***ną złą energię i po wszystkim można się poczuć psychicznie oczyszczonym. k***a trochę jak w filmie 'podziemny krąg' chciałbym być w takim klubie i raz na jakiś czas, ale nie zbyt często po prostu pójść i się napie**alać z jakimś gościem, którego w ogóle nie znam. Ale nie z jakimś 110 kilowym karkiem bo nie jestem masochistą... podobne warunki fizyczne i wtedy ok.
A dlaczego właśnie się napie**alać a nie np. iść na siłownię he bo to za sk***ysyna nie to samo adrenalina zajebiście podskakuje a gdy walczy równy z równym to nie mogą sobie jakoś strasznie zaszkodzić... tylko właśnie najważniejsze to nie znać przeciwnika bo czy się przegra czy się wygra zawsze może być moralny kac bo zdrowy na umyśle facet nie chce nikomu zrobić większej krzywdy nawet jeśli się z kimś tłucze.

Hvsarz

2015-04-26, 22:34
Historia powoli zatacza koło. Ludu baw się i ucztuj. Podziwiajcie, jak się gladiatorzy tłuką.. rozrywka na poziomie...


P.S. @qwerq221 mylisz się grubo. Nie ma znaczenia kategoria wagowa ta sama. Jednym przypadkowym ciosem, jeden może zabić drugiego lub uszkodzić na całe życie, wcale nie będąc chuckiem norissem. Za dużo się filmów na oglądałeś.

Bartors

2015-04-26, 23:41
Oj tam, sport jak każdy inny. Nikt ich nie zmusza żeby to robili, robią to z własnej dobrej woli, znają ryzyko.

qwerq221,
"na oczyszczenie się" polecam rugby. Może nie ma zbyt dużo napie**alania się, ale ciężki kontakt fizyczny jest jak najbardziej. I do tego rugby jest dla każdego, od 70 kilowego chudzielca do 150 kilowego "tanka".

Chędogi_Rzułf

2015-04-27, 00:28
jerryA napisał/a:

Prawdziwy facet chodzi do roboty, dba o żonę i dzieci i unika zatargów. Te pajace to tylko napakowane koksy z niedoj***niem mózgowym.


Każda ciota tak mówi. Po twoim komentarzu stwierdzam, że jesteś p*zdą i nawet nie obronisz swojej żony i dzieci w podbramkowej sytuacji :idzwch*j:
No ale dziś prawdziwy facet to biseksualny, lumberseksualny, modny piękniś, który nie je mięsa i nie potrafi się obronić przed innymi.. smutna prawda.

Hvsarz

2015-04-27, 00:43
Chędogi_Rzułf napisał/a:


Każda ciota tak mówi. Po twoim komentarzu stwierdzam, że jesteś p*zdą i nawet nie obronisz swojej żony i dzieci w podbramkowej sytuacji :idzwch*j:


Wnioskując po wpisie, Ty również.. ani nawet nie zarobisz, bo będziesz zajęty kozaczeniem w internetach Panie Chuck.
Tyle w internecie mocarzy... nic tylko się zachwycać ;)

Gambi

2015-04-27, 03:25
Normalnie Rzym... jak to widzę to na myśli mam j***ny Rzym i wizję upadku dzięki tępej hołocie która potrzebuje do życia gównianej rozrywki a reszta zrobi się sama.

ulifont

2015-04-27, 09:42
Chędogi_Rzułf napisał/a:


Każda ciota tak mówi. Po twoim komentarzu stwierdzam, że jesteś p*zdą i nawet nie obronisz swojej żony i dzieci w podbramkowej sytuacji :idzwch*j:
No ale dziś prawdziwy facet to biseksualny, lumberseksualny, modny piękniś, który nie je mięsa i nie potrafi się obronić przed innymi.. smutna prawda.


Mi się wydaje, że to ty jesteś p*zdą i piszesz takie bzdury żeby wmówić samemu sobie jaki to ty jesteś twardy. Ja nie jestem ani mały, ani chudy, ani biseksualny, jednak nie lubię rozwiązań siłowych, no chyba, że tobie by trzeba było spuścić wpie**ol to jestem chętny twardzielu.

Chędogi_Rzułf

2015-04-27, 10:07
ulifont, to podaj adres, twardzielu, ja przyjadę i spuścisz mi wpie**ol :)