18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwi bohaterowie

SAFerguson • 2013-06-04, 00:28
Prawdziwi bohaterowie ludzkiego życia... Nadzieja w ludzi jeszcze nie umarła

Ostatnia akcja wyciska łzy nawet z najtwardszych.


ruingor

2013-06-04, 13:26
Słabe jak przebijane jaja na HARDZIE..... :)

ocwpzw

2013-06-04, 13:33
SAFerguson napisał/a:

Prawdziwi bohaterowie ludzkiego życia... Nadzieja w ludzi jeszcze nie umarła

Ostatnia akcja wyciska łzy nawet z najtwardszych.



No właśnie nie dobrze, jeśli wyciska. Chociaż jako filmik to nie ma aż takiego znaczenia, ale w sytuacji takiej jak na filmiku ci "twardziele" jak mówisz na niewiele by się przydali. Wtedy liczą się sekundy i nie ma czasu na emocje, trzeba działać, a nie zatykać usta ręką i skomleć "ło jezu nie oddycha". Więc bardziej przydają się ci, "pozbawieni uczuć", jak to emocjonalne kobietki lubią nazywać, którzy momentalnie wezmą sprawy w swoje ręce. A zrobią tak, gdyż mają trzeźwy umysł i ostry obraz sytuacji.

Szczerze, to ten filmik nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, choć potrafią mnie wzruszyć bajki dla dzieci :oops:

SAFerguson

2013-06-04, 14:36
ocwpzw napisał/a:



którzy momentalnie wezmą sprawy w swoje ręce. A zrobią tak, gdyż mają trzeźwy umysł i ostry obraz sytuacji.



pie**olisz farmazony. Mylisz panike kobiet, bezradność i znieczulice z chwyceniem za serce przy oglądniu filmiku przed komputerem...

reynolds

2013-06-04, 14:53
Może mam znieczulice, ale jakoś nie szkoda mi tych co wskakują na tory.

_arci

2013-06-04, 15:04
A ja byłbym strasznie zły na człowieka, który by mnie "wyratował" z pod bany 8-) jeżeli nie wołam o pomoc tym zabiegiem, a po prostu chce się zabić no to k***a dziękuje za pomoc.

truskawkowabuba

2013-06-04, 15:48
CzarliBronson napisał/a:

A ja byłbym strasznie zły na człowieka, który by mnie "wyratował" z pod bany 8-) jeżeli nie wołam o pomoc tym zabiegiem, a po prostu chce się zabić no to k***a dziękuje za pomoc.



no to k***a zabij się w domu, a nie każ ludziom patrzeć na swoje martwe ścierwo. samobójcy, którzy odbierają sobie życie w miejscach publicznych to egoistyczne sk***ysyny.

ocwpzw napisał/a:


Szczerze, to ten filmik nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, choć potrafią mnie wzruszyć bajki dla dzieci :oops:



to tak jak u mnie.

Didekc

2013-06-04, 16:57
Tylko Fedor zobaczył, że mój post idealnie pasował do wypowiedzi tepad.no? Sprowokowanie tłumu w internecie, to banalna sprawa 8-)

Tekwondo

2013-06-04, 19:39
@up jasne, jasne, nie wykręcaj się teraz, jaki to z ciebie troll master 300, ty bezduszniku ty!

bwg92

2013-06-04, 19:54
no pociekło mi z oczu przy ostatniej akcji. coś pięknego. piwo.

arrdo

2013-06-04, 19:55
Chyba najdłuższy materiał jaki obejrzałem na sadisticu, autentycznie zamknąłem morde, przez 8 min siedziałem cicho na dupie i oglądałem


brawo, k***a brawo, więcej takich materiałów

guwnix

2013-06-04, 20:41
Widze, ze na sadolu teraz same p*zdeczki, ktore placza przed monitorem... Jak zobaczycie takie cos kiedys w swoim ch*jowym zyciu to nie zapomnijcie sie rozplakac.

Matush5

2013-06-04, 21:39
Nie przesadzajcie może nie jest to jakis strasznie wzruszający materiał po prostu pokazuje, ze na świecie są jeszcze ludzie którzy bezwzględnie pomagają innym. Pewnie nie jeden kozak z Sadistica nie zrobił by czegoś tak bezinteresownie. Fakt szału nie ma ale ta ostatnia scena z dzieckiem... k***a Ci co pie**olą, że małpa, członek gangu, prostytutka ch*je muje to zwykłe kondomy moim zdaniem. Czy murzyn czy biały, czy biedny czy bogaty... Ludzie to tylko k***a DZIECKO miejcie trochę oleju w głowie, bo nie życzę żadnemu rodzicu żeby coś takiego działo się dla jego dziecka. I ch*j mnie obchodzi jaki ma kolor skóry czy stan materialny. One bogu ducha winne jest taka prawda...

tofk600

2013-06-05, 03:46
Dosłownie porusza.... Szacunek! i piwko

xgregor

2013-06-07, 13:02
Aeze napisał/a:

Człowiek, człowiekowi, człowiekiem.



A zombi, zombi, zombi