18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe oblicze strony Bazyliki w Rybniku

madasadas • 2018-08-03, 13:52
Niedawny news z mojego miasta. Strona już została naprawiona.
Przez pewien czas wyświetlały się różne dziwne pozycje w menu. Właściciel serwisu oczywiście tłumaczył się atakiem hakerów, ale myślę, że to poprostu admin się zapomniał i odkrył ukryte pozycje przeznaczone dla księży.










Argeusz

2018-08-03, 13:58
Bo księża nie potrafią poszukać normalnie na necie jak powiekszyć ku*asa? Nie rób z siebie debila. Większości i tak to nie potrzebne, k***y zaspokajają podstawowe zwierzęce instynkty.

woytasw

2018-08-03, 14:40
Internet Ci się skończył, że oglądasz takie strony?

TB303

2018-08-03, 15:16
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Znowu jakieś gówno dla zdegenerowanych antyklerykałów, których starzy to pie**olone komusze ścierwo.


Nie sraj tak żarem, bo sobie dupę spalisz :kawa:

TB303

2018-08-03, 15:21
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: Aż tak cię parzą moje słowa? Przecież to tylko zimne i bezosobowe stwierdzenie faktu, bo tacy są antyklerykałowie w Polsce. Setki przykładów - każdy z nich to j***ne ścierwo.


Nie, po prostu nudzi mnie ciągły Twój płacz. Jak tak Cię to boli, to może będziesz ignorował takie tematy? Z doświadczenia wiem, że nie warto wk***iać się z powodu błahych rzeczy.
Ja wolę pozostać neutralny i popatrzeć, jak dwie strony toczą pianę z ust i walczą między sobą o 'dominację przekonań' :amused:

skywalker75

2018-08-03, 15:30
Gejowskie miasto ten Rybnik

TB303

2018-08-03, 15:31
Rebeliant_ZPF napisał/a:

To żaden płacz. Ja po prostu lubię w sieci Internet umieszczać komentarze o ludzkim ścierwie. Czy to o ścierwie arabskim, murzyńskim, czy antyklerykalnym. Ścierwo to ścierwo, nie jestem rasistą, nikogo nie dyskryminuję. Chciałbym aby zdechli wszyscy, aby było na świecie lepiej, bo jak może nie być lepiej bez złodziei, analfabetów czy komunistów i ich pomiotów? ;]


W takim razie mam nadzieję, że "marzenia" nie przejdą w czyny :amused:

Ca...........on

2018-08-03, 18:44
Zhakowali im serwer i mają zombie-linki po prostu.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-03, 18:50
Seryjny samobójca ma kolejne zlecenie.
A dziś piątek... :mrgreen:

_R...........s_

2018-08-03, 18:59
Kolejny już temat gdzie się obsrywacie że temat ch*jowy, a i tak odpowiadacie i wypisujecie swój ból w komentarzach.

Owszem, temat ch*jowy, ale tak nudny i nijaki że nie warto komentować. No k***a, ktoś w menu jakiejś świątyni na stronie która pewnie ma 100 odwiedzin miesięcznie dodał parę pozycji w menu. k***a, sensacja.

Skomentowałem jedynie by wam przypomnieć, że wasz ból dupki to jedynie pożywka dla takich debili jak ja, którzy widząc was kwik będą was jedynie bardziej prowokować i śmiać się z was.

rocknroll

2018-08-03, 22:18
Pójdziesz do pierdla za takie numery ! :roll:

OpenStreetMaps

2018-08-04, 00:43
Jeśli to jest Bazylika to sp***alaj od tego jak najdalej. Jak sama nazwa wskazuje Bazyliszek tam urzęduje i tylko czeka żeby złym spojrzeniem w kamień zamienić człowieka.

bisfhcrew

2018-08-04, 09:52
Ukryte pozycje dla księży, jasne... Wątpię żeby jakieś dziecko się popłakało, bo ksiądz ma małego.

zwierzak30

2018-08-04, 13:06
To tak jak u nas,na Sadolu.
Po zalogowaniu pokazuje się zakładka HARD. :) hehehe

Mors_Nigra

2018-08-04, 20:36
@Rebeliant_ZPF nie różnisz się niczym od tych których nienawidzisz.