18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe oblicze eko-terrorystów

~Velture • 2023-04-26, 11:55
W końcu się ubierają aby wyglądać tak jak ich normalni ludzie widzą... :roll:


~Velture

2023-04-26, 12:05
John-Flopp napisał/a:

Niech ktoś ich dobije..






Matt

2023-04-26, 12:18
Ja tego nie rozumiem, gaz lzawiacy jest ogolnie dostepny, spikac po oczach az sami sie zesrają z bolu I pójdą do domow.

dennissliwa

2023-04-26, 13:16
Matt napisał/a:

Ja tego nie rozumiem, gaz lzawiacy jest ogolnie dostepny, spikac po oczach az sami sie zesrają z bolu I pójdą do domow.



Zesrają sie z bolu ale nie pojdą do domu bo maja za te akcje dobry piniądz :D

~Velture

2023-04-26, 13:20
dennissliwa napisał/a:

Zesrają sie z bolu ale nie pojdą do domu bo maja za te akcje dobry piniądz



"dobry" to pojęcie względne.

Pamiętam ile płacono za bycie uczestnikiem marszów róznych w warszawie to mniej więcej płacono ci tak pi razy drzwi ok 3/4 litra wódki na pieniądze to przeliczając sprzed kilku lat. Wtedy to było między 25-40zł więc "na flaszkę" starczało to k***a jechali.
Tym pajacom pewnie 20-50 dolarów od łba płacą.

W necie od ch*ja też ofert pracy dla trolli gdzie płacą między 50gr a 1.50zł za komentarz ponad 255 znaków.


Nikt k***a za damski ch*j by tam nie stał.

ProVVe

2023-04-26, 13:24
dennissliwa napisał/a:

Zesrają sie z bolu ale nie pojdą do domu bo maja za te akcje dobry piniądz



Wiesz raz czy dwa dostałem gazem. Pewnego razu koles dosłownie przystawił mi do oka puchę. Skutek blizny na rogówce, możliwość utraty wzroku w prawym oku permanentny. Jednak skończyło się dobrze kilka miesięcy nie widziałem nic na oko, ale po pół roku odzyskałem 70% wzroku. Więc jak dobrze by ich popsikali to nie dość że zesraliby się z bólu bo to cioty... To jeszcze jakby paru straciło wzrok jednak zrezygnowaliby z takich zabaw . Mimo wszystko lepiej strzelać tak aby zabić

Siriuz

2023-04-26, 13:29
Naprawdę nie rozumiem po ch*j wszystkich trzymać pod jednym butem. Powiedzieć jasno, że np w Warszawie rządzi lewactwo, w Krakowie prawactwo, w Gdańsku libertarianie, a w Radomiu klasyczne komuchy. Niech każdy sobie pojedzie gdzie woli, a jak przyjadą zjeby do innego miasta robić burdę to z wilczym biletem wywieźć z powrotem i następnym razem do paki. Wszyscy byliby szczęśliwi i byłby porządek

Strugi

2023-04-26, 13:54
tam to powinna zapie**alać karetka na sygnale i prosto na jakąś terapię...

bleblebator1

2023-04-26, 13:57
Strugi napisał/a:

tam to powinna zapie**alać karetka na sygnale i prosto na jakąś terapię...



od razu lobotomię im robić, problem solved

Korcipała

2023-04-26, 14:29
Polać benzyną i podpalić szybko się robactwo rozbiegnie ;-)

paczfiko

2023-04-26, 14:33
Matt napisał/a:

Ja tego nie rozumiem, gaz lzawiacy jest ogolnie dostepny, spikac po oczach az sami sie zesrają z bolu I pójdą do domow.



Pamiętam, za dzieciaka sam sobie raz zaj***łem po oczach. Mordę w rzece przez pół godziny moczyłem.

yigebek291

2023-04-26, 14:45
Fajne świnki. r*chałbym :mrgreen:

silwerbalk

2023-04-26, 14:58
Kaftan i oddział zamknenty k***a w Choroszczy .... :-/

yigebek291 napisał/a:

Fajne świnki. r*chałbym



Mi po takim występie to by mi się odechciało chyba na tydzień albo nawet dwa ...

:-|

Jest jebnienta może cię potem oskarżyć o gwałt albo ch*j wie o co