18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe oblicze Afryki.

OpenStreetMaps • 2023-10-01, 10:16
Ten film pokazujący rzeczywistość to mój prezent dla wszystkich ekoterrorystów
próbujących zakuć Europę w kajdany ekologicznych obostrzeń.
Grecie Thunberg też powinien przypaść do gustu.
Nazwa utworu podana w opisie pod filmem.


GumowyKurczak

2023-10-02, 08:32
Biały człowiek z dostępem do morza - założyć biznes turystyczny, łowić, czerpać korzyści by żyło się lepiej
Czarny człowiek z dostępem do morza - sranie na brzegu, wywalanie śmieci, smród i zgnilizna

Cipczan

2023-10-02, 11:20
qwerq123 napisał/a:

a zauważyłeś jak wylewają im fekalia prawie bezpośrednio pod nogi tam gdzie te szczęśliwe dzieci grają?



A w Polsce jeszcze 20 lat temu w wielu miejscach gówna szły bezpośrednio do rzek. Ale ze sraczy a nie prymitywnie z miednicy, więc było OK.

PieronJasnySzlag

2023-10-02, 20:03
Cipczan napisał/a:

A w Polsce jeszcze 20 lat temu w wielu miejscach gówna szły bezpośrednio do rzek


W 2003 roku? Chyba k***a u ciebie na chacie.

darek1234

2023-10-02, 21:58
PieronJasnySzlag napisał/a:

W 2003 roku? Chyba k***a u ciebie na chacie.



Mylisz się, nadal idą i to praktycznie w każdej wiosce i w każdym mieście, tyle że w mieście spusty są lepiej ukrywane. Niedaleko mojego miasta jest rzeka Wiar w Naturze 2000. Widziałem dziesiątki rur ze ściekami i gwarantuję, że nikt się tym nie interesuje

Cipczan

2023-10-02, 22:18
PieronJasnySzlag napisał/a:

W 2003 roku? Chyba k***a u ciebie na chacie.



k***a, ale Ci łeb przeprali. Co prawda awaryjnie, ale nie tak dawno do Wisły szły gówna z połowy Warszawy. W 1 sekundzie leciało tyle klocków ile w tym Senegalu dzieci z miednic nie wyleją jeszcze przez dziesięciolecia. Co ty tylko TVNiemcy oglądasz? Tam wszystko było w porządku. Od 2003 roku to ty chyba z piwnicy nie wychodzisz i ch*ja wiesz o realnym świecie.