18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa skóra - przyszłość człowieka

Lasarr • 2012-11-19, 12:33


Angielski wymagany na poziomie asfaltu.

Butter

2012-11-20, 12:32
@peroksysom nie generalizuj cyberpunku do Deus Ex, cyberpunk istniał wcześniej, tak samo augmentacja, cybernetyka i inne takie tam. Szczeże polecam Czarne Oceany Dukaja, naprawde dobra książka nie tylko pod względem technicznym ale i społeczno-politycznym.

Lingu

2012-11-20, 12:40
peroksysom napisał/a:

Cały klimat i stylistyka nawiązuje do cyberpunku, który przedstawia przyszłość świata właśnie w ten sposób. Aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieł odnoszących się do tego klimatu jest gra Deus Ex, a w szczególności najnowsza część DX - Human Revolution.



Nie zapomniałeś o Cyberpunk 2020?

Z resztą seria DX niedługo przejdzie na dalszy plan. Studio CDProjekt od jakiegoś czasu pracuje nad grą Cyberpunk 2077. Ciekawe czy ta pozycja odniesie sukces tak jak Wiedźmin :)

contowsky

2012-11-20, 16:34
wie ktoś z jakich nutek składa się film?

Diiii

2012-11-21, 00:05
Odezwę się, co do angielskiego. Od kilku lat w pracy codziennej współpracuje tylko z ludźmi anglojęzycznymi. I mieszkam za granicą - na Bałkanach w prawdzie, ale chodzi o używanie języka od lat. Jest mi potrzebny do życia , pracy itd. I napisanie, że wymagany jest język na tym poziomie , co w opisie oznacza jedną z dwóch rzeczy - ale nie ma pojęcia o angielskim i to tak dla szpanu, albo totalna ignorancja i chęć wywyższenia. Pozdrawiam.

peroksysom

2012-11-21, 02:27
@ Butter
Nie chciałem generalizować do DXa ale w pewnym sensie tak to mogło wyglądać - po prostu chodziło mi o to, że filmik pod którym komentujemy wybitnie powiela większość motywów z tej gry. Zaznaczę jednocześnie, że znam twórczość J. Dukaja i również bardzo mi się podoba, ale nie jest tak bardzo osadzona w klimacie tego filmiku, więc przytaczanie tej książki uznaję za chęć polecenia jej szerszemu gronu użytkowników sadola. ;)

@ Lingu
Przyznam się, że zapomniałem. Chyba było to spowodowane tym, że C 2020 średnio przypadł mi do gustu - grałem w tę grę w sumie jednocześnie z DX 1, a to była dla mnie ciekawsza pozycja.
Jednakże podzielam Twój entuzjazm odnośnie Cyberpunk 2027 - też mam nadzieję, że będzie to godny polecenia zabijacz czasu. Wspierajmy Polski biznes gier - bez "bulu" i pełni nadziei. ^^

beowulf111

2012-11-21, 19:53
dobrze że nie dożyje takich czasów