18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

prawdziwa reklama ipada mini

morbik • 2012-10-26, 13:58
spend your money, spend your money....

Przydatna znajomość angielskiego.


masabitumiczna

2012-10-26, 14:29
Dobrze, że niektórzy zaczęli sobie z tego zdawać sprawę i mówić o tym publicznie. Ciekawe czy już dostał pozew...

T0B1

2012-10-26, 16:02
k***a, za drogo? To nie kupie ! Proste jak but... albo jak sandał czy klapek, czy zwykła deska. Ale antyapple-fan musi się wypłakać, jak to Apple chcę nas wszystkich zrobić w ch*ja sprzedając drogi sprzęt, tak jakby ludzie nie mieli wyboru i musieli kupować... -.-

cener

2012-10-26, 17:44
@unimator
oni robią bekę właśnie z ludzi którzy to kupują a nie z appla

Re...........ms

2012-10-27, 11:12
generalnie sam mam iphona, ale nie jaram się nim i uważam, że apple liczy sobie za słono za swoje produkty.

imbryg

2012-10-28, 02:38
po co ten hejt? gdyby nas Polaków stacć było na produkty appla, jestem pewien, że większość miała by jakies jabłko w domu.

Blazejekk

2012-10-28, 02:48
Swoją drogą dla Amerykanów kupno iphone 5, gdy w posiadaniu się ma ip4s to wydatek w kwocie połowy wypłaty. Po pierwsze ip są tam tańsze no i fakt, że przeciętny Amerykanin zarabia 4 x tyle co przeciętny Kowalski. Takie są realia, a tymbardziej tak jak kolega wyżej mówi "za drogo ? to nie kupie" przecież nikt nie kupi sobie ip 5, gdy nie ma co jeść no ludzie. To, że prawie każdy ma tam iphona tylko pokazuje w jakim stopniu wyższe są realia ich życia.

Sam posiadam ip4 i jeżeli mam porównać do galaxy s II to tak jak bym porównał windowsa z linuxem, kumaty zrozumie.

Nabs

2012-10-28, 03:15
@azu1 widzisz applefanie, tutaj nie chodzi o cenę, bo są telefony, jak i inne rzeczy droższe od apple. Ale applefani mają to do siebie, że nie ważne co apple wypuści, nawet jeżeli nowy produkt ma minimalna zmianę, powiedzmy nowy przycisk, to applefan i tak to kupi, bo jest takim barankiem, który potulnie słucha swojego pasterza. I z tego właśnie ludzie mają polewę. Applefani to jedyna grupa konsumentów, którzy stoją w kolejkach przed premierą jakiegoś produktu. I nie dlatego że jest tyle osób chętnych do kupienia, ponieważ można kupić to w przed sprzedaży, ale właśnie po ten j***ny szpan, bo przecież każdy kto kupi nowy iphone w appstore na wyjście dostaje oklaski..

Tutaj nie chodzi o cenę, bo akurat samsung czy apple liczą sobie podobnie, więc cena jest tutaj nie istotna. Tutaj chodzi o ten j***ny ślepy fanatyzm, stanie w kolejkach tylko dlatego że się lubi stać w kolejkach (lol) i czekanie na oklaski obsługi appstore. To jest k***a żałosne, ale ludzie to kupują, jarają się tym jak poj***ni.

ch*j z ceną, każdy sobie kupuje co chce, nawet jeżeli to jest największe gówno, ale ślepe kupowanie wciąż tego samego, bo od jakiegoś czasu opakowanie iphona praktycznie się nie zmienia, to jaki to ma cel? Nie lepiej zostać przy starym modelu?

O to właśnie jest ten hejt, o to żę jeszcze w dodaku potraficie się jak idioci bronić, jakby tutaj k***a rzeczywiście chodziło o kasę -.- to jest komiczne, żałosne i jednocześnie smutne.

imbryg

2012-10-28, 10:28
@Nabs

i tu się mylisz... nie jestem żadnym applefanem, raczej jestem fanboyem samsunga. piszczałem jak mała dziewczynka kiedy mogłem się chwile pobawić SIII. chodziło mi bardziej o to, że jakby iphon był za 500 zł tak jak w usa, to każdy by go miał, bo uwierz, nie znjadziesz nic lepszego za taką cene....

JE_not

2012-10-28, 10:30
ale te dyskusje o apple sa zywe :d

Szprotka

2012-10-28, 11:08
Nabos rozumiem ze opierasz sie na statystykach, a nie na swoich przypuszczeniach.

Uczciwie zarabiam wiec pozwolcie kupowac mi co chce. Dziekuje.

K-...........an

2012-10-28, 11:21
znowu dyskusja rodem z daunazjum :homer:

Nabs

2012-10-28, 15:45
@Szprotka kupuj co chcesz, już napisałem że jebie mnie to co kto kupuje. Tyle że w stanach iphone jest tani, a pomimo to ludzie tam zachowują się jak pojeby. I z dziwnych przyczyn, inne kraje podchwytują tą poj***ne amerykańskie zachowanie, i tak w europie się "hipsterzy" podniecają apple, jakby to był święty gral informatyki/grafiki/elektroniki. I to właśnie z tego jest polewka, polewka z tego jak bardzo się oni napinają w internecie nad zajebistością swoich urządzonek :D

@azu1 moja wypowiedź nie tylko odnosiła się do ciebie, nie chciało mi się innych nicków cytować. Wystarczy stać z boku i popatrzeć na applefanów i cieszyć się jak małe dziecko widząc ich i ich wojny internetowe o świetność produktów które kupują..