18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Xeardo

2013-12-05, 17:43
Było niedawno zreszta

yogi

2013-12-05, 20:50
Tu masz prawdziwą nie o pieniądzach,
bo one nie motywują...

bloodwar

2013-12-05, 22:11
Pamiętam jak dziś naszą pierwszą rozmowę motywacyjną z brygadzistą:
B: Chcecie więcej kasy?
P: Chcemy!
B: To k***a zapie**alać!

Pizkes

2013-12-05, 23:40
Materialistyczne gówno.

BlackCorsair

2013-12-08, 01:18
Jedna z najbardziej ch*jowych przemówień motywacyjnych, jakie widziałem.
Podzielam zdanie z YT :
" Snikers77w3 tygodnie temu

Typowa korporacyjna gadka , przyczyniająca się do wyzysku ludzi i bogacenia się wąskich grup kosztem innych . Jest jedna zasada z niewolnika nie ma pracownika . A jest tu jawne wskazanie by ludzie nie cofnęli się przed niczym by osiągnąć cel . Wyznaczanie wartości ludzi na podstawie tego co posiadają jest chore . I prosta logika z takiej motywacji jeżeli mam tak postępować wobec klientów to będę tak postępować wobec tego co jest nad mną . I w ostateczności firma też na tym traci . I czytałem płacz o rozleniwionych pracownicach ... to takie pytanie ile im płaciłeś ?czy je doceniałeś ? Jeżeli ludzi się szanuje to sami od siebie pracują wydajniej jeżeli masz człowieka za szmatę (za groszowe pieniądze wymagasz nie wiadomo czego i ciągle za mało ) to ludzie będą też ciebie traktować jak szmatę i raz że nie są tak wydajni dwa zaczną robić wałki ."

Qrcio

2013-12-08, 01:27
A B C = 1 2 3

Kemys

2013-12-08, 01:38
@up all
To nie bajka panowie człowiek nie zmieni sie na lepsze jeżeli ktoś mu prosto w twarz nie powie jak wiele mu brakuje. Gdyby ktoś pocisnął im charyzmatyczną gadke to może i na początku by sie podjarali i wzieli do roboty ale przy pierwszym wiekszym kłopocie woleliby wrócić na fotel obsrywając wysiłek. Trzeba mieć naprawde dobry powod żeby się zmienić i kasa to właśnie jest taki powod, nie dla was, bo dla wiekszosci uzytkownikow sadistica znaczy tyle co nowy telefon, dla faceta ktory ma rodzine, który musi zapłacić za wszystkie rachunki i pomyśleć o przyszłości.

Ma...........os

2013-12-08, 01:56
filmu nie lookałem ale zaraz będę :)

w takich firmach tak jest kiedyś w podobnej o podobnym charakterze pracowałem
kolesie pewnie brali podstawę i mieli wyj***ne - w ten sposób długo nie popracujesz na twoje wyniki zawsze patrzy oko RA :)

Kemys :wodka:


A teraz WThu bo trzeba komuś zrobić z dupy druszlak :)

Stasiw

2013-12-08, 02:00
Genialny film i role wybitnych aktorów, Pacino, Lemmon, Spacey, Arkin, Harris. Kim przy tych nazwiskach są Karolaki i Adamczyki i inne takie aktorzyny? Chyba tylko marnym splunięciem... A filmik opiewa w świetne dialogi, polecam!

derib

2013-12-08, 02:13
miałem to ostatnio na zajeciach z zarzadzania :D

Fu...........66

2013-12-08, 09:12
Scena starsza ode mnie, ale bardzo mi się podoba, to jest to, twarda mowa, twardy facet z jajami, nie jakiś " pie**olony pedał ". Brawo. :brawo:

Brumm22

2013-12-08, 10:05
Za długie k***a. Szkoda życie marnować na filmik

przemas1234

2013-12-08, 11:06
h*j zniszczenie i dziękuje

pirastro

2013-12-08, 11:42
@2up
widzę że kolega jest pasjonatem 15-sekundowych filmików obejrzeć-zwalić-wyczyścić przeglądarkę