18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa moc cunami

fantastico • 2017-01-14, 15:20
Nie ma takiej mocy co cofnąć cunami potrafi, gdy wpadnie do miasta z niszczeniem.


zbijok

2017-01-14, 19:32
Tak to bywa, jak cunami albo tornado napotyka domy z kartonu i blachy falistej

rocknroll

2017-01-14, 20:08
Taaa, studzienki nie czyszczone, a potem dziwota, że w piwnicy woda stoi.

Wredny_ciul

2017-01-14, 20:37
Przej***ne. Cieszę się, że nie jestem azjatą(japończykiem w tym przypadku chyba). Idziesz albo jedziesz sobie po mieście, ogłaszają alarm, wypie**alasz z auta i jak najszybciej gnasz na szczyt najwyżej położonego obiektu z otwartym dachem i patrzysz jak woda porywa ci auto, niesie go ze sobą ch*j wie jak długo i daleko. W międzyczasie myślisz jeszcze o tym jaki burdel zastaniesz gdy wrócisz do tego co niegdyś nazywałeś/łaś domem :krejzi: :idzwch*j:

Hvsarz

2017-01-14, 20:38
Tomikchomik1 napisał/a:



Wracaj do garów. Fantastico to jeden z ostatnich, którzy wrzucają normalne video na sadikwejka. Co za różnica jak pisze.


Jest różnica ogromna. Ale prostactwo takich rzeczy nie ogarnia i to mnie jakoś nie dziwi.

Sz...........an

2017-01-14, 22:26
katar666 napisał/a:

Fantastico...tępa dzido! kiedy ty wreszcie nauczysz się poprawnie składać zdania?



To jest jego wizytówka... Kiedyś składał normalnie i powiedzieliśmy, że nie postawimy piwa pod żadnym jego tematem jeśli nie wróci do tych swoich pokręconych opisów.

artiee

2017-01-15, 00:41
Fantastico przypomina mi kolesia co kiedyś za multikonta poleciał. Sam se piwka stawiał. Ładował wszystko co popadnie, nawet filmy z przed pięciu lat...

W............R.

2017-01-15, 19:05
CorT7 napisał/a:

pie**olisz, pomijając, że regularnie wrzuca sadystyczne materiały to tymi opisami wyrabia sobie pewną "markę" no bo nie powiesz ze sie nie wyróżnia.



No, stanowczo się wyróżnia. Mniej więcej w podobnym stylu co Krzysztof Bęgowski.

SpijaczWymiotów

2017-01-16, 00:23
Tomikchomik1 napisał/a:



Wracaj do garów. Fantastico to jeden z ostatnich, którzy wrzucają normalne video na sadikwejka. Co za różnica jak pisze.



Jest różnica jak pisze...jak czytam takie opisy bo koleżka fantastico chce się wyróżnić (@down) to odechciewa się tu wchodzić i serwis podupada ale widocznie osobą z ledwie zdaną szkołą zawodową czy innym sebą to nie przeszkadza skoro takim językiem posługują się na co dzień. Przez takie właśnie opisy masz "sadokwejka" wzorującego się na kwejku gdzie połowa degeneratów nie umie nawet zdania złożyć poprawnie :roll:
Był tu kiedyś taki jeden co chciał tak zabłysnąć...poławiacz krabów. Bez takich głupkowatych opisów stał się legendą jednak potem jak wszędzie chciał pokazać, że poławiał kraby gdzieś w Nigerii to odechciało mi się tego osbnika ogladać i dawać piwa.

razak

2017-01-16, 15:10
@ u góry mamy osobnika któremu przeszkadzowują opisy fantastico. Nikt nie jest idealnym osobnikiem i to że problemu mu troche sprawia formułowanie poprawników zdaniowych to mi nie przeszkadza.

SpijaczWymiotów

2017-01-19, 03:59
razak napisał/a:

@ u góry mamy osobnika któremu przeszkadzowują opisy fantastico. Nikt nie jest idealnym osobnikiem i to że problemu mu troche sprawia formułowanie poprawników zdaniowych to mi nie przeszkadza.



W wieku 16 lat (mniej więcej do tego wieku trwa edukacja w szkole gimnazjalnej) osoba powinna już umieć posługiwać się językiem ojczystym, jeśli tak nie jest i nie widzisz w tym problemu to współczuje rodzicom dyslektico i twoim. A potem płacz na forach, że "Zarabiam 8 zł, wina tuska i innego sruska!" ehh..

artiee

2017-03-04, 23:43
SpijaczWymiotów napisał/a:



Jest różnica jak pisze...jak czytam takie opisy bo koleżka fantastico chce się wyróżnić (@down) to odechciewa się tu wchodzić i serwis podupada ale widocznie osobOM z ledwie zdaną szkołą zawodową czy innym sebOM to nie przeszkadza skoro takim językiem posługują się na co dzień. Przez takie właśnie opisy masz "sadokwejka" wzorującego się na kwejku gdzie połowa degeneratów nie umie nawet zdania złożyć poprawnie :roll:
Był tu kiedyś taki jeden co chciał tak zabłysnąć...poławiacz krabów. Bez takich głupkowatych opisów stał się legendą jednak potem jak wszędzie chciał pokazać, że poławiał kraby gdzieś w Nigerii to odechciało mi się tego osbnika ogladać i dawać piwa.



Jeszcze jeszcze pamiętaj, że jest coś takiego jak interpunkcja młotku, bo to jak obrażasz kogoś (nie umiejąc pisać poprawnie) pali w oczy.