18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa matka stanie na głowie...

krzyks • 2016-06-15, 10:21
... żeby tylko wykarmić swoje dziecko 8-)


garota

2016-06-15, 10:28
Kolejna nawiedzona c**a. Nawet nie ma co komentować.

biglog

2016-06-15, 10:37
Widać, że ktoś tu był karmiony mlekiem w proszku. :D

janlew

2016-06-15, 10:37
A w główce młodego: "No i co że jest jebnięta. CYCEK!!! "

Nizaryta1

2016-06-15, 10:38
A jakby tak spadła na niego? przecież to jest nieodpowiedzialne, zabrać dzieciaka a ją uśpić albo przynajmniej wysterylizować.

No a poza tym zawsze wiedziałem że jak ktoś ma za mocne ciało to ma za słaby umysł i na odwrót.

janlew

2016-06-15, 10:39
Nizaryta1 napisał/a:

A jakby tak spadła na niego? przecież to jest nieodpowiedzialne, zabrać dzieciaka a ją uśpić albo przynajmniej wysterylizować.


Odbieranie dzieci powinno być traktowane jak porwanie, i karane kulą w łeb. Gówno mnie obchodzi że robi to aparat państwowy w oparciu o żydowskie prawo.

kwartet10

2016-06-15, 10:49
Chciała żeby całe mleko spłynęło. Z kartonem mleka działą.

nowynick

2016-06-15, 11:02
:roll:

ale Wy dzisiaj przyj***ni jak pogoda za oknem... Dziewczyna ćwiczy, dziecko najedzone to o co Wam kaman?

samon

2016-06-15, 11:12
...p*zda nad głową, lalala p*zda nad głową...

nerusss

2016-06-15, 12:51
Lepiej matka niż ojciec. :D

my...........69

2016-06-15, 13:11
@up współczuje

draxiem2

2016-06-15, 13:32
@garota - To na ch*j komentujesz?

Pilot_z_Orbisu

2016-06-15, 16:27
ona się po prostu gimnastykuje czy to raczej jakiś "bezglutenowo-antyszczepionkowy" pomysł na karmienie ?

a wy spinacze się nie zesrajcie

p0lybius

2016-06-15, 16:30
Jebnięte jest tylko i wyłącznie to, że ludzie to filmują i wrzucają do neta. Filmować dla siebie to też żaden problem, ale pewne osoby mają gówno w głowie i szukają atencji i rozgłosu w internecie czy też po prostu, jak zwykłe lafiryndy, czują potrzebę pokazania swoich stref intymnych czy też cycków.
To jest tylko taka wymówka, dla innych i dla samego siebie - chciałabym pokazać cycki w necie, żeby komuś stanął a ja żebym się dowartościowała tym, ale nie wypada. Więc wezmę dzieciaka i go nakarmię piersią, a w tytule dam "poradnik karmienia bobaska", wtedy wszystko będzie legitymacyjnie i już mi sąsiadka nie powie, że jestem k***ą.

Tak 90% filmów gdzie kobiety karmią piersią powstało tylko z takich powodów. Ja rozumiem, że ktoś został matką po raz pierwszy i może chciałby obejrzeć jakieś krótkie wideo jak karmić piersią, ale jest taki wysyp takich materiałów, że jedyne tłumaczenie tego zjawiska to takie, jakie przedstawiłem powyżej. Przecież to nie jest nie wiadomo jaka trudna czynność a praktyka przychodzi naturalnie, nikt się wcześniej nad tym nie zastanawiał, po prostu karmi się i już. Niedługo powstaną poradniki jak zrobić kupę, dziesiątki technik będzie, robienie z tego czegoś trudnego, gdzie bez poradnika nie wysrasz się poprawnie i najprawdopodobniej umrzesz. To trochę jak z tymi copypastami typu "jak zacząć chodzić po bułki do sklepu". Piszę to wszystko w kontekście rozpowszechniania się w necie - w tym na sadolu, widziałem już ostatnio kilka takich materiałów - filmów o karmieniu cycem.

Dziękuję państwu za przeczytanie wywodu profesora docenta habilitowanego. Wypowiedź posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, a także Instytutu Jad Waszem.

Pozdrawiam.