18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa historia hanki

kijemWoko69 • 2011-11-12, 14:10
uwaga ostre sceny :D

DangerousBartek

2011-11-12, 14:31
Fajnie zrobione i w ogóle ale nie dam piwa bo jak będzie dużo piw przy tym filmiku to inni pomyślą że to jest "on top" i będą wrzucać pierdzielone badziwia związane z tą cipą a przy tym do końca życia będą nas katować tym gównem. Proszę Was Admini o to żebyście już nie dawali na główną filmików i zdjęć a także kawałów związanych z Hanką bo to jest już po prostu przeżarty temat do końca i podoba się tylko osobom siedzącym cały czas w domu i powtarzających w koło teksty typu "smaruj dżemorem" albo "walnij go cegłą... tylko mokrą. morą bardziej boli" a jak odchodzą od komputerów to mówią "o k***a jaka grafa" nie zdając sobie sprawy że wrócili do rzeczywistości .
Więc po prostu chcę w ten sposób powiedzieć słowa:
-Litości k***a błagam litości!!!! ;(

BongMan

2011-11-12, 14:56
k***a, mam ochotę poprzegryzać kable od internetu wszystkim niedoj***nym dzieciom z dałnem, które ciągle robią jakieś j***ne przeróbki z Hanką i wrzucają gdzie popadnie. k***A WASZA MAĆ!! To już od dawna nie jest śmieszne!

Rafal1757

2011-11-12, 16:34
ktos już kiedyś pisał. Jeśli to was irytuje to nie wchodźcie i nie oglądajcie. Ja proponuje założyć temat zbiorczy ze świętej pamięci Hanią i po problemie.

Bendar

2011-11-12, 17:35
k***a. Tutaj też to trafiło. :(

gumol

2011-11-12, 17:41
Przejdzie jak każdy internetowy "hit", za miesiąc nikt już nie będzie o tym pamiętał taka jest kolej rzeczy w necie. To samo przecież spotkało "Kadetem tera", "k***a moje pole", "jestem hardcorem" i w ch*j innych przypadków. Zawsze są te etapy:
-coś nas zajebiście śmieszy
-pojawiają się pierwsze przeróbki, które bawią tak samo lub bardziej niż oryginał
-więcej przeróbek
-zaczynają się pojawiać suche przeróbki
-budzą się gimzjeby z ich refleksem i wrzucają więcej gówna
-temat przestaje być zabawny
-temat umiera

Bendar

2011-11-12, 17:59
@gumol

Jednak wielu z nas - internautów chce aby temat ten umarł tak szybko jak rzeczona Hanna M.

Kościu

2011-11-12, 21:08
BongMan napisał/a:

k***a, mam ochotę poprzegryzać kable od internetu wszystkim niedoj***nym dzieciom z dałnem, które ciągle robią jakieś j***ne przeróbki z Hanką i wrzucają gdzie popadnie. k***A WASZA MAĆ!! To już od dawna nie jest śmieszne!



Tylko stworzenie takiej animacji jak ta troche trwa więc nie mogła się pojawić dzień po dniu zdarzenia ale pewnie dla ciebie rysowanie ( może nie animacji ) ogranicza się do rysowaniu genitaliów w zeszytach kolegów

krycha7

2011-11-12, 21:23
k***a mać. Jak to się stało, że Sadistic tak szybko się stoczył. Sorry, pewnie dostanę warna, czy nawet k***a bana, ale inaczej się tego nie da nazwać i nie atakuję tutaj adminów. pie**olone dzieci... tfu. j***ć, czy ma 15 lat, czy 30 - ważne co ma w głowie. A ostatnio nadciągnęła pie**olona fala ludzi których intelingencja jest godna pogardy. Wracajcie na swojego kwejka czy na inne gówna. Piszcie sobie na fejsbuczku o pie**olonych hankach, bo ja (boję się powiedzieć MY bo może się nie zgadzacie) mamy to głęboko w DUPIE! Sadistic to nie miejsce na pie**olone m jak małość, takie rzeczy to na j***nym kwejku...

GS...........S4

2011-11-12, 22:43
2 piwo za kuca :mrgreen:

blade87

2011-11-12, 22:44
Nie wiem k***a jak Ty BongBan, ale ja jak NIE CHCĘ oglądać takich filmików, to nie wchodzę na strony, gdzie jest chociaż mikroskopijna szansa, że się tam pojawią. Internet to w dużej mierze kupa gówna, ale co bardziej rozgarnięty użytkownik uniknie wdepnięcia w nie bez problemu.

jonek00

2011-11-12, 23:38
Cytat:

Nie wiem k***a jak Ty BongBan, ale ja jak NIE CHCĘ oglądać takich filmików, to nie wchodzę na strony, gdzie jest chociaż mikroskopijna szansa, że się tam pojawią. Internet to w dużej mierze kupa gówna, ale co bardziej rozgarnięty użytkownik uniknie wdepnięcia w nie bez problemu.



ostatnimi czasy nawet na onet.pl pie**olili o tej hance, więc, jak głosi stary kawał o leninie "boję się otworzyć lodówkę" żeby na ten zj***ny kartonowy temat nie trafić.

zukennuken3d

2011-11-13, 00:03
nawet jednej sekundy nie zobaczylem, piwa nie ma i nie bedzie za taki syf