18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa hańba

T3RMINATOR • 2020-12-17, 10:04
Dzieciak wypada z tuk tuka.



Samochód jeszcze poprawił a on wstaje.

Czerstwy

2020-12-17, 12:11
Dlatego jestem jak najbardziej za rozwojem i wprowadzaniem sztucznej inteligencji do samochodów. Czym bardziej wyelimujemy czynnik ludzki w mechanice i nie tylko, tym lepiej będzie to działać. Taki samochód, np. Tesla zatrzymałaby się w takiej sytuacji, a taki ch*j ślepy nie widzial dzieciaka jak wypada, bo pewnie wzrok utkwiony w telefon, nie widział go też na drodze choć siedział w suvie i po przejechaniu czegoś przednim kołem na prostej drodze jechał dalej - szczyt niedoj***nia. I ogólnie j***ć ludzi.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2020-12-17, 12:43
Czerstwy napisał/a:

Dlatego jestem jak najbardziej za rozwojem i wprowadzaniem sztucznej inteligencji do samochodów. Czym bardziej wyelimujemy czynnik ludzki w mechanice i nie tylko, tym lepiej będzie to działać. Taki samochód, np. Tesla zatrzymałaby się w takiej sytuacji, a taki ch*j ślepy nie widzial dzieciaka jak wypada, bo pewnie wzrok utkwiony w telefon, nie widział go też na drodze choć siedział w suvie i po przejechaniu czegoś przednim kołem na prostej drodze jechał dalej - szczyt niedoj***nia. I ogólnie j***ć ludzi.



A może zmywarka powinna się trzymać siedząc w tym tuktuku po prostu ?

Asuritta

2020-12-17, 13:09
Tak się teraz projektuje pojazdy mają być niby sportowe tzn. małe okienka wielki agresywny przód ,,, a to że nie widać nic przed maską lub po bokach to widać na takich filmach lub na rozpie**olonych felgach xD najlepsze po dachowaniu musisz modlić się o pomoc bo otwarcie drzwi zniekształconych jest prawie niewykonalne bez pomocy sprzętu a wyjście szybami też odpada :D chyba że anorektykiem jesteś... fajny wygląd auta ale ZERO praktyczności ...

xXx5226

2020-12-17, 14:02
Ten co na końcu podbiegł wygrywa wszystko. Patrząc na to jak go z asfaltu zbiera to pewnie mu powiedział coś w styli : "wstawaj gówniarzu , nie symuluj, nic Ci nie jest, od szkoły nygusie chcesz się wymigać !".

Erqti

2020-12-17, 16:08
kużwa myślałem że to różowe to jakieś niemowle też wypadło, a to j***ny plecak!

he...........el

2020-12-17, 17:25
żółtki to j***ne zezolce jak halman