18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdy i mity o masturbacji

argoria • 2014-04-03, 18:34
Szczere wypowiedzi przypadkowych przechodniów. Co myślą na temat masturbacji? Jakie najdziwniejsze historie o niej słyszeli? No i czy w nie wierzą? Obejrzyj odcinek aby się przekonać :)

franfofon

2014-04-04, 14:33
Hmmm, koledze @antalor seks z samcami i kozie wymiona chodzą po głowie? Cóż za fantazje! Nic dziwnego, że tak trywialny temat jak opinia przeciętnych ludzi na temat masturbacji kolegę nuży :) teraz wszystko jasne :)

An...........or

2014-04-04, 18:37
franfofon napisał/a:

Hmmm, koledze @antalor seks z samcami i kozie wymiona chodzą po głowie? Cóż za fantazje! Nic dziwnego, że tak trywialny temat jak opinia przeciętnych ludzi na temat masturbacji kolegę nuży :) teraz wszystko jasne :)



Troszkę mnie źle zrozumiałeś, ja nie mam zamiaru uprawiać seksu z twoją rodziną.
Wróć jednak do tak stymulujących umysł rozrywek jak banda pajaców jąkająca się do mikrofonu jakiejś dz**ki która próbuje zaistnieć w internecie, bo nawet tak elementarne czynności jak odmiana imienia,tudzież nicku rozmówcy cię przerastają.

panchamityle

2014-04-05, 03:01
Wyższa filozfia, walisz konia to będziesz gwałcicielem z włosami między palcami.. A generalnie to ten kanał z jewtuba wyj***ć, kolejne debilizmy!

chudys23

2018-09-04, 11:26
samolubstwo 100%