18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdopodobniej najlepiej zmontowany film w historii

Dz...........ak • 2013-04-01, 09:43
"Człowiek z kamerą filmową" i Moskwa lat 20.






Dz...........ak

2013-04-02, 10:31
malvo napisał/a:

Ojoj pieski się zbiegły, polaczki XD



Zadałem ci szawiu pytanie odnośnie powodów ataku na mnie i oczywiście odpowiedzi żadnej się nie doczekałem. Zamiast tego znowu wyjechałeś z polaczkami. :roll:

Nie odpiszę ci już więcej, a gdybyś był nieuprzejmy nadal spamować pod moimi tematami - poproszę moderację portalu o interwencję.

malvo

2013-04-02, 11:35
Suty_dziobaka napisał/a:



Zadałem ci szawiu pytanie odnośnie powodów ataku na mnie i oczywiście odpowiedzi żadnej się nie doczekałem. Zamiast tego znowu wyjechałeś z polaczkami. :roll:

Nie odpiszę ci już więcej, a gdybyś był nieuprzejmy nadal spamować pod moimi tematami - poproszę moderację portalu o interwencję.


Bo jesteś tępym polaczkiem, który tylko wódkię pije i kradnie ? :lodowka: Nawet nie opanowałeś dziedziny sztuki z której słynie Polska, mianowicie tekstów i pieśni . Dziękuje dobranoc debilu, a jak chcesz tak grać po publikie i odpisywac etapowo - to idz na pragie, tam juz z bagnetami w pleckach, sobie to przeymyslisz )))

Dz...........ak

2013-04-02, 11:59
malvo napisał/a:


Bo jesteś tępym polaczkiem, który tylko wódkię pije i kradnie ? :lodowka: Nawet nie opanowałeś dziedziny sztuki z której słynie Polska, mianowicie tekstów i pieśni . Dziękuje dobranoc debilu, a jak chcesz tak grać po publikie i odpisywac etapowo - to idz na pragie, tam juz z bagnetami w pleckach, sobie to przeymyslisz )))



A więc dokonałeś wyboru i nadal próbujesz po mnie jeździć. Zero argumentów i znowu jakieś pie**olenie trzy po trzy ("wódę pije i kradnie", "tekstów i pieśni"). Masz już trzy warny i za parę minut dojdą ci dwa kolejne.

malvo

2013-04-02, 22:00
Dalej płacze XD

Dz...........ak

2013-07-12, 15:17
malvo napisał/a:

Dalej płacze XD



Tak, płaczę, chłoptasiu pusty. Nad twoją głupotą...

[ Komentarz dodany przez: marna: 2013-06-26, 11:13 ]
a miałeś już mu nie odpisywać :-?

marna,
Biję się w pierś. Błędem było dyskutowanie z tym zakompleksionym pyskaczem. ;)