18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prawda streszczona w jednym komencie

Maciek93PL • 2010-10-17, 21:18
Cytat z pewnego forum na temat żydowskiego wpływu na media.

Cytat:

A ja jestem murzynożydem, chodzę codziennie do synagogi i utrzymuję białasów w przeświadczeniu że muszę dostawać wszystko za darmo i trzeba mnie tolerować chociaż mam pieniążki i 20 dzieci. Czekam tylko aż wasza cholerna rasa umrze bo chcę przejąć ten wasz śmieszny kontynent. Wstąpiłem do SLD i promuję antykoncepcję na koszt państwa ale tylko u białych bo kolorowi muszą rosnąć w siłę. Za jakieś 60 lat będę panem w ten waszej Polsce bo nie umiecie wyciągać wniosków z tego co jest na zachodzie i jesteście ślepi ( zachód będzie nasz za 40 lat). hahaha wasza tolerancja to moje zwycięstwo i dobrobyt a dla was śmierć całych narodów ale gówno mnie to obchodzi.
Black Power!


Shadow

2010-10-18, 08:41
Dobry komentarz, ale większość i tak nie zrozumie przesłania tylko zacznie się spinać i bełkotać coś o rasistach wkładając w swoją wypowiedz co drugie zdanie okrzyk bojowy "Gdzie jest krzyż?!"

NR...........er

2010-10-18, 12:59
Za jakieś 60 ten facet będzie trupem. Ja w sumie też więc h*ja mnie obchodzi co się będzie dziać z tym krajem

crackit

2010-10-18, 16:45
to jest jakaś marna prowokacja... marna!!!

Osman2

2010-10-18, 17:21
Ta :) Wszyscy żydzi się zmówili , żeby zawładnąć nad światem. Może i tak jest, ale to raczej jakaś nadziana, bankowa żydo - elytka, a nie cały naród. Np. moja babcia, mama, tata są żydami (ja sam zbuntowałem się, nie mam napleta, ale w jahwe nie wierzę) i nie słyszę, żeby obmyślali plany zdobycia Polski przez krypto -akcje żydo - podziemia. A murzyny... Amerykańce same ich ściągnęły do swojego kraju, więc to ich wina, a nie jakiejś partii Pankambodżańskiej. To, że się rozmnażają, to natura, a murzyny częściej się pewnie r*chają z powodu wielkich penisów i częściej zapładniają, z powodu braku prezerwatyw rozmiarów xxxxxl. To tylko moje domysły

Dalione

2010-10-18, 18:35
Przynajmniej nas za 60 lat przejmie, a zachód za 40.

ch...........in

2010-10-18, 20:09
haha kto wierzy w takie brednie ? :D

Sisior

2010-10-18, 21:56
Przecież nie ma czarnych żydow. To by była już przesada...

pakicito

2010-10-18, 23:00
napisal to i hops w siateczke

EM...........83

2010-10-18, 23:13
@Sisior Felaszowie chłopie są Czarnymi Żydami. Tak przesada nadeszła.

g0t3r

2010-10-19, 14:16
A tak swoją drogą...

Pytanie: Wiecie dlaczego nie ma czarnych murzynów?

Odpowiedź: No k***a! Bez przesady!

O k***a jak spaliłem xD Nie, nie...nie jestem pijany. Jestem po 12 godzinach w pracy ;)

Chodziło oczywiście o to, dlaczego nie ma czarnych żydów. To tak, gwoli wyjaśnienia. Nie objeżdżajcie mnie od razu ;]

ScrappyCoco

2012-09-09, 19:06
I jesteś pewien, że napisał to "murzynożyd", a nie np. sfrustrowany członek ONRu?

@g0t3r Spalić kawał o żydzie to żaden wstyd...